Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek arról a 12 éves szurkáló fiúról? fórum

Mi a véleményetek arról a 12 éves szurkáló fiúról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
86. József48 (válaszként erre: 79. - 4d9f8affae)
2008. jan. 14. 14:30
Figyelmedbe ajánlanám a 73.-ban leirt véleményemet ott úgy fogalmaztam, hogy a gyermekbűnözés, mint társadalmi probléma létezik és próbálom érzékelni, hogy ez már nem csak egyedi eset.
85. krizsanevi (válaszként erre: 84. - József48)
2008. jan. 14. 14:23
Szerinted egy ilyen gyerek meg tud javulni, ha normális körülményeket biztosítanak neki???? Neki ez a normális és ez a természetes.
84. József48 (válaszként erre: 78. - 4d9f8affae)
2008. jan. 14. 14:20
Mint írtad a román hatóságok még nem reagáltak akkor addig csak feltételezés. Amennyiben ha a kiléte 100% k-ban bizonyított akkor vigyék, vissza abba az országba ahonnan származik, eben nem is vitatkoznék. A te gyerekeid szerencsések, mert jó és gondoskodó családban nevelkednek fel, ez gyerek nem volt olyan szerencsés, hogy normális családba nőjön, fel ezért nem mondom, hogy mennyen a p… Természetesen a büntetését kapja meg függetlenül attól, hogy hány éves javító intézetben volna a helye és hangsúlyozni szeretném, hogy már új törvényeket kellene hozni és nagyobb hatáskört adni a gyámügynek és a problémás családok környezetéből minél előbb ki kell emelni a gyerekeket és normális életet biztosítani .Az ember nem bűnözőnek születik csak a körülmények teszik azzá.
83. krizsanevi (válaszként erre: 81. - 0260f21e84)
2008. jan. 14. 14:15
Kíváncsi vagyok, hogy majd ha lesz, akkor mit fogsz mondani... mikor megkérdezik mit tennél ha a te gyerekedet szúrnák meg!?
2008. jan. 14. 14:01
Sajnálom az áldozat mellett azt a fiút is aki elkövette, milyen élete volt, van, és lesz ha ezt így kapásból megtudta tenni?!!Egyáltalán kapott -e már ettől az élettől jó érzésű érzelmeket vagy azt sem tudja mit jelent.A megszúrt fiú pedig állandóan félve mehet emberek közé hiszen sosem tudhatja innentről kezdve ki jön vele szembe.
81. 0260f21e84 (válaszként erre: 77. - Krizsanevi)
2008. jan. 14. 13:55
nincs gyerekem, de vannak szuleim es ember vagyok
2008. jan. 14. 13:54

[link]


Sajnos igen, meg kellet varni mig valami tortenik, mert addig senkinek nem jut eszebe, hogy valtoztatni kellene. Aztan ez a buntetokonyv megalkotasa nem fog egyik naprol a masikra megtortenni. Mint ahogy a roman hatosagok egyuttmukodese sem (most nem a hirhedt jo viszonyunkrol beszelek, hanem a burokraciarol)

79. 4d9f8affae (válaszként erre: 76. - József48)
2008. jan. 14. 13:44
Figyelmedbe ajánlom a 60.hozzászólást!!!!
78. 4d9f8affae (válaszként erre: 76. - József48)
2008. jan. 14. 13:43
Én úgy tudom megállapítást nyert,hogy román állampolságú a gyerek!Ha valóban figyelnéd a híreket akkor azt is hallottad volna,hogy a Magyar hatóság értesítette a Román hatóságot,de még nem válaszoltak!Nekik nem sűrgős!Szerintem igen is mehet a P...-ba!Nekem 3 gyermekem van 9 éves,6éves,15 hónapos,de gyerekeket nevelek nem vadállatot!
77. krizsanevi (válaszként erre: 69. - 0260f21e84)
2008. jan. 14. 13:16
Neked van gyereked?
76. József48 (válaszként erre: 74. - 4d9f8affae)
2008. jan. 14. 13:14
A gyerek magyarul beszél, de csak feltételezik, hogy nem itt él, hanem a szomszédos országból jött át. Na, akkor hová is küldenéd? Majd amikor meg állapítják, a kilétét azok után át adják az illetékes szerveknek és nem P… rúgják, ahogy te szeretnéd.
75. 0260f21e84 (válaszként erre: 72. - Mothertiger)
2008. jan. 14. 12:43

sajnos nem vagyok kepviselo :((

Csak ugy gondolom, hogy a valtozas bennem kezdodik, aztan a vilagban. S amig ennyi agresszivitas, meg eroszakos demagog f*sag van, addig itt nem fog valtozni semmi. Ne gondolkozzunk, hanem ussunk vissza? Kenjunk ra mindent masra? En csak errol beszeltem

74. 4d9f8affae (válaszként erre: 73. - József48)
2008. jan. 14. 12:42
Nem a faji oldalról,hanem a saját hazájáról kéne dönteni és vissza vinni a P....
2008. jan. 14. 12:34
Egy bűnelkövetőnél már nem nagyon kéne nézni az élet korát, ha a szülők nem tudják vagy képtelenek normálisan nevelni, akkor talán a nevelő otthonba vagy javító intézetbe kell elhelyezni a gyereket. Szigorúbban kellene fellépni és nagyobb szabadteret kéne adni a gyámügyieknek nem meg várni, amíg egy gyerek tényleg bűnözővé válik, minél előbb ki kell ragadni abból a környezetből ez a gyerek és a társadalom érdeke is, hogy a helyes irányba tereljük a gyerekeket. Jó volna, ha egy két beíró nem faji alapon ítélkezne.
2008. jan. 14. 12:09

Margarita, hiába mondjuk el, hogy ki mit tenne, ezzel sem tudunk igazából semmit tenni, csak a véleményünket osztjuk meg.:(

Hacsak nem valami országgyűlési képviselő vagy, mert akkor teszel is valamit!:)))


Nyilván most mindenki nagyon fel van háborodva, ennek igyekszik most hangot adni. Mi sajnos itt csak kibeszélhetjük a dolgokat, tenni egyikünk sem tud ez ellen.

2008. jan. 14. 11:11

En a megelozest tartom a legfontosabbnak. Nagyon zavar, hogy szulo barki lehet. Aki orokbe akar fogadni, annak van merce, de a tobbinek nincs. (Ez sem baj, csak lehetne felkeszites mar felso tagozattol kezdve)

En kerdeztem mar tegnap, hogy ki mit tenne, de a kotelezo munkan kivul semmi nem jott, csak az agresszio, meg a sopankodas, hogy szar az orszag, meg majd a "csoport" rendet tesz. (amiben az a youtubos demagog felvetel is bejatszik )

70. 0b099f6590 (válaszként erre: 69. - 0260f21e84)
2008. jan. 14. 11:04
te mit tennél vele?
2008. jan. 14. 11:02

attol, hogy elvered, mi is valtozik? Jo kis megoldas, kb mint a megszurom. Sajna, ez a szuloi felelosseg. A gyerekek minta utan tanulnak. (Csak ugy megjegyzem..)

Es keszul a korhatarmodositas

68. Ági28
2008. jan. 14. 10:50
Ha az én gyerekemet bántotta volna (még nincs, de nem is tudom, hogy ilyen országba szülessen-e?) én megkeresném, és úgy elverném, hogy egy évig gipszben lenne, persze csak ha tudná fizetni! Szép lesz, hogy az ilyen "gyerekeknek" is mi fizetjük majd a tbjét!
67. Ági28 (válaszként erre: 63. - 0b099f6590)
2008. jan. 14. 10:48
Ne haragudj, elfelejtettem! Akkor remélhetőleg, ha felnő és dolgozni fog, ide fog adózni, igaz? hehe nyitok egy viccportált! De nem írom tovább, mert engem is kivágnának a portálról, vagy jönne valami KAMU EMBER akit kisebbségvédelmi ombudsmannak hívnak, vagy ami még jobb közösség elleni izgatásért bíróság elé állítanának! Arra lennék kíváncsi, h mikor lesz MAGYAROKAT VÉDŐ OMBUDSMAN? Hm?
66. era06
2008. jan. 14. 10:43

Attól, hogy kitoloncolják az emberiségnek nem lesz jobb. Majd megkéssel ott egy másik embert. Ebben az esetben a szülők szerető nevelése is közrejátszik, dícséretben kell őket részesíteni.

Adnék nekik munkát,hogy legyen miből megélniük, mondjuk úgy napi 12 órás munka időben. A börtönben ki vannak szolgálva ott nem kell dolgozni. Munkatáborba velük! Ennél nagyobb büntetést minthogy dolgozniuk kell, nem tudok. Vagy megneveled a kölköt vagy mész munkatáborba?

Drága jó apuci mit választana? és ezzel apucit is neveljük.

2008. jan. 14. 10:39
Hova jut a világ, hogy már ilyen fiatalon bünözővé válik.Hol van a szülő?
2008. jan. 14. 10:35

Én biztos, hogy jól elverném.

Elég elszomorít, hogy egy 12 éves azt csinál ebben az országban amit csak akar.

63. 0b099f6590 (válaszként erre: 61. - Ági28)
2008. jan. 14. 09:25
De hisz ő "magyar"! Magyarul beszél, és ez itt elég már a magyarsághoz.
2008. jan. 14. 09:25
a véleményem? kivágna hoxa ha ideírnám.... :)
61. Ági28
2008. jan. 14. 09:24

Örömmel önt el a tudat, h ebben az országban a magyarokon kívűl mindenkinek mindent szabad! Itt mindenkinek vannak jogai, mindenki jogosult szoc támogatásra, csak a dolgozó magyar nem!

Gondoljatok bele mi lett volna ha valakit szíven szúr??? Akkor is kiengednék? És most már nem fogja vissza magát! Még csak 12 éves! Van ideje súlyosabb bcst elkövetni! Vagy a koszos késsel megfertőzni embereket! Ha meg büntethető lesz, lecsukják-kijön, lecsukják-kijön! Amíg él nem lesz normális a kiscsávó!

60. Prügi
2008. jan. 14. 09:11
Felháborító, hogy olyan törvények vannak nálunk életben, amelyek nem teszik lehetővé a gyerek elleni intézkedést. Egyszerűen nem értem meg, hogyan hagyhatják, hogy egy ilyen elvetemült emberke szabadon járja a várost?! Felfoghatatlan. Ki kell várni, míg tragédia történik? Mi az, hogy papírok nélkül nem lehet kitoloncolni? Akkor hogyan jöhetett be papírok nélkül? És egyáltalán? Hol vannak a szülei?
2008. jan. 14. 09:01
A nevelés teljes hiánya. Egyetlen szót tudok erre: döbbenet. Mi lesz ebből a fiúból, és hány ilyen és hasonkó van? Ilyenkor mondom azt, hogy kellenének az átnevelőtáborok. Ez rosszul hangzik, de nincs jobb ötletem.
2008. jan. 13. 22:51
Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valakinek a kezét.
2008. jan. 13. 22:43
Rossz a törvény most már a jog alkotok, felébredhetnének, meddig kell még várni meg várjuk, hogy itt is gyerekek bandába álljanak és egymást és ártatlan embereket gyilkoljanak le. Sajnos már több gyerek bűnelkövető van és sokkal veszélyesebbek.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook