Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? fórum

Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
25. starflo (válaszként erre: 23. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 14. 11:42
Női szemmel igazad van, de hidd el egy férfi nem ilyen bonyolult, ha szexről van szó :)
2008. ápr. 14. 11:40

Egy ilyen helyzetben nem csak a faszin múlik minden!

Ahogy már írták bizony nem feledkezhetünk meg róluk sem! Másrészt nem csak neki, de magunknak is jót teszünk, ha foglalkozunk vele. Szerintem, ha van egy gyerek, attól még a két fél közti kapcsolat maradhat ugyanolyan (még a szex is)! Szeretjük ebben a helyzetben a férfiakat és a 3. személyt hibáztatni, de nézzünk azért magunkba is! Mi vagyunk az elsők, akik sírnak ha elhanyagolják őket! Egy őszinte beszélgetés pedig csodákra képes! Minden értelmes emberrel meg lehet beszélni, hogy most kimerült vagy, nincs hozzá kedved, de ezt nem lehet hosszú hetekig eljátszani! Az a férfi, aki pedig ezek után is megteszi, az nem érdemel semmit!!!

23. ae12cc5be5 (válaszként erre: 21. - Deakilona72@freemail.hu)
2008. ápr. 14. 11:39

Én nem hiszem, hogy lehet olyan ok, amiért egy férfi megcsal. Ha közli velem, hogy ennek vagy annak nem lesz jó vége, ha így folytatom stb., akkor lehet rá számítani, de szerintem a megcsalás undorítóbb, mint ha eléd áll, és közli, valami nem jó, ezért elhagy.

Azzal, hogy megcsal, azt közli, nem akar elhagyni, melletted marad, "csak" testileg vagy lelkileg félremegy.

Ezt jó hülyén fogalmaztam meg.

2008. ápr. 14. 11:32

Személy szerint kiherélném és némi szervét az aktuális partnerével etetném meg!!!!!!


Nem semmit gusztustalanabbnak,amikor egy férfi ilyenkor csalja meg a párját!!!!!!

2008. ápr. 14. 11:18
Mielött elhagynám megtudnám miért csalt meg mert lehet hogy én is hibás vagyok abban ,hogy megcsalt.
2008. ápr. 14. 11:11

"Vannak férfiak természetesen akik besegítenek..."

Bár tényleg természetes lenne, de ritka, mint a fehér holló.

Az én párom mindenben segített, úgy 2 évig, ma (12 év után)már simán végignézi, hogy az ő céges ügyeit, a saját céges ügyeimet is vigyem 2 gyerek, háztartás stb. mellett, ami rettentően leterheli az agyamat, és még mindig én vagyok háttérbe szorítva, ha beteg a gyerek, vagy csak el kell hozni az oviból, én nem tudom intézni a munkámat, mert az övé természetesen fontosabb.

Ha egy VASÁRNAP (FORMA 1 futam) mégis szabad lenne, nagy kegyesen közli velem: -Na, ma vigyázok a gyerekekre (=Ő tévézik, lányom vigyáz a fiamra), és te oda mész, ahová akarsz, azt intézel, amit akarsz.

Ettől függetlenül szellemileg és fizikailag is nagyon fárasztó mindenki helyett gondolkodni, intézkedni, ha szóvá teszem, az jön, hogy én kényeztettem el. Ez így van, de nincs, nem volt más választásom, mert ha neki kell valamit intézni, 3-szor figyelmeztetem, mire végre meg is teszi, de addig én nem felejtkezhetem meg a dologról.


Bocs az offért, ma nagyon ki vagyok!

2008. ápr. 14. 10:59

Önző, gátlástalan, érzéketlen tetű, bármikor is teszi. Ha terhesség, szoptatás alatt, akkor + szánalmas, gyáva (már amennyiben ő is akarta a babát)

Krucifix! Konkrét eseted van? Tiltva volt ezalatt a szex?

Mert ha igen, akkor sem érthető, hisz van keze, használja ....ssssze meg!

Egy normális férfi ilyenkor tiszteli, csodálja, legszebbnek látja a szeretett hölgyet, pocakkal, a születendő babával együtt. Sok nő ez időszak alatt egyébként is önbizalomhiánnyal küzd a "bálna érzés", elhízás, májfoltok, lógóbb cickó stb. miatt. Nagyon nehéz lehet, ha pont az tapos a lelkébe, akiben megbízott, arról már nem is beszélve, hogy ez a nehezen feldolgozható dolog, hogyan hat a babára.

18. Roni24 (válaszként erre: 9. - MSA)
2008. ápr. 14. 10:50

Ezzel én is egyetértek!

Attól, hogy egy nő terhes, vagy kisbabája van és szoptat, még nem kell megfeledkezni a férfiról! Nem szabadna, hogy a baba teljesen elfoglalja az anya szívében a helyet, és az apát pedig kizárja onnan! Ha "normális" szex nincs is, azért a nő még képes arra, hogy másképp okozzon örömet a párjának, pusztán önzetlenségből, vagy esetleg szeretetből, csakhogy a másiknak jó legyen...

Kisebb az esélye annak, hogy megcsalják ha a férfi sincs "levegőnek nézve."


Két kicsi gyerek mellett, az már nagyon kemény dió!!! Arra azt mondom, hogy a pasi maradjon csak nyugton, és ha már annyira nem bírja ki, használja a kezét! Hiszen általánosságban a nő foglalkozik többet mindkét gyerekkel, vezeti a háztartást, takarít, főz, mos stb. Vannak férfiak természetesen akik besegítenek és aktívan kiveszik a részüket a dolgokból (és ez nagyon becsülendő), de azt figyeltem meg, hogy a pasik teljesen elégedettek azzal, hogy ŐK(!) dolgoznak egész nap, és ha hazamennek csak nyugalmat akarnak, meleg vacsit és esetleg szexet! Fel sem tudják fogni, hogy míg ők a munkahelyen egyféle, monoton munkát végeznek minden nap, addig a nőnek a két kisgyerek mellett, agyilag, fizikailag megállás nélkül a toppon kell lenni, mert minden nap valami újat tartogathat! Plusz mellettük a házi teendőket is elvégezni ugye!


DE azért, mindehhez hozzátenném, hogy ha egy férfi képes megcsalni a feleségét terhesség, szoptatás ideje alatt, csak azért, mert nincs szex úgy, és akkor amikor ő akarja, az a férfi simán megcsalná őt akkor is, ha nem lenne a baba, hanem valami más miatt nem lehetne szex!

De ""sajnos"" attól, hogy valaki a feleségét megcsalja, még lehet nagyon jó apja a gyerek(ek)nek! Úgyhogy eltiltani nem szabad a gyerektől soha, ha látni akarja, vagy "távolról" gondoskodni róla, mert ezzel csak a gyereknek ártunk!

2008. ápr. 14. 10:41
mondjuk megértem, ha az anyuka nem akar vele találkozni...
16. böbe83 (válaszként erre: 15. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 14. 10:39

én is ezt akartam írni

szóval attól még az apja, ez nem megváltoztatható.

15. 7934d1ac97 (válaszként erre: 10. - 1fac006bb4)
2008. ápr. 14. 10:29
És a gyereknek nincs joga az apjához? Apa nélkül felnőni? Csak mert az apa nem bírta ki szex nélkül?
2008. ápr. 14. 10:26
Én személy szerint gerinctelennek tartom az ilyen pasikat, lehet hogy nekik nehéz megszokni a kissé furcsa helyzetet, de gondoljanak csak bele, nem az Ő testük változik rengeteget, sok nőnek ez is személyiségi problémát okoz, hát még ha meg is csalják őket, ez is egyfajta negatív kritika (keresek mást jobbat) szerintem a nők ilyenkor sokkal sebezhetőbbek. Személy szerint többet nem tudnék megbízni benne!
2008. ápr. 14. 10:20
Nem könnyű a férfiaknak ha örülten szeretik a szexet. Azért elitélem azt a férfit aki akkor csalja meg a társát amikor az terhes.
2008. ápr. 14. 10:20

Jézusom... Ennyi ilyen eset...

én biztos nagyon kiakadnék, sírnék csak...

na nem is akarok belegondolni...

de biztos nem tiltanám tőle, csak ismerje meg.

2008. ápr. 14. 10:07
Nekem is volt szerencsém ebbe az élethelyzetbe kerülni. Okot nem tud mondani a mai napig hogy miért is tette amit tett. Ez a "hagyjuk" téma. Anyós szerint a szex volt a baj, másnak mást mond. És amugy tényleg gusztustalan az ilyen ember aki nem képes áldozatot hozni, és nem képes az önmegtartoztatásra, hisz az ő gyerekéről is szó van, nem magamnak akartam szülni. Amikor anyós szová tette a szexet akkor számonkértem a férjemet, hogy mégis hányszor próbálkoztam? jó az első pár hónapba nem volt semmi, nem akartam, és a doki is mondta hogy mellözzük a vetélés miatt... nos a férjem válasza annyi volt, hogy amikor ő akarta nem engedtem, utána amikor én akartam, akkor azért nem volt, mert miért legyen nekem jó amikor ne se volt egy kis ideig. Hát vannak ilyen felfogású férfiak is. Nagyon sokan vannak, akik a terhesség alatt lépnek le. Egyébként sajnos az ilyen apák akik egy pillanatot nem töltöttek kettesben a gyerekkel, ugyanolyan jogokkal rendelkeznek, - sőt nekik van csak joguk, én pl nem tudok sehova se menni panasszal, még ha zakaltnak, sértegetnek akkor se fog velem senki foglakozni, majd ha lesz tényleges bántalmazás -szóval az ilyen apák ha nem tünnek el örökre az életünkből akkor előszeretettel jönnak a jogaikkal, amiket amugy meg elég silányan gyakorolnak, csak követelőzni tudnak, meg jönnek azzal, hogy majd ha elvihetik a gyereket. Nos, én az ilyeneknek nem adnék jogokat, azt meg pláne nem engedném hogy elvihessék, hisz semmit nem tudnak róluk, attól mert hivatalosan ő az apja attól még semmit nem tud a gyerekéről. Elég kemény dolog egyedül maradni egy gyerekkel, egyedül megoldani a dolgokat, sok idegességgel, feszültséggel jár, amit a baba rettentően megérez, és sokszor látja kárát, pl: hogy elmegy az anya teje, legalábbis nagyobb az esély rá, mintha nem történt volna ez a tragédia:( De sok előnye is van az egyedülállóságnak:)
2008. ápr. 14. 09:59
Sziasztok! Engem is megcsalt a párom. 8 hónapos terhes voltam, mikor elküldtem. Nem könnyű ez tény és való, de ha ilyen a háttér (az apa) akkor sokkal jobb egyedül. A baba egymaga is boldoggá tud tenni, ha nem kell közben azon idegeskedned, hogy hol jár az apja és mit csinál. Fáj, fáj. De egy ilyen pasihoz nem érdemes ragaszkodni. A kislányom 3 hónapos múlt. Egyedül vagyok vele. Nincs pasi az életemben, nem is hiányzik, boldog vagyok, pedig nagyon fájnak azok a dolgok, amik megtörténtek.
9. MSA
2008. ápr. 14. 09:59

Az ilyen férfi nem szereti a feleségét, a gyermekét, nem apának való. Ha ebben a helyzetben, amikor igazán családdá válik a család ilyet tesz, mit lehet várni tőle később? Tehát mindenképpen elitélem.

De! Egy pici megjegyzés a női oldalról. Ha már megszületik a baba, akkor sem kell a férfit teljesen levegőnek nézni, mert akkor mi hajtjuk új kapcsolat felé.

2008. ápr. 14. 09:58
Biztos hogy az ilyen pasi tényleg akarta azt a babát!? De szerintem megcsalás után kapcsolatnak nincs már jövője .
7. 7934d1ac97 (válaszként erre: 6. - Donyta)
2008. ápr. 14. 09:50
Két nagyon-nagyon pici gyerek mellett férjjel se könnyű az élet, hogy lehet túl élni szülés elött a válást és egyedül egy újszülöttel és egy kis gyerekkel élni, nevelni őket? Ez sztem roppant kemény dolog!!! :(
2008. ápr. 14. 09:40
Sajnos valóban akadnak ilyen "felelőtlen" apák! Nekem is volt részem benne. Amikor 4 hónapos terhes lettem a második gyermekemmel, egyszerűen mire hazamentem, mindent összepakolva eltünt. Okot nem éreztem erre, és nem is számítottam rá. Kis tudakozódás után rátaláltam, de már úgy éreztem ő nekem nem kell! Ilyen felelőtlen emberre nem számíthatok és már bízni sem tudnék benne! Ameddig első kicsimmel a vetélés elkerülése érdekében a kórházai ágyat nyomtam, addig is szórakozott mása nőkkel (ezt utólag tudtam meg) Azonnal beadtam a válópert. Elmondásom után, nem volt semmikétség abban, hogy nekem van igazam, és a kislány születése előtt egy hónappal kimondták a válásunkat! Rá egy hónapra gyönyörű 4kg-os lányom született. Apa sosem látta, kíváncsi sem volt rá. Még a gyerektartási díjat is nagy nehezen tudtam bevasaltatni tőle/rajta! Ma már ez a lányom babázik, kis újszülöttjével. 26 évesen kereste meg az apját. Nekem nagyon nem tetszett a gondolat, és féltettem a gyerekem a kudarctól. Az apja most mindent úgy tsz mintha mindig egy mintaapa lett volna! Nekem kicsit fáj, és nem igazán értem az egészet, de felnőtt lányomnak már nem parancsolhatok. A nagyobbik lányom is találkozott vele, de ő személyesen elutasította, ha eddig nem volt rá kíváncsi ezután se legyen! Igen. Sok gond mellett, sosem volt a segítségemre. Sok betegséget és egyebet egyedűl kellett megoldanom, és most jó apát próbál játszani, miközben egy csaló és "selejt" ember volt mindig. Én nagyon fiatalon mentem hozzá, 16 évesen. Sosem fogom megérteni, megbocsájtani még úgy sem!
2008. ápr. 14. 09:37
az ilyen nem érdemli meg h lássa ahogy felnő a gyereke! SZEMÉT!!!
2008. ápr. 14. 09:30

elhagynám mert miért kell ienkor megcsalni a nőt? csak mert nincs szex ez mocsok dolog neki is kikéne birni azt az időt. de lehet terhesen szexelni és máshogy is lehet a férfin segíteni. viszont ha ez nem adott elhajtanám a fran......a.

minden ien pasi hálátlan.

2008. ápr. 14. 09:30
az a velemenyem, hogy szemetseg aki ilyet tesz.nem is erdemli meg, hogy gyereket szuljon neki valaki.
2008. ápr. 14. 09:29
Biztos, hogy elválnék tőle. Szerintem egy férfitől az a legundorítóbb ha a feleségüket ilyenkor csalják meg, hiszen a feleség teljesen ki van szolgáltatva neki, másrészt nem hiszem el, hogy addig nem bírja ki.
2008. ápr. 14. 09:27
Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook