Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fekete Bútorok a lakásban! fórum

Fekete Bútorok a lakásban! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 1. 15:09

Az enyém is fekete, és bizony nem győzöm törölni. De azt szeretem benne, hogy nagyon jó a beosztása, eszméletlen mennyiségű ruhát elnyel.

Azzal vigasztalom magam, hogy az enyém így tisztább mint a barna, mert az is ugyanilyen poros, csak nem látszik rajta, így ritkábban törlik.

2008. aug. 30. 20:29

A fekete búrotnak ez az átka. Nekem is nagyon tetszett, sokáig az is volt, de most minden fenyő legalább is a hálóban és az étkezőben, azon aztán nem nagyon látszik semmi, még ha néha elmarad a heti portorlés sem gond.


Tudom ez nem volt segítség, de jobb ötletem nem volt, pedig én is próbálkoztam mindennel. Ha ennyire szereted és ragaszkodsz a feketéhez, akkor azt minden nap át kell törölni.

2008. aug. 30. 20:19
Minden bútorunk fekete otthon, most rendezük majd be a kis lakásunkat és imádjuk ezt a színt, de egyszerűen agyrém a takarítása!! Letörölgetem és 2 perc múlva mintha semmit sem csináltam volna. Te mit ajánlasz hogy lehet a por visszatérésének idejét növelni? Te hogy csinálod ? ( A pronto nem használ :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook