Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a Pervol magic mosószerről? fórum

Mi a véleményetek a Pervol magic mosószerről? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 29. 22:09

Halihó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De kihalt ez a fórum.

Szóval kipróbáltam a pervolt,nagyon meg vagyok elégedve!!Öblítő szinte alig kell,inkább a pervolt érezni a ruhán,de azt nagyon!!Isteni!!!!!!!!!!!

Az én ruháim nem igazán foltosak,csak izzadság.Ami koszosabb és fehér,azt tide mosóporral mosom.Nem cserélném le semmiért,a ruháim gyönyörűek!!

2008. dec. 11. 16:26
Na senki sem mos Pervollal??
2008. dec. 7. 19:57

köszi a választ,én öblítőben a v kék lenort használom,de használtam a sötétkéket is,az is nagyon jó.Hallottam a sárga lenorról is sok jót.lehet kipróbálom azt is.Régen cocolinót használtam,de szerintem az már nincs olyan jó.

Az ariel viszont fehér ruhákat nagyon szép tisztára mossa,és nekem olyan fehérek mint a hab.

Én nem használok venist,hanem hipot.De azt ugy csinálom,hogy elöször kimosom a ruhát,amit hipozni akarok.Kimosás után belerakom jó meleg hipos vizbe,pár percre csak.Utánna csinálok megint mosóporos forró vizet,és abba visszarakom a hipóból kivett ruhát.Igy gyönyörű fehérek a ruháim,és nincs hipószaga.Nekem anyukám azt tanitotta hogy nem szabad a koszos ruhát elöször khipóba rakni,mert a hipo beleégeti a oszt.Először ki kell mosni.És szerintem nem sárgitja be a ruhát csak nem szabad sokáig benthagyni,és jóval olcsobb mint a venis.De a pervolt ki fogom próbálni,állitolag az illata isteni.Majd leirom ha kibróbáltam.

2008. dec. 7. 19:51
Kötött ruhákra van, én csak akkor használtam. Összegyűlt több darab, egyszerre kimostam. van külömbség köztük, mintha finomabb lenne, kicsit más. A pl... volt akciósan elég rég, akkor vettem 2. Nekem megfelelt az ára. Perwol nagyon drága..700 körül van 1 liter.
2008. dec. 7. 19:33
Az 1literes 935 Ft,de most van akciósan a CBA-ba 2 összecsomagolva és 1550 körül van. Fehérekhez és színesekhez egyformán használom és csak 45 fokon mosok. Hihetetlenül puhák a ruhák és a törölközők is :)Ehhez én sárga lenor öblítőt használok.
2008. dec. 7. 18:45
Szia kenzol.És a dreft 1l -es?Mennyibe kerül?Én arielt használok,de szerintem nagyon szépen tisztit.De szineseknél gondolkodom a pervolon.
2008. dec. 7. 17:16
2 hónapja szemeztem vele, de a dreft nyert,nem csalódtam benne,azóta az ariel a sarokba szorult és minden ruhát ezzel mosok, a család legnagyobb örömére :)
2008. dec. 7. 16:59

Sziasztok

mi a véleményetek a pervol magic mosószerről?Használtatok már?

Irjatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook