Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fehérítő használata után mosószerrel is öblítsem ki a ruhát vagy elég az öblítő? fórum

Fehérítő használata után mosószerrel is öblítsem ki a ruhát vagy elég az öblítő? (tudásbázis kérdés)


4. hcs2
2013. febr. 11. 13:22

Nemigazán műszálas, inkább vászonos. Elég vastag, erős anyagú. Valúszínű,h hypo alapú, mert a kezem még most is büdös tőle, pedig már vagy 20szor kezetmostam. :s

Akkor mosószerrel is kimosom és utána öblítek.Ecetem nincs otthon nem használok semmihez.

3. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Hcs2)
2013. febr. 11. 12:57

Ha nem műszálas, akkor ki fogja fehéríteni, de kimosni mosószerrel muszáj, mert attól még nincs kimosva, hogy kifehérítetted.

És a fehérítő talán hypó alapú, az meg igen büdös. De öblítőnek ecetet is használhatsz, és akkor megmarad a mosószer illata.

2013. febr. 11. 12:48
Mosószerrel is.
1. hcs2
2013. febr. 11. 12:42

Előszedtem egy régi ingem és baromira besárgult, de holnapra kell egy állásinterjúra. Tegnap este beáztattam dom..os fehérítőbe, ma ha hazamegyek kiszedem. Csak nemtudom, hogy mosószerrel is mossam át, vagy elég öblítővel? Persze csak kézzel,m ez az 1 db fehér szennyesem van.

És nagyon remélem,h kiszedi a sárgaságot,m nincs másik fehér ingem. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook