Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a fekete bútorokról? Egész lakásban csak az lenne. fórum

Mi a véleményetek a fekete bútorokról? Egész lakásban csak az lenne. (beszélgetős fórum)

1 2 3
11. Evawitch (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. aug. 8. 19:59
Elég tágas. Végre. 25 negyzetmeter lyukban élünk ketten és egyedül megyek dupla ekkorába. Ja meg a macskák. Miattuk is néztem nagyobbat. WC fürdő külön, konyha , nappali , szoba is külön van. Lesz hely nekik is játszani.
10. Smirnoff (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. aug. 8. 19:58
Nekem is ezt mondták, mikor a 12nm hasznos alapterületű szobámba bútort választottam. Egyáltalán nem igaz.
9. Evawitch (válaszként erre: 4. - Smirnoff)
2018. aug. 8. 19:57
Szobaszekrényen van tükör és az egyiken ami alul felül ajtos, van rajta fiók, de közepén van egy pakoló nyílt rész, az fehér. Konyhai kis szetthez a kicsi polcok is fehérek.
2018. aug. 8. 19:56

Nekem már vagy 30 éve fekete bútorom van az egyik szobában hosszúkás króm fogantyúkkal.

Persze a szőnyegek és a képek a falon más színűek.

A fal fehér alapon szürke apró pöttyös habtapéta.

És nem gyászos, hanem rendkívül elegáns. 😖

7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. aug. 8. 19:55

Szerintem sokat számít, hogy mennyire tágas az a lakás.

Pici helyen a fekete bútor sötét, nyomasztó tömeg lehet, de megfelelő méretű bútorral, nagy térben jól nézhet ki.

6. Evawitch (válaszként erre: 4. - Smirnoff)
2018. aug. 8. 19:54
Nekem semmi nem lesz barna, még a bútor széle se. Inkább fehér.
2018. aug. 8. 19:52
Konyha lehet bordó vagy piros is, majd eldöntöm a másfél hónap alatt. 😊
4. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. aug. 8. 19:51
Nekem is feketék a bútoraim, némelyiken fa ajtó vany és van tükrös eleju. A fekete konyha még nem jött össze soha sajnos :) Régen az üzletemben is fekete bútorok voltak, tetszett sok embernek. Egyáltalán nem gyászos.
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2018. aug. 8. 19:51

Nem kell megkerdezni, nem az a lényeg.

Úgy látom, hogy senkinek sem tetszik az ilyen.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. aug. 8. 19:49

Kérdezzem meg, hogy miért költöztök külön, vagy elég annyi, hogy a fekete konyhától engem kirázna a hideg, de ha régi álmod, legyen.:)))


A fekete-fehér cica az oké. D

2018. aug. 8. 19:28

Külön költözök barátomtól, üres lakásba, ahol nincs bútor. Neten már néztem , feketét szeretnék mindenhova, még a hütő és a konyha is olyan lenne. Nem beteges egy kicsit? Fal alapból fehér, meg valamelyik bútorban is van feher szin és valamelyik inkább szürkés. Ha lesz szőnyeg, az nem fekete lesz. Nem gyászos egy kicsit? Régi álmom, hogy ezzel a színnel rendezzem be a lakást.

Veszek majd képet a falra, az nem lesz siralmas. Igaz, hogy az egyik macskám fekete-fehér, de a másik vörös. 😃

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook