Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a CaliVita termékeiről? fórum

Mi a véleményetek a CaliVita termékeiről? (beszélgetős fórum)


1 2
18. f64f0d9a69 (válaszként erre: 17. - Pinkmaci)
2010. ápr. 14. 10:08

Vigyél mikroszkópot! Mert nekem speciel nagyon nehéz volt azt a néhány emberkét összeszedni, akik, nem vásárlók, hanem tagok. Ráadásul nem is állandó a tagjaim egy része. Vannak akikkel együtt vásárolunk, így legalább a plusz pontok is gyűlnek, amiket levásárolhatok.

A legközelebbi ismerősök és rokonok a legelutasítóbbak. Egy orvos ismerős mondta, ez nála is így van!

Én már nem igazán foglalkozom vele mint üzlettel. Ha tudom milyen egyszerű a megoldás, akkor is 5x meggondolom elmondjam-e?!

Neked sok sikert és türelmet kívánok!

17. pinkmaci (válaszként erre: 16. - F64f0d9a69)
2010. ápr. 11. 09:34
Nagyjából ismerem a termékeket.Elég nehéz bárkivel is szóba állni ezzel a témával kapcsolatba mert nem nagyon hisznek az egészben.Főleg ha egy ugyan olyan hétköznapi ember mondja ezeket.HA egy orvos mondaná annak jobban hinnének.Igaz az is hogy minden másra jobban elszórják az emberek a pénzt mint az egészségükre.NA mind1.Végül is nekem csak gyöngyösi és persze környéke emberekre volna szükségem akik hajlanak erre a dologra.
16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - Pinkmaci)
2010. márc. 29. 21:37

Ha nincsenek közvetlen ismerőseid, ez nagyon nehéz lesz!

Mert ugye nem csak beregisztrálni kell, hanem vásárolni is.

Egy hálózat felépítése egyáltalán nem egyszerű. Az emberek pedig bizalmatlanok.

Ismered már a termékeket?

Én a tagságomat elsősorban a családom egészségmegőrzésére használom, mert nincs értelme az embereket győzködni. Nagyon jól ismerem a termékeket is, az a tapasztalatom, az emberek minden másra szívesebben költenek mint az egészségükre. Főleg, ha megtudják: mlm.

15. pinkmaci (válaszként erre: 14. - Tejespite)
2010. márc. 20. 09:31
Én olyan embereket keresek aki hozzám beregisztrálna,mert én be vagyok már az ismerősömhöz.
2010. márc. 18. 10:22
Bocs, ha értetlen vagyok, de kell vki, aki ALÁ be tudnál csatlakozni, tehát úgynevezett szponzort keresel?
2010. márc. 18. 09:28

Hello!

Nincs senkinek se olyan ismerőse aki a Calivitához csatlakozna vagy érdekelné?Én is elkeztem csinálni de nem találok senkit se aki beregisztrálna.Valaki tudna segíteni?Köszönöm!

12. efb09ec3ff (válaszként erre: 8. - Tejespite)
2010. febr. 22. 16:54
Élő vércsepp analízist végző természetgyógyász mellett dolgozom, aki CaliVita termékeket ajánl a pácienseinek, ha eltérés van a vérükben. 2-3 hónap múlva a kontroll vizsgálaton mindenki a saját szemével győződhet meg a javulásról. Akik nem váltanak életmódot és továbbra is a gyógyszergyártókat támogatják - pedig nagyon sok gyógyszert úgy készítettek, hogy a gyógynövény hatóanyagát modellezték le kémiai úton, ami rengeteg mellékhatást hoz magával- nincs változás, sőt...
2010. jan. 19. 14:35

A California Fitness volt az első cég aki 92 táján hozta be az első vitaminokat Mo-ra. már akkor is támadták, alig akarták a készítményeket beengedni, ezért többszörös ellenőrzésen estek át a készítmények. A helyzet a mai napig sem változott, mert azok a nagyon jó hatású gyógynövény készítmények, amiket a körülöttünk levő országokban szabadon meg lehet venni, nálunk tiltó listán vannak. Azért a nemzetközi hálózatból lehet vásárolni ,csak nálunk az nem jó ami máshol igen...

Én ezeket is használom és nagyon sokat segítenek, mert pl. Candida, mindenféle fertőzés esetén egészen biztosan hatnak.

2010. jan. 19. 14:03

Igaza van baranka111-nek csak ugyanazt tudom mondani és még valami hogy ezek a termékek speciálisan vannak kialakítva (úgymond) hogy még jobban felszívódjanak mint például a Full spectrum ami kelát kötésben van és az össz.vitamin segíti egymást . Na ezt szépen megírtam de valahogy így van.

Igazából folyamatos ellenőrzés alatt van minden termék ,amit kiengednek a piacra mindent ellenőriznek és nem lehet benne fennakadás mert akkor súlyos bírságot szabnak ki a cégre.

A CaliVita már jó 15 éve a piacon van és tartja magát.Több minőségi tanúsítvánnyal az élen.:)

Úgyhogy szedjétek csak bátran én merem ajánlani.Terhesen ettem a New Lif-ot és olyan volt a véreredményem mint még sosem pedig előtte imunrendszer gyengeségem volt.

Nem Elevitet ettem hanem ezt mert olcsóbb is volt és PROFI minőség :)))

2010. jan. 18. 22:25

"A CaliVita International minőségbiztosítást garantál a termékeire. A táplálékkiegészítők szigorú minőségellenőrzés alá esnek, hatóanyagai természetes forrásból származnak. A nagyobb dózisú készítmények folyamatos felszívódásúak. Nem tartalmaznak mesterséges színezéket, tartósítószert és cukrot."

Ami a dobozra van írva, benne is van! Ezt szigorúan ellenőrzik több helyen is. Régebben a híradókban mondták be, több hamis étrendkiegészítőt éppen a gyógyszertárak forgalmaztak és a gyógynövényboltok. őket nem ellenőrizték ugyanis.

2010. jan. 18. 11:13
Szia Cicó, a férjemnek megvettem a Lutein Plust, én most elkezdtem szedni az 1000-es C vitamin retardot. Tudom, és olvasom, h minimum ennyi C vit. kell naponta, de szinte minden cikkben benne van, h lehetőleg nem szintetikus formában. De ami tabletta az mind szintetikus nem? Egyébként meg hol lehetne ennyit természetes formában felvenni? Hiszen ugyanazon cikkek (nem csak Calivitás) azt is írják, h annyi gyümölcsöt, zöldséget nem is lehet megenni. Régebben olvastam, h a Calivita illetve akkor még California Fitness-szel szemben olyan vád merült fel, h nem tartalmazza azt a mennyiséget, amit a tájékoztatón feltüntetnek. A férjem - habár hisz az alternatív gyógyításban és készítményekben - mégis mindig úgy gondolja, h nem igaz, h az és annyi van benne, amit mondanak. Ezt ő minden, mlm és gyógynövényboltban kapható szerre érti, a gyógyszertáriakban hisz.
2010. jan. 16. 20:25

Én használom és forgalmazom őket,bármi kérdés írjatok.


Használtam a : New Life,Lion Kids,Virago,Full Spectrum,ImmunAid,AC-Zymes,Infant Formula,Vital A...

6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Tejespite)
2009. dec. 4. 21:45
Mi a CV termékeit használjuk és szeretjük. Sok bevált közülük.Összehasonlítani a többivel nem tudom, mert azokat nem használjuk.
2009. dec. 4. 21:35
Szeretnék váleményeket olvasni a Calivita termékekről, kinek hogy vált be ha bevált, és melyik termék. Látom, régebben feldobta vki ezt a témát, de nagyon kevés vélemény jött, hátha most.... Esetleg ha vkinek van összehasonlító véleménye a Calivita és az FLP (Forever Living Products, azaz az Alove VErások) között. Köszi!!
2009. jún. 19. 18:34

hali!

szeretnék egy bizonyos calivita terméket vásárolni, a neve:paraprotex.Nem tudja vki hol tudom jutányosabb áron megkapni?

köszi

2008. nov. 14. 18:20

Sziasztok!

Én nagyon szeretnék megszabadulni a megvásárolt termékektől,szóval egy csekély összegért továbbadnám,mert anyukámnak nem jött be,pedig termgyógy ajánlotta!

Ha valaki tud segítsen,köszönöm!

2008. márc. 22. 15:27

Szia!

Mi is fogyasztjuk a CaliVita készítményeket évek óta. Nekünk is beváltak.

2007. nov. 15. 13:29
A California fitness termékeiről van szó. nekem ezek is nagyon beváltak kíváncsi vagyok rá hogy másnak mi a véleménye.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook