Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? fórum

Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? (beszélgetős fórum)


163. kriszta773 (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 14:30
szerintem nőkben is azok a legkritikusabbak, akik legfeljebb pózolni tudnak egy bikiniben, és nem élvezni a strandot, a napot, a nyarat :) egy strand nem szépségverseny :)
162. unom (válaszként erre: 156. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:29

Miért kéne a kamaszok bunkóságát lenyelni?

A face-ra kiposztolni tőlem nagyon távol áll, én ott helyben intéztem volna el. Hidd el, a kis idióták így jártak jobban.

161. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 14:26

Természetesen (!!) a bunkó beszólogatást sokkal jobban elítélem az önkritikátlanságnál. Ez nem kérdés.

Igazából csak belegondoltam, hogy én kimennék-e úgy a strandra.... és nem. Még kevésbé csúnya testre sem veszek fel ilyen merész fürdőrucit.

2014. aug. 5. 14:26
Erről most tényleg napokig kell beszélni? Olyan arcok vannak kint a strandon, hogy ez szerintem hozzájuk képest semmi.
159. emagdi (válaszként erre: 158. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:25

egyébként valószínűleg mások még durvábbakat gondolhattak róla (főleg más nők:)), csak ugye nem mondják.

de attól még mindenki látja, hogy ki milyen.

és igen, ettől függetlenül mindenkinek saját döntése, hogy mit vesz fel a strandra. csak tudja viselni is, amit választ.

158. emagdi (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 14:24

de ez néhány strandoló (vakációzó) kamasz volt!!!

nem felnőtt, félszekrény férfiak, akiktől esetleg meg kellett volna szeppennie a nőnek.

157. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 153. - Unom)
2014. aug. 5. 14:23

Esztétikai környezetszennyezés :)

Persze, én is igyekszem visszatartani a röhögést, csak annyi a fura, hogy ő miért nem látja az a tükörben, hogy nem kéne.....??

156. emagdi (válaszként erre: 149. - E49241a632)
2014. aug. 5. 14:23

oké, de akkor ugyanezt ráhúzhatjuk a striás nőre is, ha egyszer ronda hassal bikinit vesz, ne csodálkozzon, hogy ezt más is észreveszi :)

és ne jöjjön azzal, hogy mitől ilyen a hasa, mert teljesen mindegy, itt nem a gyerekvállalását minősítették, hanem egyszerűen csak a kinézetét, teljesen mindegy, hogy mitől volt az.

és persze, civilizált ember nem szól be másnak, valószínűleg pár év múlva ezek a kamaszok sem fognak, de most pont abban a korban voltak, hogy mégis. ennyi. ezt egy felnőttnek, főleg, aki öt gyereket nevel (és ezért tudhatná milyenek a gyerekek) fel kellene tudni dolgozni, és nem úgy, hogy telerakja vele a fészbukot, meg megy a tévébe nyilatkozni :)

155. gribedli*** (válaszként erre: 145. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 14:22
Ó igen, attól is függ, hogy ki az, aki kritizál! Csak olyan legyen, aki már megmutatta, hogy ő jobb. Mégis rendszerint, aki tényleg jobb, az pont nem viselkedik ilyen alpári módon. Ha van benne egy csepp klasszis is.
154. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 152. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 14:21
Az tuti :)
153. unom (válaszként erre: 150. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 5. 14:19

"joga van olyan ruhát felvenni, amilyet akar" Ennyi a lényeg. Az, hogy neked nem tetszik miért kéne, hogy szempont legyen?

Én is megnézem az ilyet, véleményem is van, de nem hiszem, hogy másnak ahhoz kéne igazodnia. Ráadásul az ilyeneken jól szórakozom, úgyhogy még szívességet is tesz nekem.

152. kriszta773 (válaszként erre: 150. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 5. 14:18
azért lefogadnám, sokkal rosszabbul éreznéd magad, ha csupa bombatestű nő venne körül mindenhol ;)
151. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 149. - E49241a632)
2014. aug. 5. 14:16
Óóóó... épp ez a "szállóige" jutott eszembe :))
2014. aug. 5. 14:15

Seggbebugyit se húzunk fel akármilyen kufferre... vagy tévedek?

Ne mondja senki, hogy nem nézi meg (még ha csak halkan is), azt a nőtársát, aki 120 kilós bálnaseggre tangát húz. Vagy cicanadrágot.

Nekem akaratlanul kerekedik a szemem ilyenkor.

Nyilván vagyok olyan "jólnevelt", hogy nem bámulom, és pláne nem szólok be, és még azt is tudom, hogy joga van olyan ruhát felvenni, amilyet akar, na de.....

149. e49241a632 (válaszként erre: 138. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:10
azt mondják, aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha..ennek analógiájára aki beszólogat, számoljon a reakcióra, akárhány éves is.
148. unom (válaszként erre: 145. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 14:08
Igen :) Irigylem az elégedettségüket önmagukkal. Bár ez talán inkább a savanyú a szőlő kategória.
147. gribedli*** (válaszként erre: 131. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 14:05

Igen, láttam. Én eleve nem hagytam volna, hogy olyanná váljon a hasam de nem tudhatom, hogy neki azért lett ilyen mert nemtörődömségből, vagy azért mert nem tudta már akkor sem, hogy mivel lehet egy kicsit vagy teljesen megelőzni, vagy tudta, de nem volt rá lehetősége, mert másra kellett a pénz. Ezért nem hibáztathatjuk, míg nem tudjuk mi van mögötte. Az is lehet, hogy ezután az eset után meg majd nem mer kimenni a strandra, csak pólóban, mert arra sincs pénze, hogy vegyen egy egyrészest. Az is lehet, hogy csakazértis kimegy, de a cikknek köszönhetően végre senki sem fogja bacogatni, és akkor már megérte szétkürtölni!


Még ha nemtörődömség okozta azt, hogy ilyen durva striái vannak, akkor is mellette szól, hogy nem rinyál a csíkok miatt (koherens, nem rinyál utólag, viseli!), őt az zavarta, hogy beszóltak neki.

146. 388b941089 (válaszként erre: 144. - Grizus)
2014. aug. 5. 14:03

Köszi!

Uhh...

Kicsit olyan, mintha megszerkesztett lenne, nem természetes... vagy rosszul látom?

145. kriszta773 (válaszként erre: 143. - Unom)
2014. aug. 5. 14:03
felnőttekben is vannak ilyen agyamentek, kedvencem, mikor 9 hós sörhassal, 3 szál hajjal és alig több foggal bíró lerobbant pasik kritizálják a huszonéves csajok narancsbőrét :))))))))
144. grizus
2014. aug. 5. 14:02

[link]


Nekem az a fura, hogy a köldöke olyan nagyon nagynak tűnik.

143. unom (válaszként erre: 135. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:00
A kiskamaszoknak épp azért kell visszasólni, hogy megtanulják, a tetteiknek van következménye. Nem csak nekik lehet mást kritizálni, rajtuk is van mit leszólni, mint mindenkin. Picit sem izgatna a lelki sérülésük, majd a szüleik kikezeltetik őket, ha már megnevelni elmulasztották.
142. kriszta773 (válaszként erre: 135. - Emagdi)
2014. aug. 5. 13:58
nem biztos, hogy annyira kiakadt, mintha a cikkben úgy szerepelt volna, hogy saját ismerőseinek küldte a képet és a történést, azok meg ugye felkapkodták. valószínűleg azért, mert rengeteg ember küzd ugyanezzel, és szerintem valóban nem kéne amiatt bárkinek is takargatnia magát, mert "csúnya" a hasa, a feneke vagy bármije.
141. unom (válaszként erre: 129. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 13:58

Talán mert azért vett fel bikinit, mert azt szereti. Én is felvettem 80 kiló felett is, akinek nem tetszik húzzon a saját medencéjébe, ott azt nézegeti csak akit beenged.

Te nem veszed fel a minit, más meg igen. Nem vagyunk egyformák.

2014. aug. 5. 13:57
Linkeljétek már be légyszi,köszi! :)
139. gribedli*** (válaszként erre: 136. - Emagdi)
2014. aug. 5. 13:56
Hogy példát statuáljon! De neki ez egy teljesen hétköznapi strandolásként indult.
138. emagdi (válaszként erre: 117. - E49241a632)
2014. aug. 5. 13:54

hát, ha egy felnőttnek nincs több esze, mint egy kamasz gyereknek, az szomorú szerintem.

a nőnek le kellett volna tudni kezelni ezt a kérdést magában, felismerni, hogy ezek gyerekek, és nem kell a véleményükön fennakadni.

137. gribedli*** (válaszként erre: 129. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 13:54

Én nem gondolom, hogy ezt mutogatni akarta, nem volt semmilyen kivagyiság a cikkben. Egyszerűen felvette a fürdőrucit, ami a keze ügyébe akadt, különösebb filozofálgatás nélkül mert kisebb baja is nagyobb ennél és nem várt ilyen reakciót.


Egyetértek azzal, hogy a jólneveltség része, hogy mindenki tartsa meg magának a gondolatait, ha nem tetszik, akkor is, mert közterületen olyan bikinit vesz fel mindenki, amilyet akar. Én se szólok be a 80 éves néninek a boltban, akit rendszeresen átlátszó top alatt kivillanó melltartóban látok (pedig az aztán látvány, garantálom!). Strandon mindenki kicsit pőrén van, ez van, meg kell tanulni nem túl feltűnően nézni a másikat, pláne nem illik viccelődni ilyeneken.

136. emagdi (válaszként erre: 112. - Kangaroo Island)
2014. aug. 5. 13:52
ne viccelj, a nő saját maga szórta tele a médiát a képével, meg a sztorival.
135. emagdi (válaszként erre: 109. - Spinneli)
2014. aug. 5. 13:49

nyilván:)

de itt most volt pár kiskamasz, akik valószínűleg egymást hergelve jutottak el odáig, hogy beszóltak ennek a nőnek.

persze, hogy nem helyes, de azért kamaszkorban előfordul, hogy az embernek nem forrott még ki a személyisége, és esetleg olyan dolgokat is megtesz, amit nem kellene, vagy amit más helyzetben nem tenne.


A nő ezzel szemben felnőtt, nagyon jól tudta, hogy milyen a teste, ezt felvállalta. Nem kellene ilyen szinten kiakadnia pár gyerek miatt.

Mint már írtam, itt igazából az lehetett a baj, hogy a nőt saját magát zavarta nagyon a hasa, ahogy írta a cikkben, 20 éves kora óta most volt először bikiniben. Ha ennyire szégyelli a hasát, akkor takarja el, ha meg nem szégyelli, akkor ne akadjon már fenn pár kamasz viccén, és ne magyarázza bele, hogy azt kritizálták, hogy neki hány gyereke van, vagy mitől lett olyan a hasa. Egyszerűen csak van egy testi deformitása, ezt nyilván mindenki észreveszi, de persze senki nem mondja, mert ez így civilizált. (de attól még hiú remény, hogy nem is veszi észre senki:)))

2014. aug. 5. 13:47
Az már más kérdés, hogy nem szólogatunk be másnak... Legyen az Ő dolga, ha felvállalja így is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook