Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? fórum

Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
193. emagdi (válaszként erre: 187. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 15:34

akkor százegyedszer is leírom (de most utoljára):

1. bárki bármiben kimehet a strandra, szíve joga.

2. tökéletes ember nincs (vagy ritka), bárkibe bele lehet kötni.

3. ha valaki felvesz egy ruhát (bárhol), akkor azt tudnia kell viselni is. ha szándékosan választ merész darabot, vagy olyat, amiben kényelmetlenül érzi magát, akkor az az ő döntése, el kell tudni fogadnia, hogy másoknak feltűnik, vagy hogy másoknak nem tetszik.

4. attól, hogy más bunkó, még nem muszáj nekünk is annak lenni, főleg nem egy olyan szituációban, ahol tőlünk elvárható, hogy nagyobb belátásunk legyen, mint a másik félnek.

192. grizus (válaszként erre: 186. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 15:24

Ez egy igen igen kemény, kemény világ!

Így gondoltad, ugye?

Én is megnéztem volna, de tuti nem teszek rá megjegyzést, kamaszként se. Mert az bunkóság. Részemről ennyi.

191. unom (válaszként erre: 190. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 15:22

Simán lehetséges. Ki nem élne ilyen lehetőséggel?

Akkor lenne visszás, ha utána ő viselkedne úgy, mint a kölykök.

190. 569a7df0cf (válaszként erre: 184. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:19
Van ra egy nagyobb osszegem, hogy a showmusoros szereplese utan egy jonevu plasztikai sebesz felajanl neki egy nagygeneralt, es elni is fog a alehetoseggel. ;)
189. kriszta773 (válaszként erre: 186. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 15:18
bocsika, de pont az ilyenek miatt szégyellik és nem szokványos jelenség, pedig rengeteg embernek van. fiatalnak, idősnek, anyának, nem anyának. talán ha nem így állnának hozzá emberek, mint például te is, ez egyáltalán látványra sem lenne senkinek sem zavaró, sem szokatlan, és fel mernék vállalni. jóval kevesebb önbizalomhiányos nő és férfi lenne. mert férfiaknál én durvábbakat láttam ennél a striás hasnál jóval
188. unom (válaszként erre: 186. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 15:16
Megbámulás és zaklatás közt van különbség.
187. kriszta773 (válaszként erre: 176. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:16

szerintem ez nem így van. mert ezzel az erővel az emberek nagyobb része soha ne menjen strandra, pláne nem akármilyen fürdőruciban. a csíkos has nem fertőz, mint ahogy a háj sem :) ha valakihez odamennek a strandon és megjegyzéseket tesznek arra, hogy de bazinagy a hasa, segge, mennyire lóg a melle, a tokája, vagy van rajta öt pattanás, akkor az szándékosan tette ki magát a megaláztatásnak?


komolyan úgy csináltok, mintha a striás hasnál nem lenne milliószor rondább látvány egy-egy strandon :))))))) nekem az olyasmi fel sem tűnne, valószínűleg meg sem látnám pár bálnácska mögött

186. Jasmine77 (válaszként erre: 141. - Unom)
2014. aug. 5. 15:14
Nyilván :-) de ha bevállalja és tisztában is van az adottságaival, akkor ez egy ilyen világ ... ne csodálkozzon, ha megbámulják, mert ugye nem szokványos jelenség
185. unom (válaszként erre: 184. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:13

Nem értünk egyet. Itt a kamaszok voltak bunkók, nem a nő.

Ha beszólnak visszaszólok. A kamaszok lelkivilága nem az én dolgom.

184. emagdi (válaszként erre: 183. - Unom)
2014. aug. 5. 15:11

nem vagyok buddha, és azt hiszem nem is kell annak lenni, hogy valaki lesüllyedjen egy "bunkó" szintjére. főleg nem egy felnőtt-gyerek szituációban, ahol elvárható lenne, hogy a fenőttnek legyen annyi belátása, hogy a másik egy gyerek, aki esetleg rosszul ítél meg egyes szituációkat.

valószínűleg itt az igazság fájt a legjobban, a nő tudta, hogy bevállalós volt a bikinivel, mert leginkább ő maga nem tudja elfogadni ahogy kinéz. ezért nagyon érzékenyen érintette, hogy mások is észrevették, hogy ronda a hasa.


de már nyolcadszor nem fogom leírni ugyanazt :D

183. unom (válaszként erre: 181. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:07

Megalázták a nőt. Miért kéne tőlük eltűrni?

Ha téged aláznak meg valamiért te buddhaként elfogadod, sőt, adsz nekik pénzt fagyira?

Ebben a történetben a kamaszok voltak bunkók, és sajnos nem tanulták meg most sem, hogy ennek következménye lehet.

Ha velem próbálkoznak nem ússzák meg egy face poszttal. Aki bunkó készüljön fel rá, hogy vele is azok lesznek.

182. unom (válaszként erre: 180. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 15:05
Minden kornak megvan a szépsége :D
181. emagdi (válaszként erre: 179. - Unom)
2014. aug. 5. 15:04

miért kellett volna bárkinek felpofozni őket??


beszólnak neki, ő letojja, kamaszok elmennek, mert nem jött be a játékuk. ennyi. nő továbblép, vagy elfogadja magát, és továbbra is bikinit hord, vagy levonja a konzekvenciákat, hogy jobb neki ha mások szebbnek látják, és legközelebb egyrészes fürdőruhát vesz fel. ennyi.

nem kell másokat megnevelni, sem verbálisan, sem fizikálisan, mert ennek semmi értelme, csak olaj a tűzre.

180. gribedli*** (válaszként erre: 173. - Unom)
2014. aug. 5. 15:02
Én örülök, ha megérem a 90-et, mert láthatom majd a dédunokáimat! A szemhéjaimat max cellux-szal felragasztom a homlokomra, és ügyesen ráigazítom a parókát. Dupla erősségű ragasztóval fixálom a protkót (nehogy kiessen a fújásnál) és boldogan elfújom a gyertyákat a tortán:))))
179. unom (válaszként erre: 176. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:01

Te magad mondtad, hogy a verbális erőszak is lehet olyan rossz, mint a fizikai. Mit léptek volna a kamaszok, ha a nő férje felpofozza őket? Ők lettek volna a hibásak, hiszen ha nem tudják elviselni ne adjanak rá okot.

Ugyanaz a logika, mint a tied.

178. Kangaroo Island (válaszként erre: 177. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:00
egérrel is ki lehet jelölni, aztán bejelölni aki kiírta :D nem lehet semmit titkolni :D
177. emagdi (válaszként erre: 171. - E49241a632)
2014. aug. 5. 14:59
ha csak friends only-ban teszi ki a fészbukra akkor nem lehetett volna tovább osztani, és nem lett volna belőle bulvárlufi :)
176. emagdi (válaszként erre: 171. - E49241a632)
2014. aug. 5. 14:58

de ha nehezen tűri ezt a fajta megalázást, akkor miért nem kerülte el teljesen egyszerűen úgy, hogy felvesz egy egyberészest?

pont az a lényeg itt, hogy ő maga tette ki magát egy szituációnak, majd felháborodott rajta, hogy belekerült.

175. gribedli*** (válaszként erre: 174. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 14:58
:D
174. 569a7df0cf (válaszként erre: 170. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 14:56
Azt mondjak nem ;)
173. unom (válaszként erre: 170. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 14:56
Azt mondják, 90 év felett kevéssé ruganyos az ember :)
2014. aug. 5. 14:55

Mondjuk a kamaszok oldalarol meg nem hallottuk a sztorit...

Lehet anyuci 5 cukorborso csimotaja nem kicsit cincalta a fiatalok idegeit, vagy eppen az anyuka tett elobb valami egjegyzest rajuk a kolykok meg csak visszatromfoltak.


Megnyugtato, hogy IDE csak olyanok irnak, akik soha nem szoltak be senkinek, nem gunyolodtak egyszer sem eletukben,

Mea culpa!

171. e49241a632 (válaszként erre: 156. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:52

nahh, elolvastam a cikket. Csak az ismerőseinek rakta fel a nyílt levelet. Én valahol megértem, bár nyilván nem ez a világ legnagyobb problémája.

Hiába felnőtt nő, de megalázták, ott álltak felette, undorítónak, stb. nevezték, és úgy tettek, mintha bele akarnának rúgni. Ha te emelt fővel viselsz minden megaláztatást, vagy igazságtalanságot, akkor gratulálok, valószínűleg egy kis buddha vagy:) de akkor meg azért tudhatnád, hogy nem mindenki ilyen, a legtöbb ember nehezen tűri a megalázást.

170. gribedli*** (válaszként erre: 166. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 14:51
Miért? A ruganyosz teszt nem tart örökké?? Hogyhogy??(pillog):DDD
169. gribedli*** (válaszként erre: 163. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 14:48
Nem, hidd el, hogy nem! Én tudok pózolni bikiniben, mégsem vagyok ilyen. Szépségverseny? Nem hiszem, hogy 3 gyerek mellett tudnék arra koncentrálni, hogy szépségverseny versenyzőjének tűnjek és ne azt élvezzem, hogy együtt vagyunk! Igaz, nekünk van medencénk, ezért ritka, hogy strandoljunk, de amikor odajártam, akkor is már volt 2, szóval nem tudtam volna mereven ülni, napozni, vagy végigriszálni, amíg a gyerek belefullad a vízbe. Nem mondom, hogy nem mutatok jól a strandon, csak ott nem ez volt a központi problémám, jól emlékszem, hogy még a jó pasikat is alig bírtam megnézni anno, max, ha egyedül lettem volna. Időm nem volt rá;)))
168. unom (válaszként erre: 166. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 14:40

Voltam én is, sose tagadtam. De miért kéne a bunkóságukat eltűrni?

Nem hiszem, hogy büszke rá, ez van, ezt hordja, ennyi. Akinek nem tetszik ne nézze.

167. grizus (válaszként erre: 166. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 14:38
Az, hogy az ember azt hiszi, hogy örökké fiatal lesz és az, hogy gúnyolódik másokon, két külön dolog.
2014. aug. 5. 14:36

Ne mar, hogy itt senki sem volt nagypofaju kamasz, aki azt hitte a fiatalsag, ruganyos test orokke tart, es ove a vilag, amivel amugy is haragban van.

Be kell valljam, nekem azert jopar evnek el kellett telnie, hogy merjem magam toleransnak nevezni, es ne utkozzek meg dolgokon.


Azt meg vegkepp nem ertem miert kell egy elnyutt hasra buszkenek lenni!? Annyit tudunk errol a norol, hogy 5 gyereke van es annyi esze, hogy par kamasz beszolasa utan telekurtolte a vilagot a fotojaval....

165. grizus (válaszként erre: 158. - Emagdi)
2014. aug. 5. 14:32
Hajaj! A kamaszok embertelenül kegyetlenek tudnak lenni. A gyerekek is.
164. unom (válaszként erre: 157. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 5. 14:31

Nem kell mindenkinek az én ízlésem szerint öltözködnie, viselkednie, unalmas lenne.

Más meg rólam gondolhatja, hogy az én alakommal, az én koromban ezt meg azt nem kéne. teszek rá :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook