Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek arról a 12 éves szurkáló fiúról? fórum

Mi a véleményetek arról a 12 éves szurkáló fiúról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. jan. 13. 22:31

ha most ennyi idősen ilyet csinál,mit fog csinálni évek múlva?

igenis meg kénne büntetni,nem pedig egy ejnye-bejnyével elintézni.

55. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 54. - Zsuzsa74)
2008. jan. 13. 22:27

Aztaaaa!

Sajnos az ilyenek közöttünk élnek. A közeli faluban 8 15-16 éves kis taknyosok 20körüli nyaralóházat törtek fel! Elkapták őket, de büntethetőek? Ha nem megint közénk engedik??

2008. jan. 13. 22:22
Nézzétek meg a kölyökről a www.kuruc.info.hu-n a videot. Én mostmár azt mondom, agyon kell az ilyen büdös kölköt verni. Már bocsánat. A mi rendőreink meg keresik, nehogy az emberek megverjék szegény gyereket. A szülei itt hagyták a nyakunkon, az apja 15 évet ült emberölésér...
2008. jan. 13. 22:04
De volna mit csak nem teszik meg KITOLONCOLNI!
52. Laryan
2008. jan. 13. 21:26
Az a baj,hogy nem tudnak ebben az országban semmit tenni az ilyen kis takony bűnőzők ellen.Milyen világ lesz még itt?!
51. 4d9f8affae (válaszként erre: 49. - Pepe)
2008. jan. 13. 20:43
Ez nem cigány kérdés és a munka sem egy erős oldal,de ennek nem is lesz az a büdös életbe sem!
50. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 49. - Pepe)
2008. jan. 13. 20:37
Itt nem rasszizmusról van szó, hanem tettekről, h még csak tizenakárhány éves és miket csinál!
49. Pepe
2008. jan. 13. 20:30

Szerintem ne ítéljük el feltétel nélkül a rasszizmust!


Ez az elkövető is cigány. Miésrt nem nem cigányokról írnak? mert nem azok követik el ezeket a cselekményeket. Egyszerűen más szocializácó, más neveltetés.

Nem hiszem, hogy csak azért nem szabad dolgokat nevén nevezni, mert jelenleg még kissebbségben vannak!

Bocs ha nem vagyok elég európai, legyek őszinte nem is szeretném, a ebből a kis országból is Anglia, németország, vagy belgium lenne. Azok beengedték az olcsó munkaerőt pár évtizede, ma meg nem tudnak mihez kezdeni a más identitású kissebségeikkel!

2008. jan. 13. 20:28

Én nemcsak a gyereket büntetném meg keményen, hanem a szüleit is.

A lányaimat (14 és 10 évesek) még nappal sem igazán merem elküldeni még a boltba sem, pedig kicsi faluban élünk.

A mai törvények a bűnőzőket védik. Vannak kocsmáink és riasztokat kellett felszerelnünk. Egyik éjjel csörgött a telefonunk , szólt a riasztó. Pizsire fel a ruhát, rohanás a kocsmába. Már nem voltak ott, de az ajtót szétverték, csak a risztó megijesztette őket. Mérgesek voltunk, a kiérkező rendőr, mikor meglátta nálunk a "fa-testápolót", közölte, hogy úgye nem akartunk senkit bántani, mert még minket vonnának felelősségre. Na ekkor borult el végkép az agyunk!

47. 4d9f8affae (válaszként erre: 46. - 2dfdc4af73)
2008. jan. 13. 20:10
Igen és ezt mind a mi pénzünkből!De jó volna tudni,hogy van a másik fiu akit meg szúrt!
2008. jan. 13. 20:05
Jah és a másik dolog, h ahol tartották, ahonnan elszökött, nem figyelik h ki szökik el, mert nyitott az egész hely! Áááá, akkor ha megint visszaviszik, megint elmehet, amikor ő akar??
45. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 38. - 4d9f8affae)
2008. jan. 13. 20:02
Nem vagyok rasszista, mert vannak olyan kisebbségik, akik előtt le a kalappal. Különbek a magyaroknál. De a kivételek, akik fellázadnak, "mert h ők azok és..." azért nem lehet nekik ezt meg azt...de ha úgy élnének és viselkednének, semmi gond nem lenne velük. És ez a fiú is sztem az ilyen típusúakba tartozik. Ameddig nem kapják el addig szabadon van és ha kedve tartja, újra késel:(
44. 4d9f8affae (válaszként erre: 42. - 0b099f6590)
2008. jan. 13. 19:39
Magyar hatóságok felvették a román hatósággal a kapcsolatot,csak a román hatóság még nem reagált ahogy a hírekből hallottam ezért írtam,hogy nem kell a saját országának!
43. puhika (válaszként erre: 40. - 4d9f8affae)
2008. jan. 13. 19:32
Pontosan erről van szó, ne itt rettegjenek a szülők, hogy ki lesz a következő áldozata.
2008. jan. 13. 19:27
Én csak azt nem értem, hogy mivel nincsenek papirjai, akkor hiába bizonygatja, hogy ő román állampolgár, addig feltételezhetnék, hogy magyar állampolgár és akkor nyugodtan tarthatnák bezárva. Mihelyst meg kiderül, hogy román, akkor azonnal toloncolják vissza!
41. mothertiger (válaszként erre: 37. - Era06)
2008. jan. 13. 19:24
Jó, okés, nem letámadni akartalak, vagy okoskodni. Elnézést, ha félreértetted!
40. 4d9f8affae (válaszként erre: 39. - Puhika)
2008. jan. 13. 19:23
Vigyék haza a P... a szüleihez!!!!!!
39. puhika (válaszként erre: 36. - 0260f21e84)
2008. jan. 13. 19:15
akkor az a megoldás, hogy legközelebb már embert öljön???
38. 4d9f8affae (válaszként erre: 35. - 2dfdc4af73)
2008. jan. 13. 19:12

A saját hazájának sem kell!Itt meg mit csináltak a román gyerekkel a csillag születikbe!

Én is voltam Romániába és volt,hogy a boltos rám szólt ne beszéljek magyarul,mert nem szolgálhat ki sosem felejtem el!!!!!!

37. era06 (válaszként erre: 33. - Mothertiger)
2008. jan. 13. 19:08
Valahogy erre akartam felhívni a figyelmet, hogy a büncselekményt GYEREK követte el. Egyik másik internetes oldal inkább a rasszizmus felé hajlik. Ezt is elitélem. Ha rasszista nézeteket vallanék én sem lennék külömb a késelőnél.
2008. jan. 13. 19:07

Na, meg senki nem irt semmi otletet, hogyan lehetne megelozni az ilyen eseteket. Sehogy? Megoldas a halalbuntetes, meg a szelsoseges-majdenrendetteszek-csoport? Ez is szomoru.

Meg az ilyen mondatok, hogy a rendorseg nem tesz semmit.. Zarja el? Minek engedik, hogy elszokjenek az intezetbol? Hat, gondolom, nem engedik, de lelancolni nem lehet.

ja, ez a youtubos felvetel utan jutott eszembe.

35. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 27. - 4d9f8affae)
2008. jan. 13. 18:58

Az ilyen gyerekek, mint ez a 12 (10, 11?) éves, látja, tapasztalja, ebben nő fel sajnos.

Épp most olvastam egy cikket, h hol van már az az idő, amikor az iskolában még lökdösődni sem volt szabad, mert akkor jött az ügyeletes tanár és rendet rakott szigorúan. Ma már ez a szó kezd halványulni:(

S már nem azért ment haza Pistike(Juliska, Marika) {így volt a cikkben} sírva, mert fekete pontot kapott, hanem mert fájt a térde(belerúgtak)...

2008. jan. 13. 18:56
most olvastam a neten hogy egy három éves gyerek szintjén van
2008. jan. 13. 18:55
Itt nem az a lényeg, hogy román cigány volt és magyart szúrt meg, hanem maga a tény, hogy GYEREK az elkövető. Ne keverjük ezt a tényt a rasszizmussal, elég lesújtó már ez a történet így is önmagában.
32. era06
2008. jan. 13. 18:11

Mindenkit felhábórít, hogy egy román "cigány" gyerek megszúrt egy magyar "fehér" gyereket. Tenni pedeig nem lehet semmit, ez tényleg felháborító. Beszélgessünk arról a magyar gyerekről aki agyonverte a magyar osztálytársát. A fiúnak esélye sem volt a gyógyulára. Az ilyen esetek ellen milyen védelem van. Elmegy a gyerek az iskolába és agyoverik, leszúrják és miért? Mert szőke, nem tetszik a hangja, vagy csak úgy, unatkozom?

Volt nekem is nézeteltérésem cigánnyal, de volt kellemes csalodásom is.

2008. jan. 13. 18:00

Valami törvénymódosítás kellene erre, pl. mondjuk ha egy gyerek ilyet csinál, akkor kötelező jelleggel javító-nevelőintézetbe kellene vitetni, x évre, ami valójában majdnem olyan lenne mint a börtön, mivel mondjuk le lehetne korlátozni a mozgásterét kifejezetten csak az intézeten belül. Vagy a cselekedetéhez mérten akár az intézeten belül is még jobban lekorlátozni a mozgásterét. Nyilván nem ez a leghumánusabb megoldás egy gyerek ellen, de ha egy ilyen gyerek ellenünk vagy a gyerekeink ellen fordul, hová lesz ez a világ?


Én a tv-híradóban láttam, hogy a kissrác még villogott is a tetteivel, meg határozottan kijelentette, hogy valaki magnóját ha kell mindenáron meg fogja szerezni az illetőtől...


Biztosan nem adok tippeket, mert már nagyon sokat hallottam ilyenről, hogy a felnőttek "dolgoztatnak" gyerekekkel, hiszen velük úgysem tud mit tenni a rendőrség, mindent magukra vállalnak. Akkor ha a gyerekkel nem lehet mit kezdeni, akkor a szüleit, vagy a törvényes képviselőit, gyámjait rángattatnám meg...

30. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 28. - Birogaby)
2008. jan. 13. 17:48
Ez egy vicc..., marmint hogy nem lehet vele mit csinalni.
2008. jan. 13. 17:40
Hihetetlen és felháborító!
2008. jan. 13. 16:16
27. 4d9f8affae (válaszként erre: 25. - 2dfdc4af73)
2008. jan. 13. 16:16
Három gyerekes anya vagyok mind három gyermekem örökbefogadott,de nem érzem,hogy attól kéne rettegnem,hogy az én fiaim így bántanának valakit a nagyfiam nagyon gyáva nem győzöm bátorítani 9 éves a kicsit nem kell ő 6 éves a kicsi lányom 15 hónapos.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook