Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? fórum

Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
283. unom (válaszként erre: 274. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:38
Valószínűleg magamban vigyorognék, és irigyelném kicsit.
282. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 272. - Kriszta773)
2014. aug. 7. 21:38

:)) Nagyon kedves vagy, de szerinted a hozzászólásaid alapján melyikünk a "szánalmas, üres egyéniség" ? :))

Már kínodban nem tudod, hogy mivel, hogyan sértegess. Hidd el, nem a gyatra szókincsem tart vissza attól, hogy a te stílusodban válaszoljak :)

Lehet azon lovagolni, hogy én nem mennék ki ilyen testtel a strandra, de szerintem teljesen fölösleges.

A nagyon szépet és a nagyon csúnyát mindenki megnézi.... akaratlanul is odakapjuk a fejünket. Ha te nem, akkor tényleg fejet hajtok előtted, nagyon különleges ember lehetsz. :)

281. unom (válaszként erre: 275. - Grizus)
2014. aug. 7. 21:37

Én pl. azért, mert szeretem, ha a nap a hasamat is éri.

Szexis meg a páromnak akarok lenni, azt elérem öltözéktől függetlenül :)

280. grizus (válaszként erre: 265. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:36

Nem, nem veszem fel. Nincs is cicanadrágom.

Én értem, hogy mit akarsz mondani, csak vannak, akik lesz.rják azt, amit problémának látsz.

279. kriszta773 (válaszként erre: 274. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:36

de ugye azt tudod, hogy ez az anyuka nem nyilvános sztriptízen lépett fel, csak elment a strandra? :)))))) és valószínűleg nem azért, hogy mutogassa magát, hanem hogy napozzon és fürödjön. majd biztos el kéne ásnia magát 33 évesen, mert van néhány ilyen emberke.


körülötted tutira mindenki kopasz lehet, mert ennyi marhaságtól minden haj kihullik

2014. aug. 7. 21:35
Szerintem aki strandra megy a számít rá hogy nem csak kiretusált Adoniszokat és Vénuszokat fog látni :)
277. grizus (válaszként erre: 274. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:34

Nem kell emlékezned rá, mit mondtam erről egyébként, de én azt mondtam: ha nekem ilyen lenne a hasam, én nem vennék fel bikinit, de én nem ő vagyok. Szerintem se szép, de akkor nem kell odanézni. Ha ő jól érzi magát, tegye. Valahol még irígylésre méltó is, mert én nem tenném meg. De beszólni tuti nem fogok, nem szokásom.

Öreglány neccharisnyában..? Nem, Magyarországon nem. De egy nyugati országban nem kizárt, szerintem, mondjuk viccből.

276. f52a98b214 (válaszként erre: 272. - Kriszta773)
2014. aug. 7. 21:32
Szépen és tömören elmondtál mindent, szerintem a téma ezzel ki is van merítve! :-)
275. grizus (válaszként erre: 271. - Unom)
2014. aug. 7. 21:31
Miért, nem azért? Ööö...
274. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 267. - Grizus)
2014. aug. 7. 21:31

Jajjistenem.... nem a striákról van itt szó.... hanem az iszonyúan megcsúnyult bőrről!!

33 éves az anyuka, 5 gyereket szült, oké. De akkor nyilván tisztában van vele, hogy a testét már nem teszi közszemlére.

Mit szólnátok, ha egy 85 éves öreg néni neccharisnyában és miniszoknyában szállna fel a buszra? Nyilván már azon se lepődünk meg. Mert mindenki úgy öltözik, ahogy akar...

273. Érdekes73 (válaszként erre: 269. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:28
Pont ez az : gondolom tele volt a strand mindenféle emberrel lehetett ott bámészkodni, szörnyülködni nem hiszem hogy ő lett volna a látványosság pár csíkkal...
272. kriszta773 (válaszként erre: 265. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:27

a tré külső megint csak szubjektív, mert amit te trének gondolsz, azt más talán nem. a strand végképp olyan hely, ahol nem takargathatod a nagy feneked vagy vastag combjaidat rucikkal, egyebekkel, és pont az, hogy egy hason vannak csíkok nem a borzalom kategória


tulajdonképpen senkit nem érdekel a téma, mert mindenki elmondta, hogy miért ne mehetne egy nő így a strandra simán, legfeljebb azon van mindenki kiakadva, mennyire felszínes vagy, és hogy lehet, hogy egy épeszű ember ezen lovagoljon és ez foglalkoztassa ilyen bíráló hozzáállással


a strand biztos tele van számodra borzasztó testű emberekkel, de hidd el, azok nagyon része valószínűleg sokkal toleránsabb, normálisabb és szórakoztatóbb, kedvesebb egyéniség, mint te. és ez a gáz, hogy egy rosszabb testen lehet javítani, de egy szánalmas, üres egyéniségen nem

271. unom (válaszként erre: 268. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:27
Szerinted mindenki azért vesz fel bikinit, mert szexi?
2014. aug. 7. 21:26

[link]


a csíkokhoz

269. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 263. - Érdekes73)
2014. aug. 7. 21:26
Amit mellesleg maga a nő dobott fel.... - és nem az én fórumom által került napvilágra :)))
268. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 264. - Kriszta773)
2014. aug. 7. 21:25

Nekem is volt, igaz nem vészes, de kenegettem (sima Nívea krémmel + szoliztam) és nem látszik.

Ennek ellenére szégyellős vagyok, nem veszek fel "szexi" cuccot, ha nem érzem magam benne annak.....

267. grizus (válaszként erre: 261. - Gribedli***)
2014. aug. 7. 21:23

Vagyis, ha jól értem, a körülötte lévő bőr lebarnul, a stria meg szép világos marad. Na, az tényleg ronda, kivéve, ha tigrisek akarunk lenni!

A dermarollert még nem próbáltam rá, állítólag az is jó. Mondjuk, ha évekig csinálom, biztos.

Azért azt megnéztem volna, hogy 15-16 évesen tudnom kellett volna a haskötőről, mikor az anorexia után bulimiás lettem és meghíztam. Még melltartóm se volt akkor, kamasz voltam, de ez utóbbit most hagyjuk. Mennyit szenvedtem a striák miatt is, hogy milyen undorító! Ma már legalább ez nem érdekel. Tojok rá, csíkos vagyok és kész! Nem is olyan durva. Emberből vagyok!

266. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 264. - Kriszta773)
2014. aug. 7. 21:23
És pont :)
2014. aug. 7. 21:23

Aha... :) Szóval azért, mert nekem más a véleményem, mint nektek (akik szerintem egyébként képmutatóak vagytok), akkor már bunkó vagyok ? Klassz.... Egyébként semmi ilyet nem mondtam, hogy csak tökéletes testtel lehet kimenni a strandra.

De kérdeznék valamit.... Ha ti felvesztek bármilyen ruhát (utcára, strandra, bárhova), nem néztek bele a tükörbe, hogy hogy mutattok benne?? Mert ezt már végképp nem hiszem el. Önkritikája csak van mindenkinek, hogy amiben nagyon tré a külseje, azt nem veszi fel!

De nyilván ezt is csak én gondolom így.

Ti vagytok azok, akik kocatestre felveszitek a cicanadrágot, mert kényelmes? Ugye nem??

264. kriszta773 (válaszként erre: 261. - Gribedli***)
2014. aug. 7. 21:22

de a pontosság kedvéért az is igaz, hogy az orvosok szerint sincs manapság semmi, ami meglévő striákat eltüntet. legfeljebb javíthat valamit az összképen, de az sem annyira számottevő, hogy érdemes legyen rá rengeteg pénzt költeni. a megelőzésről pedig annyikat tudnék csak józan ésszel mondani, ugyan ki és hol mérte azt le, vagy tapasztalhatta, hogy bármi megelőző eszköz, krém használna? mert sokan mindent bevetnek a megelőzésére, és mégis csíkosak lesznek. mások meg semmit, és nem lesznek

ezzel az erővel minden tininek haskötőkben és egyekben kéne járnia, mert nem tudhatják, hirtelen nyúláskor mi történik a bőrükkel ;)


de szerintem aki egyébként odafigyel a testére, rendszeresen sportol, normálisan étkezik, az ápolásra is odafigyel, azoknál még a csíkok sem vészesek, mert egy feszesebb testen esztétikailag sem ront

263. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:21
Semmi gondolom azon a strandon volt mindenféle ember nem hinném hogy ő lett volna ott a hétfejű sárkány. Ez szerintem egy tipikusan felfújt uborkaszezonos hír...
262. grizus (válaszként erre: 253. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:19

Teljesen nem tűnik el.

A szolárium nem jó a striára és én meg a szolárium két távfogalom.

Krém... na jó.

261. gribedli*** (válaszként erre: 253. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:18
A szoli pont nem, mert a kötőszövet ahol reped, ott nem fog többet lebarnulni, a repedés (stria) pont azt a réteget érinti, ahol a melaninsejtek is vannak. De az önbarnító az bebarnítja. Ja, és a stria mindig le is ég, ezért napoztatni direkt többet még árt is neki. Felsoroltam alább, hogy a mai állás szerint mi műkszik, a többi tévhit. Ja, nem soroltam fel pl a terhesség alatti haskötő használatát, és a szülés utáni haskötőt, a kettő nem ugyanaz. Ez csak egy kis plusz segítség még, és ez is nagyon jó dolog, de tényleg nem mindenki ismeri, nem mindenki van meggyőződve arról, hogy használ és nem mindenki akar ilyenre költeni, ha nem biztos, hogy használ. Sportoló mamiknak elengedhetetlen, de nekem anyós ajánlotta, aki több mint 40 évvel ezelőtt szült, szóval tényleg van, ahol már a kultúra része is, hogy minden nő használja, máshol meg azt sem tudják, mi az, sőt, vonakodnak tőle.
260. f52a98b214 (válaszként erre: 252. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:16

Nincs gondom a figyelemmel!

És neked? Többesszámban fohgalmaztam, akinek nem inge.. az lopta! :-)

Csak nem értem miért kell tökéletesnek lenni, akár szőr, akár stria, vagy terhességi csík vagy bármi!!??

Vagy ne szüljünk, ha strandolni akarunk?

Furák az emberek, nagyon!! Brrrr....

259. kriszta773 (válaszként erre: 253. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:12
kár, hogy az agyi defektekre nincs :) azért nem semmi észlény lehetsz, ha azt hiszed, a striák eltüntethetők szoláriummal :)))))))))))))))))))))
258. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 255. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:12
Nem olvasgatom. De lehet az inkább neked való nem? Vágülis...ott jó sok mindenkit kicikizhetsz! Ha valakin van zokni azért ha nincs azért ha csikos azért és igy tovább. Na? Nem csigáztalak fel?
257. unom (válaszként erre: 255. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:12
Te meg ne járj strandra, ha az emberek egy részének a külseje zavar. Ugyanilyen egyszerű megoldás.
256. globus (válaszként erre: 252. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:10

Nem mennél ki, hát nem mennél ki, bakker.

De ennyit csócsálni a témát, vergődni rajta napokig, nem egészséges dolog. Keress valamilyen hobbit, ami boldogabbá tesz.

255. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 254. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 7. 21:08

Hagyjuk már ezt....:)

Olvasgasd a "Milyen színű zokni van rajtad" c. fórumot, ha ez nem tetszik.

254. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 253. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 21:06

Amitől nem tünik el teljesen. De mindegy is. Te nem mennél ki,mások igen. És ez az anyuka kiment és jól tette. De szerintem azt álmában nem gondolta volna,hogy a hoxára erről valaki fórumot indit.


Nagyon fura egyébként,hogy egy felnött nő akinek már gyereke is van ilyesmikkel mások külsejével foglalkozik. Remélhetőleg a gyerekedet nem szoktatod erre rá mert akkor csúfolódni fog és ezért késöbb őt közösitik ki. Nah persze gondolom ez messze van még és nem is hiszem,hogy ez érdekel téged.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook