Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a fekete bútorokról? Egész lakásban csak az lenne. fórum

Mi a véleményetek a fekete bútorokról? Egész lakásban csak az lenne. (beszélgetős fórum)

1 2
tegnapelőtt 19:58
Szőnyeget vettem ma . Szép színesek. 😊
58. roczeiedit (válaszként erre: 53. - PöttyösPanka)
tegnapelőtt 14:19
Igen igy van.
tegnapelőtt 14:18
De ha neked tetszik, akkor csinald. Végül is a te dolgod, es az szamít, hogy te jol erezd magad benne. De halkan megjegyzem, hogy színeset is kellene bele tenni.
tegnapelőtt 14:15
Szerintem rettenetes a fekete.
55. Cymbelyne (válaszként erre: 52. - Evawitch)
tegnapelőtt 10:28
A szüleim nappalija halvány mohazöld és halvány sárga árnyalatú, a fürdőszoba viszont teljesen szürke. Sose tetszett a fürdő, engem nyomaszt a szürke. Ráadásul sötétszürke az egész olyan csempével kirakva, aminek olyan durva a hatása. Ízlések és pofonok, de én nem érzem jól magam egy ilyen helyiségben. Ők viszont odavannak érte. A meleg színek jobban tetszenek, mint a narancs, a sárga, meg a rózsaszín, sokkal vidámabbak. Vagy pedig a csupa fehér, mert az világosabb és olyan, mintha növelné a teret. A skandináv stílus pont azért ilyen, mert északon kevesebbet süt a nap és ezt ezzel ellensúlyozzák.
54. Evawitch (válaszként erre: 53. - PöttyösPanka)
aug. 13. 19:10
Néztem Szép rolót az ablakra, ülsz sem fekete. De pont az ablak miatt kell várni másfél hónapot, hogy kicseréljèk. Minden nap lassan telik , annyira várom már. 😃
53. PöttyösPanka (válaszként erre: 52. - Evawitch)
aug. 13. 19:04
Ha a többi dolog színes, nem nyomasztó a fekete bútor. Amit lejjebb valaki linkelt, mint világos stílust, ott is mindenhol színes kiegészítők vannak.
aug. 13. 18:52

Még gondolkodom, mi legyen .

Úgy gondoltam , hogy fekete és szürke bútorok lennének, de a fal és a szőnyeg például nem ilyen lenne. Lényeg , hogy ne barna és árnyalata, meg ne hófehér.

51. PöttyösPanka (válaszként erre: 47. - Nyamitörp)
aug. 13. 09:25
Ez elég végletes. De ha nekik ez tetszik.
aug. 13. 09:23
En csipnem a fekete butorokat, mogotte szines falakkal.
49. Mezei Virág (válaszként erre: 38. - Cymbelyne)
aug. 13. 09:20

Mindenkinek más az ízlése.

Ha neki az tetszik, akkor az a jó - neki.

48. Nyamitörp (válaszként erre: 46. - Cymbelyne)
aug. 13. 08:55
Ezek nekem is jobban tetszenek, bár a fehérért sem vagyok annyira oda. Inkább a melegebb árnyalatú világos színeket szeretem.
47. Nyamitörp (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
aug. 13. 08:53
Én már jártam olyan lakásban, ahol padlótól a plafonig érő bútorok voltak és mind szekrény. Sehol egy polc, ahova kirakhatsz dísztárgyakat, könyveket, fényképeket, stb... És a szekrények is feketék voltak. Nagy ház volt, nagy terekkel, de nekem így sem tetszett. Ízlés dolga, felesleges is firtatni ezt a dolgot, úgyis az a lényeg, hogy a lakásban lakó jól érezze magát.
46. Cymbelyne (válaszként erre: 42. - Amaunet)
aug. 13. 08:53

Ha már világos, akkor skandináv. Minden fehér. Egy ilyen szobában sokkal jobban érezném magam, mint a fekete, komor bútorok között.

[link]

45. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Secret8)
aug. 13. 05:58
Azért egy lakás, amit használnak nem csak a csupasz falvakból és bútorokból áll, hanem téli van kisebb használati targyakkal, amik általában színesek. Plusz gondolom a függönyök, szőnyegek sem feketék. Tehát összességében nem úgy kell elképzelni egy ilyen lakást, mintha egy fekete-fehér filmbe csöppet volna az ember.
44. secret8 (válaszként erre: 32. - Hópihe14)
aug. 13. 01:56

Abszolút egyetértek.

Nem kellemes hosszú távon folyton a komor feketeséget nézni.

Lehet, hogy elegáns, lehet szép is, meg érdekes is, de szerintem a kevesebb több. 1-1 jól megválasztott fekete komód, vagy fotel elhelyezése sokkal kedvezőbb, és jobb a hatása is, mintha az egész lakásban minden bútor fekete lenne.

43. Guruljka (válaszként erre: 36. - Mezei Virág)
aug. 12. 23:04

Azért itt nem minden bútordarab fekete. Érdekes viszont a számomra, hogy a nagyobb, egy tömbben levő bútort mintha kisebbítené a fehér falak előtt.

A világos kanapé is jó, az a fekete-fehér kép a falon isteni, de fura, hogy a kanapéval szemközt ott a főzőlap, illetve a konyhapult. Nagyon jó elszívót feltételez.

42. Amaunet (válaszként erre: 41. - Cymbelyne)
aug. 12. 22:59
Nekem azzal együtt tetszik. És a fekete bútorok, ablakrácsok ellenére is világos minden.
41. Cymbelyne (válaszként erre: 39. - Amaunet)
aug. 12. 22:13
De még az ablakokon is rács van.
aug. 11. 15:04
Nekem még egyszer nem kellene. Minden meglátszik rajta.
39. Amaunet (válaszként erre: 38. - Cymbelyne)
aug. 11. 15:03

Persze, kéne a tv-re és a kerámia főzőlapra egy-egy szép csipketerítő, az asztalra egy viaszos vászon terítő szép virágos mintával.:D

Ezek otthonosabbá tennék.:)

38. Cymbelyne (válaszként erre: 36. - Mezei Virág)
aug. 11. 14:24
Úgy néz ki, mint egy börtön.
aug. 9. 18:15
Ízlés dolga. Nekem személy szerint nem tetszene. Talán ha sok színes kiegészítő lenne.
36. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Evawitch)
aug. 9. 13:53

:)

?

[link]

aug. 9. 13:49
Új lakásba költöztünk tavaly, és nem volt pénzünk a fürdőszobában leveretni a fekete csempét és újat rakatni....Kiráz a hideg tőle...elég lesz a föld alatt...Bocs a párhuzamért...
34. Smirnoff (válaszként erre: 14. - Evawitch)
aug. 9. 09:51
Az Optinak van egy mehviaszos tisztító-, ápolószere, ami elvileg fához van. Én a pregelt bútorlap ok felületet szoktam vele tisztítani (belváros, sok por). Rengeteget számít. És mubort is nagyon jól lehet vele tisztítani:)
33. izmoskörte (válaszként erre: 1. - Evawitch)
aug. 9. 08:12
Ha ez a vágyad, valósítsd meg! Én nem szeretnék fekete bútorokat, de az én vagyok. Úgy élj, ahogy neked tetszik!
aug. 9. 07:12

Egy 25-30 m2-es szobában egy szekrénysort még el tudok képzelni, hogy fekete, és még azt is, hogy ugyanott egy bőrkanapé, fotelokkal is fekete, ha színes kiegészítők is vannak. Pl. díszpárna, szőnyeg, függöny valami világosabb.

De ahogy írod, hogy a lakás minden helyiségében kizárólag csak fekete bútorok, lehet, hogy sokan fognak "seggel kifelé menni" tőled.

A színeknek igenis hangulat-gerjesztő hatásuk van! A fekete az a gyász, a szomorúság, míg a piros az élet, az öröm, a boldogság. A hangulatunk viszont az életkedvet, és az életerőt (=egészséget) építik, vagy rombolják apránként, hosszú távon!

aug. 9. 06:28
Tapasztalatom szerint,kényes és nagyon hamar porosodik.
aug. 9. 02:50
hangulatrontó,és porfogó
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook