Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? fórum

Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
73. 3d787b167a (válaszként erre: 25. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 19:46
És ha egy balesetben megég az arcom, akkor ezután csak papírzacskóval a fejemen szabad léteznem házon kívül?
2014. aug. 4. 19:44
Magánügy
71. emagdi
2014. aug. 4. 19:37

Nyilván kb bármilyen testtel ki szabad menni a strandra, és kb bármilyen fürdőruhát fel szabad venni. Ha valakit nem zavar, hogy a testén vannak hibák (mindenkién vannak), és azokat nem szeretné elrejteni, ezzel egy kedvezőbb összképet nyújtva magáról, akkor szíve joga ezt megtenni. Nincs azzal semmi baj, hogy az anyuka bikiniben ment a strandra.

De: valószínűleg őt magát zavarta legjobban a testi hibája, hiszen ha nem zavarta volna, akkor fel sem veszi pár gyerek v fiatal gúnyolódását, hanem kineveti őket. Csak feltehetőleg ő maga is kínosan érezte magát, és ezért érzékenyen érintette, hogy ezt mások is szóvá tették (ha nem jogosan, akkor is).


Egyébként bárkibe bele lehet kötni, nincs olyan, hogy valaki tökéletes legyen, illetve ha mégis, akkor is lehet rá mondani valamit, ami esetleg neki nem tetszik. (ott van pl Rubint Réka, akit rendszeresen lófej-eznek, mert kb abba tudnak belekötni).


Szóval szerintem a tanulság, hogy ha valakit zavar valamilyen valós, vagy vélt testi hibája, akkor próbálja azt valahogy palástolni. Vagy fogadja el magát, és akkor nincs sértődés, ha valaki ezt észreveszi és tapintatlan módon szóvá teszi.

70. manó2000 (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 19:33
Bár én nem napozok kétrészesbe(nincs is 5 gyerekem), de szerintem szégyen az, hogy ilyenért megszólnak valakit. Egyáltalán nem értem a probléma felvetését sem!
69. revi11
2014. aug. 4. 19:27
Irigylem,hogy ennyi gyerkőce van,és jó pihenést neki.Még jó,hogy nem csak a tökéletes alkatú,sima bőrű ,vékony nők napozhatnak bikiniben.... :-)
2014. aug. 4. 19:08
valószínű, simán kimennék.
2014. aug. 4. 19:07
Láttam én is a facén. Semmi gond nincs vele. Sőt! Minden tiszteletet megérdemel!
66. zakajeo (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 19:06
Nincs véleményem...pontosabban közöm,no az nincs hozzá és egészségére,megérdemel biztos egy kis napozást,pihenést...
2014. aug. 4. 19:05

Járom a gyógyfürdőket, wellnesseket, strandokat, - vízimádó vagyok. Most azon agyalok, mivel és miként takarjam el a lábaimon éktelenkedő visszereket, - ugyanis eszembe sem jutott, hogy esetleg ez valakit is zavar...

Húúúúúúú, de szégyellem magam! DDDDD.....

2014. aug. 4. 18:52

Az, hogy aki ezen témázik az egy degenerált, mentálisan és érzelmileg retardált barom! Meg kellene néznie a jóóóóédesanyja hasát és azon szólogasson be.

Az öt gyerekhez meg gratula és abban napozik amibe akar, szíve joga.

2014. aug. 4. 18:50

Az,hogy jól tette.

Semmi baj nincs vele.

Miért ne tehette volna?


Ilyen hülyeséget...

2014. aug. 4. 18:41
Ugyan csak egy gyerekem van és a hasam lapos és nem csíkos.Ellenben a lábaimmal és főleg a csípőmmel,azok iszonyat csíkosak,de búvár ruhában elég elcseszettül néznék ki a strandon.Akinek nem tetszik ne nézzen rám,ha meg beszól nem én fogok sírva hazamenni az fix!!
2014. aug. 4. 18:40

Egyébként meg ezzek a hülye szépségmániával plántáljuk a gyerekeinkbe az állandó kissebségi érzést, megfeleléskényszert, és fosszuk meg őket jópárezer forintjuktól, mert akkor érzik csak valakinek magukat, ha költenek kondira, fodrászra, kozmetikusra, műkörmösre, netán plasztikai sebészre..


Eleve nem kéne beszállni a mókuskerékbe.

60. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 18:36

Az, hogy jól teszi. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá.


Meg az, hogy aki egy öt gyerekes csúnyább nőhöz képest akarja magát szépnek hinni, az meg is érdemli.


Egyébként aki simán kövér, az még talán elmegy, de ha még öt gyereke is van, akkor még hülye is.


Szégyelje magát, aki ezen témázik.

59. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 18:34
Kimennék olyan testtel, sőt fél lábbal, fél karral is kimennék, mert nem áll szándékomban vadidegeneknek tetszeni.
2014. aug. 4. 18:32

Miért is ne vehetné fel?

Vannak fiatalok is akiknek csúnya és csíkos a bőrük.

Engem nem zavar.

57. Ageeca (válaszként erre: 56. - Ageeca)
2014. aug. 4. 18:30
Nem a lábának van homokóra alakja :D közben egy másik képet is néztem! De a véleményem ugyanaz :D
56. Ageeca (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 18:28

Tudtommal nem az volt a plobléma, hogy 2 részesben napozott, hanem az hogy pár tizenéves kretén barom kiröhögte a parton... Azokat a tizenéveseket kellett volna megbúbolni...


Nem mindenki tökéletes testű, és már én is leszarom megmondom őszintén.. A facebookom nem szól másról, mint mások tökéletes képeiről, arról hogy egyes emberek 2-3 órát töltenek a konditeremben MINDEN nap, már túlzásba vive ezt az egész egészséges életmódot!


Hál'istennek mindenki okosabb a másiknál.. Én büszke vagyok arra az anyukára, hogy még így is tökéletes teste van, egyedül a hasán volt a bőr megereszkedni, de a lába pl tökre vékony volt, szép homokóra alakja van, és na bumm, kicsi pocak...


Jaaa és nem vagyok 100 kg, nem azért védem az anyukát, mert esetleg dagadt lennék...

55. kriszta773 (válaszként erre: 49. - Tercsibe)
2014. aug. 4. 18:25

majd küldök pézsét :) miért, az nem alázás más testét szidni néhány csíkért? ;)


egyébként meg teljesen egyéni, ki hogyan visel bármi ilyesmit, ismerek olyat, akinek van egy másfél centis vékony vágás a köldöke alatt, és borzasztónak látja, más ismerősöm meg 150 kilósan is simán monokinizik. minden arról szól, hogy próbáljuk magunkat jól érezni a bőrünkben és elfogadni olyannak, amilyen, akkor minek kell hülyeségekkel beleplántálni másokba az ellenkezőjét?

54. noozimanoo (válaszként erre: 46. - Tercsibe)
2014. aug. 4. 18:20
Ezt a tankinit én is próbáltam... A felső szépen felgyűrődött a mellem alá, ha nem húzogattam vissza mindig. Akkor aztán olyan lett, mint egy elfuserált bikini. :D Akkor már inkább legyen bikini, de normális! ;) Legalábbis rajtam. :P Irigylem, akinek jól áll. :)
53. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 50. - Noozimanoo)
2014. aug. 4. 18:19
:))
52. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 51. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 4. 18:18
*olyannal...
51. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 49. - Tercsibe)
2014. aug. 4. 18:18

Azért, mert olyannak, aki naponta itt lóg a hoxán, nem kötekszenek.

Én már rég jártam fent, nem érek rá, most lett egy kicsi időm.... De nem vagyok ismert név, így belém lehet kötni.

2014. aug. 4. 18:17
Nekem az egyrészes fürdőruci embertelen pocsékul áll, szóval simán bikinizek! :D Pedig nem vagyok gizda! :D :D :D
2014. aug. 4. 18:17
Amúgy meg a kötözködők minek kommentelnek? Kb. 200fórum indult el ebben az órában, csak találnak olyat, amihez érdemben hozzá is tudnak tenni valamit, és nem csak alázni itt is, mint bárhol máshol... :(
48. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 46. - Tercsibe)
2014. aug. 4. 18:17
Igazad van.
47. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 43. - Noozimanoo)
2014. aug. 4. 18:15

De kétrészesben? Merész vagy :) Én állandóan azt érezném, hogy mindenki engem néz. Persze, ez lehet, hogy baromság.

Ez a nő is kifogta ezt a három parasztot, vesztére.... Na ettől félnék én is.

2014. aug. 4. 18:14

Én nem mennék.

Nem igazán érdekelne, ki mit szól be, egyszerűen, ha nem érzem jól magam benne, nem venném fel.

3 gyerekem van, picit nagy és enyhén lógós hasam, így idén a tankinit választottam, mint fürdőruhát, és ebben megyek strandra. Mert ebben érzem jól magam.

Szerintem nem kéne így a lelkére vennie az 5 gyerekes anyukának, óvodás dolognak tartom, és mint tudjuk, ha látják rajtunk, hogy bánt valami, csakazértis csinálják, az emberek már csak ilyenek... :(

2014. aug. 4. 18:13
semmi közöm hozzá. többé nem nézek oda, ha nem tetszik.
44. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 42. - Kriszta773)
2014. aug. 4. 18:13

Vitázni szerintem nem én akarok.

Beszélgetni akartam erről a témáról, de egyelőre úgy látom, nincs kivel. Talán később.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook