Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a szexuális kisebbségekről úgy általában? fórum

Mi a véleményetek a szexuális kisebbségekről úgy általában? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
55. Channa* (válaszként erre: 36. - Dafke)
2021. dec. 19. 20:52

Egyszer kint voltam.

És de, arról szólt, hogy nőnek öltözött férfiak vonaglottak a nyitott teherautókon és kamionokon, ráadásul nem is akárhogyan voltak nőnek öltözve, hanem tangába, melltartó nélkül, stb.

Hát erre kíváncsi valaki?

Nyissanak egy ilyen bárt és menjen, aki kíváncsi rájuk, de ne kelljen egy ilyen felvonuláson ezt néznie az embernek, mert ellenszenvet vált ki még azokból is, akiknek egyébként nincs bajuk ezzel a kisebbséggel....

54. Bless the child (válaszként erre: 51. - Channa*)
2021. dec. 19. 20:50
Ő nem homoszexualis volt szerintem, hanem elmebeteg.
53. Piroska52 (válaszként erre: 50. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:49
Ez nagyon igaz.
2021. dec. 19. 20:48

Teszem fel a kérdést, van egy film, amiben a szereplő színész vagy színésznő, a saját nemét szereti,akkor ne nézzük meg azt a filmet, mert hogy,,,,,,?

Attól még ő ugyanolyan értékes ember, és senkinek nincs joga pálcát törni senki fölött.

Elég baj, hogy sokan ezt nem látják.

Nekem is van ilyen ismerősöm,semmivel nem rosszabb mint az úgynevezett ,, normális,,, ember.

51. Channa* (válaszként erre: 23. - Bless the child)
2021. dec. 19. 20:47

A sz.pófantom szerinted mi?

Amit láttam videót, ott úgy tűnik, hogy férfi;)

50. 71ddaa07fa (válaszként erre: 47. - Dafke)
2021. dec. 19. 20:44

Az nagyon buta ember, aki csak azért akar valakit megverni, mert homoszexuális.

Szerencse ezek az emberek vannak kisebbségben.


Sosem változna a viszonyom a szomszéd sráccal, ha mondjuk holnap kiderülne róla valahogy, hogy homoszexuális.

Ugyanúgy beszélgetnék vele, nem tennék kétértelmű megjegyzéseket rá.


Ugyanakkor, akik direkt a népet hergelik azzal, hogy ők mások azzal szemben nem tudok toleráns lenni. Igenis a Dunát javaslom nekik.


De ezt tenném azokkal is, akik mondjuk azért, mert több pénzük van, mint másoknak, azt gondolhatják mindent megtehetnek.


Ember és ember közt addig nem teszek különbséget, még emberként viselkedik, viszont azt nagyon gyűlölöm, aki a másságával kérkedik.

49. unom (válaszként erre: 43. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:43
Nem kell változnod. Szerencsére nem tehetsz ellene semmit.
48. Hattori (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:38
Szerintem legyen
47. dafke (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:38

Nem szeretnék nagyon belemenni, de a pride (büszkeség) a shame (szégyen) ellenpólusaként hivatott megjelenni.

Nézd, bevallom, nekem zöld a szemem.

Ha a történelemben azt látod, hogy ez egy szégyen, ha ezért bizonyos helyeken a jog által is üldöznek, megvernek, megköveznek, felakasztanak, mert ez egy szégyenteljes dolog, akkor kettő dolgot tehetsz.

Vagy elbújsz a világ elől, vagy dafke büszke vagy erre.

A felvonulásnak története van, történelme van, erre emlékeznek, erről szól.

És most megemelem az összes kalapom azok előtt, akik ennek utánanéznek.

Mindenféle emberek vannak ott, ilyenek is, olyanok is, intelligensek, akik csak megjelennek, buliznak egyet és örülnek neki, hogy ma más világ van, az emberek többsége már nem akarja őket a Dunába küldeni... És hajtűdobálók is, akik igenis provokálni akarnak. Ez utóbbi nem a többség, de őket teszi kirakatba a politika, akinek érdeke elválasztani. És emberek ezt benyelik.

És emberek elhiszik, hogy attól lesznek igazán alfahímek, ha köpködnek a másikra, pedig nem.

Egy igazi heteroszexuális férfi arra fordítja az energiáit, hogy csajozzon. Inkább örüljenek a heteroszexuális férfiak, hogy néhány fővel kevesebb a konkurencia. :)

46. MTami01 (válaszként erre: 41. - Dafke)
2021. dec. 19. 20:36
Én nem mosom össze, mert tudom a különbséget a kettő között. Ha viszont korábban félreérthető voltam, akkor elnézést.
45. 71ddaa07fa (válaszként erre: 40. - Unom)
2021. dec. 19. 20:35
Ezzel az erővel mindenki utcára vonulhatna. A kopaszok mondjuk tiltakozhatnának a fodrászok ellen, a vegánok a hentesek ellen, a láb nélkül élők pedig a cipőgyárak ellen.
44. Hattori (válaszként erre: 26. - 5d8fd6c5cb)
2021. dec. 19. 20:32
Az is tud szép lenni,igen.
43. 71ddaa07fa (válaszként erre: 36. - Dafke)
2021. dec. 19. 20:31
Ebben a kérdéseben nem fogok sosem változni. Ne vonuljon kamionon és ne rázza a fenekét sem homoszexuális, sem heteroszexuális. Nem az utcára való, hogy egy szál tangában játsszák a bazári majmot.
2021. dec. 19. 20:30

Kinek mi köze ahhoz, hogy ki, kivel bújik ágyba.

Van a világban ennél sokkal nagyobb baj, azzal kéne foglalkozni.

41. dafke (válaszként erre: 35. - MTami01)
2021. dec. 19. 20:30

Ne mosd össze a transzneműeket a transzvesztitákkal, így is összemossák őket.

Szerintem csak poénkodni akart. :)

40. unom (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:30
Azért, mert így akarják. Ez pont elég.
2021. dec. 19. 20:29

Feltenném a kérdést, hogy miért kell nekik külön felvonulást, szépségversenyt, vagy olimpiát rendezni? Folyton azt mondják, hogy csak azt szeretnék ezzel, hogy elfogadják őket.

Mégis hol nincsenek elfogadva? Ha éppen a kamionon nem játszanának kesztyűsbábot egymással, a kutya nem tudná egyikükről sem, hogy éppen melyik nemhez vonzódik, hiszen nincs senkinek a homlokára írva.

2021. dec. 19. 20:28
Elfogadom, csak kötelezővé ne tegyék!
37. dafke (válaszként erre: 27. - Apeeng)
2021. dec. 19. 20:28

:)

Juj, meg ne mondd nekik, hogy ciszneműek, leszkapsz :)

36. dafke
2021. dec. 19. 20:27

Köszönöm Hoxának, hogy törölt egy bizonyos kommentet.

Elég rosszul úszok ugyanis.

Kétgyerekes anyaként én ott leszek jövőre a Pride-on, de a vonaglásról már kb 17-18 évesen leszoktam, egész másról szól. Sok felvételt láttam az ideiről, és késsel a torkomon is azt mondanám: ez nem erről szól.

Nem szívesen ismétlem magam, de idióták márpedig mindenhol vannak. Nem az origo nyitóképe az, ami a lényeg. Az csak egy kép, te meg egy eszköz vagy, aki beleugrik a gyűlöletkeltés csapdájába.

Olvastam tőled pár dolgot, B.k., nem mindenben egyezünk, de úgy hiszem, nem vagy buta ember. Bízom benne, hogy egy nap ezt te is belátod.

35. MTami01 (válaszként erre: 27. - Apeeng)
2021. dec. 19. 20:27

A fogalmakkal nálad is bajok vannak:


A homoszexualitás egy olyan gyűjtőfogalom, amely az azonos neműek iránt érzelmi és szexuális vonzalmat tartalmazza.


A köznyelvben elterjedt a nemenkénti különbség tétel, mely szerint:

- a két nő egymással van, akkor ők leszbikusok

- a két férfi egymással van, akkor ők "melegek"


A "meleg" kifejezés abszurd.


Ha tisztában lennél a fogalmakkal, akkor az un. "ciszneműség" fel sem merült volna itt. Már csak azért sem, mert bizony a transzneműek és a transzvesztiták többsége sem kívánja a születési nemét megváltoztatni és nem is állandójelleggel jelennek meg a születési neműkkel ellentétes nem képviseletében.

34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 31. - 5236d12e25)
2021. dec. 19. 20:26
Csak nehogy az autóm elé ugorjon, mikor éppen unikornist játszik, én pedig arra járok. :)
33. 37e1ff8723 (válaszként erre: 29. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 20:21
🤣
32. unom
2021. dec. 19. 20:20

Nem értem ezt a hisztit.

Évente egyszer megoldható, hogy elkerüld azt az útvonalat.

2021. dec. 19. 20:19

Ismerőseim között van minden. A legkevésbé sem zavar. Sem nyílvánosan sem a négy fal között.

Most komolyan.. Ember legyen minden körülmény között, de ki a fenét érdekel ha ő épp szárnyaló unikornis, aki a saját nemével bújik ágyba?

30. Bless the child (válaszként erre: 27. - Apeeng)
2021. dec. 19. 20:18
En a homoszekszuális miatt lapoztam a guglit😂
29. 71ddaa07fa (válaszként erre: 28. - Apeeng)
2021. dec. 19. 20:17
Főleg azok, akiknek olyan a megjelenésük, mint Bud Spencernek. :))
28. apeeng
2021. dec. 19. 20:15
nálad a pont! A leszbikusok az legaranyosabb kisebbség.
27. apeeng
2021. dec. 19. 20:14

a kérdésfeltevés elég kuszára sikerült..


Az lmbtq-t szét kellene szálazni, és maradni a főcsapásnál..

Ők a leszbikusok, és a férfi homoszekszuálisok(ez a szókapcsolat kicsit fura, de nincs jobb ötletem)...a többi tényleg kisebbség..


Akikről sosem esik szó: mivan a ciszneműekkel? ...mert ők az igazi fősodor, mégis ők a hallgatagok.

(lehet lapozni a gúglit)

2021. dec. 19. 20:14

Pedig olyan szép látvány két női test egymásnak feszülése...-)


én nagyon bírom..-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook