Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társaságban általában nem szeretik a véleményem a többiek. fórum

Társaságban általában nem szeretik a véleményem a többiek. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pötibaba)
márc. 6. 17:22
Volt már olyan is, végül csak bunkónak jöttem ki. Meg szerették volna maguk megélni azt a hibát ahelyett hogy a "figyelmeztetésemre" hallgatnának.
16. pötibaba (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 16:08

Lehet, hogy nem is akarnak tisztában lenni.


Ha csak akkor mondanál véleményt, amikor kérik és tényleg ennyire jól látod az igazságot, hogy utólag sokszor beigazolódik, akkor inkább bölcsnek tartanának és nem bunkónak.

márc. 4. 16:16
Nem mindenki van tisztába vele szerintem.
márc. 4. 16:15
Egy szóval nem mondom hogy megmondtam, az nagyon paraszt lenne. 😆
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
márc. 4. 16:15
Igen.
márc. 4. 15:51
És te egy ilyen látnok-igazmondó pozícióban működsz? Ha kell, ha nem, osztod az igazságot? Elárulom, hogy legtöbbször az emberek maguktól is tudják, azt az igazságot, csak nem akarnak foglalkozni vele. Te meg csak azért is a képükbe nyomod.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 15:43
Mondjuk nem is feltétlen kell kimondani akkor sem, ha tudod, hogy "naugyehogymegmondtam" pillanat lesz belőle később. És amikor bekövetkezik, akkor sem feltétlen kell közölni a másikkal, hogy te megmondtad. Nem vezetik ezt sehol hogy kinek hányszor lett igaza, és nem fog számítani a végén, viszont ha sokszor csinálod ezt, akkor lehet hogy nem annyira fognak kedvelni...
márc. 4. 14:34
Én akkor mondok véleményt, ha valaki kifejezetten az én véleményemre kíváncsi. Te is?
márc. 4. 13:19
Vagy inkább mind a kettővel. Ha valamit nem akarsz hallani az akkor is sértő lesz ha jól csomagolod és akkor is ha nem.
márc. 4. 11:05
Valószínűleg nem a tartalommal, hanem a csomagolással van probléma.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pötibaba)
márc. 4. 10:59
Így van, pedig sokszor bejön amit előre megmondok. Persze akkor mindenki hallgat..
6. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 05:26
Akkor valószínűleg téged sem szeretnek túlságosan.
márc. 4. 00:51
tudni kell mikor jobb hallgatni!
márc. 3. 21:58
Hááát...néha hallgatni arany.
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 21:52
Miért?
márc. 3. 21:48
És ekkor jövök én! 🦹

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook