Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a teendő, ha a férfi nem akarja? fórum

Mi a teendő, ha a férfi nem akarja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 8. 22:41
Tök egyszerű: el kell csábítani valahogy!!!! :))
2012. júl. 8. 00:07

fura

én most tapasztaltam meg először

igaz más ok miatt

:-)

2012. júl. 8. 00:06
Stresszes időszakokban is előfordulhat ilyen, ilyenkor mégtöbb tolerancia kell, mint egyébként.A stressz is nagyon tudja befolyásolni a hormonokat...férfinálés nőnél egyaránt.
70. Cloe08 (válaszként erre: 69. - 021a029148)
2009. júl. 24. 08:09
Ha végigolvastad, amit írtam, akkor rájössz, hogy mi van. Én is mondtam neki, hogy velem van-e baj, de azt mondja, hogy nem, szeret, nincs azzal semmi gond, meg szexinek tart úgy, ahogy az elején ... (hormonszintprobléma van...)
69. 021a029148 (válaszként erre: 68. - Cloe08)
2009. júl. 23. 13:31
Szomorú, hogy ezt kell írnom, de szerintem már nem kíván.
68. Cloe08 (válaszként erre: 67. - Alanalmighty)
2009. júl. 23. 08:16

Hát a száját kb egy éve nem "használta".:S:S Mikor közöltem, hogy segíthetne, az volt a válasz hogy hogyan, mert ő nem ismeri a testem annyira meg ilyen hülyeség... Aztán mondtam neki, hogy ha meg sem próbálja...:S:S

Igen, elmondtam neki, hogy önző meg minden...:S

67. alanalmighty (válaszként erre: 66. - Cloe08)
2009. júl. 22. 17:31
És ha neki nem megy az nem jut eszébe, hogy lehet valakit boldoggá tenni másképp is? Van keze meg szája is az embernek, hogy csak a konvencionális cuccokról beszéljünk... Az nem hormonszint kérdése, hogy boldoggá akarom tenni a partnert... Persze, ha szervi baja van és frusztrált akkor megértöbbnek kell lenni, de azért ő is lehetne kezdeményezőbb. Ezekről is tájékoztatod? MI az amiben annyira elfárad, hogy élni sem tud? Mi értelme van úgy hajtani, hogyha már a hétköznapok apró szépségeire sem fogékony?
66. Cloe08 (válaszként erre: 63. - Alanalmighty)
2009. júl. 22. 08:09
Azt, hogy Ő szeret, nem velem van a baj, csak fáradt, meg mikor dokinál volt vizsgálaton kiderült, h alacsony a hormonszint... úgyh most szed erre vmit, de már egy levél elfogyott, és még mindig heti egy, ha megvan.:S Ha együtt vagyunk, hol jó nekem is, hol csak neki sikerül... ezt meg önzésnek tartom, mert így is alig van heti egy, és még az sem jó ...:S szóval nem tudom..
2009. júl. 21. 23:13
Mindig is érdekelt volna, mitől jön meg az az érzése az embernek, hogy ő az igazi... Bár ez jócskán nem ebbe a topicba való.
2009. júl. 21. 22:58

miért van az, hogy a 40 évesek is ritkán, de nagyon tudják élvezni a szexet annyi együtt töltött idő után?van egy ilyen ismerősöm, akinél ez működik...én is ezt szeretném.

a másik pedig, hogy mi van akkor amikor tudod hogy a tökéletes van melletted? az a bizonyos, akit "neked szántak"?sokszor elképzeltem, hogy szakítok vele és mással leszek...de nem tudtam feladni, mert tudom hogy ő az aki nekem kell...mellette értem meg,ő formált olyanná, amilyen ma vagyok.(és nem az emlékek miatt vagyok vele)Lehetne száz másik, akivel minden nap szexelhetnék, de bennem van az az érzés, hogy ő kell..ennyi idő után is.(gondolom nem vagyok ezzel egyedül)

jó lenne túl lenni ezen..átvészelni a "szextelen" időszakot.

63. alanalmighty (válaszként erre: 61. - Cloe08)
2009. júl. 21. 14:37
Hát... az jutott még eszembe ha nincsenek érzések. Én magamból indulok ki, nekem a szexuális vágy és az érzések nem ugyan ott jelentkeznek. Másnál ez másképp működik. Egy jó barátom pont ezen küszködik, hogy az ex nőjét nem tudja amiatt feledni mert az új bnők irányában hiányoznak a mély érzések és szimplán nem áll fel. És nyilván ha nem szeretsz valakit és nem kivánod már akkor szokott ilyen lenni. Csak akkor nem értem mi a motiváció? Miért köt magához vki aki nem szeret és nem is kíván? A barátnőm azt mondta, hogy ő nem tudna megszokásból szexelni velem. Lehet a kedvesed is ilyen. Mit mond ő erről?
2009. júl. 21. 08:10

Lehet, hogy ez a kiégés egyik jele egy kapcsolatban. Főleg, ha az elején minden szuper volt, és mindez csak úgy (látszólag) ok nélkül megváltozott.

Persze az is kérdés, hogy kinek mennyi az igénye, de úgy nagyon nehéz együtt élni valakivel, vagy hosszú távú kapcsolatban lenni, hogy nem találkoznak az igényeink. Akkor az egyik fél mindig elégedetlen lesz, talán emiatt kellene megfontolni, hogy érdemes-e együtt maradni. Mert ahogy az idő telik egy kapcsolatban, az intenzitás, a szenvedély picit csökken, vagy legalábbis megváltozik.

Huszonévesen pedig nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy ne éljétek meg a vágyaitokat. Ráértek majd akkor, amikor ez magától is csökken.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor ész nélkül szexeljetek, csak keressétek meg azt, akivel egyeznek az igényeitek.

61. Cloe08 (válaszként erre: 60. - Alanalmighty)
2009. júl. 21. 07:53
Nincs nagy igényem, de a heti egy, az azért nem elég, főleg 21évesen! És megalázó, mikor ezredszer utasít vissza a pasim...
2009. júl. 20. 09:34
Sztem a kapcsolat elején a szex sok hiszen az újdonság varázsa van, később meg azért lesz k...va jó a szex, mert rájössz a másiknak mi a jó... Ha egy hapsi nem akar szeleni veled akkor valszeg vagy úgy gondolja, hogy nem tudja azt adni ami neked elég. Vagy van más baja az életben, a pénz karrier és egyéb baromságok hajszolása, amiért a modern világ felfogásban láthatjuk az ellenséget. Bezzeg a szomszéd már ezt is megteheti meg azt is, ő plazmatévét néz mi meg... Elfelejtjük hogy a világban a tárgyak szolgálnak minket. Amit birtokolsz birtokba vesz. Elszaladnak melletünk a nagy pillanatok amíg mi jobb állást meg kisebb mobilt meg nagyobb kocsit akarunk. Miért? Bár a banánlevélkunyhóban is lehet enni meg jót szexelni azt hisszük a krómacél hűtő meg a 0ról100ra 5sec alatt gyorsuló kocsi majd boldogabbá tesz, pedig a megoládás ott van elöttünk életünk végéig elnyűhetetlen bőrruhába csomagolva készen arra, hogy bearanyozza az esténket. Talán kevesebb igény több boldogságot szül.
59. Cloe08 (válaszként erre: 58. - Remember)
2009. júl. 20. 07:51

Nálunk is ez volt, az elején elég soxor volt, de most...

Hiányzik, hogy szenvedélyesen nekem rontson, és kényeztessen!!! De várhatom...:S Vmelyik nap volt, akkor jó volt, Ő kezdeményezett, de a szenvedély messze volt az elején lévőhöz...

Praktika??:S:S Fehérneműket árulok, van sok szexi cucc... egy szóval nem mondta, hogy vegyünk egy ilyet, vagy olyat, hogy feldobjuk a kapcsinkat:S De ha utalok rá, akkor sem esik le neki:S:S

2009. júl. 19. 22:32

azt hittem csak nekem vannak ilyen gondjaim... hülyének éreztem magam, mert ugye általában arról hallunk többet, hogy a lányok nem kívánják a szexet..én sem tudnám megcsalni, és a szürke hétköznapok...hát igen..

amikor szexre kerül a sor, nekem kell kezdeményezni és ez is zavar, mert elvárnám, hogy leteperjen és kényeztessen.Tudom, hogy mit vár el az ágyban, és hogy megfelelek neki..annyira jó lenne tudni hogy miért van ez velük.Ha nem kezdeményeznék akkor sose lenne szex??kibírná? mert nem ilyennek ismertem meg.Eleinte naponta többször is akarta és ő kezdte-annyira jó volt.

Ti milyen praktikákat szoktatok bevetni egy hosszabb idő eltelte után hogy még jobb legyen a szex?

57. Rexxi86 (válaszként erre: 55. - Cloe08)
2009. júl. 15. 08:15

Ez már nagyon nem jó szerintem. Nincs meg az intimitás.

Azért néztem be ide, mert nálunk is az van, hogy én többször szeretném. Ő is akarja szerencsére, de ritkábban. Simogatás, puszi, ölelés viszont van, sokszor és nagyon szívesen. A gond annyi, hogy párom nehezen tud kikapcsolni, akkor is "dolgozik", amikor pihennie kéne, szóval állandóan a munkán jár az esze. Viszont megfigyeltem, hogy ha eseménydúsabb a napunk, például meglátogat valamelyik barátunk, barátnőnk, vagy kimozdulunk valahová, akkor nagyobb kedve van hozzá. Innen látszik, hogy a szürke hétköznapok ölik a szerelmet, de nagyon. Ő sem bírja az unalmat, én se. :(

2009. júl. 15. 08:02
Lenyugodtak, talán...
55. Cloe08 (válaszként erre: 54. - E799f80651)
2009. júl. 15. 07:57

Nálunk is ennyi a korkülönbség, én 21, Ő 36.

Nálunk is több volt az elején, és szenvedélyesebb is volt.

Múltkor meg akartam csókolni, erre ilyet szól, hogy nem kell mindig nyalakodni, mért nem elég, ha adok a szájára egy puszit:S:S Meg hogy nem úgy vagyunk, hogy alig találkozunk... (ezzel indokolta)(régebben tök sokat csókolt, szenvedélyesen, általában ebből indult a szeretkezés is...

Szerintetek?:S:S

2009. júl. 14. 13:40
a kapcsolatunk elején volt, hogy naponta 2-3 szor is szeretkeztünk, és jó volt de valahogy nem vad és szenvedélyes, most meg folyik a víz rólunk és vad és szenvedélyes. lehet, hogy azért ven mert kevesebbet szeretkezünk? ez olyan mint ha valamiből rendszeresen sokat eszel akkor azt nem fogod kívánni. egyébként meg a barátnőim azt mondják, hogy a heti 1-2 esetleg 3 az nem kevés2, ideális, egyébként volt egy súlyos prosztata gyulladása. soha nem csalnám meg, inkább az önkielégítés.rengeteg ember csinál ilyet nem?
53. linksys (válaszként erre: 51. - E799f80651)
2009. júl. 14. 13:01

Hello! Első elolvasásra azt a kérdést lehet feltenni, hogy akkor mi lesz később? Persze vannak kisebb és nagyobb étvágyú emberek, és nem minden a sex mennyiségében mérhető.Azonban, ha minden rendben van nála (pszichésen és szervileg is), akkor ezt kénytelen vagy elfogadni, ha pedig nem, akkor vagy valamivel-valakivel vígasztalod magad, vagy így éled le az életed mellette.


Egy kapcsolat akkor OK, ha minden ok mindkét fél részéről.Ami neki sok vagy elegendő, az neked kevés és ez bizony majd megmuattkozik a későbbiek folyamán... A nem kielégülés fura viselkedést is tud produkálni,nem hiába taláták ki a testi kapcsolatot..


Azok a kapcsolatokban amelyekben az eslő szerepet és fontosságot a szeretkezés jelenti ,erre épülnek--azért kerülnek össze mert olyan jó volt vele--, azok a szexuélis aktivitás csökkenésével hamar fel is bomlanak, így lehet, hogy a tiétek örökké fog tartani, mert úgy értelmezem a többi dologban megértitek egymást nagyon.


A kor előrehaladtával nagyobb szükség lesz az eggyüttértésre és a többi dolgora, nagyobb hangsúlyt kapnak az emberi értékek mint a testi kapcsolat, persze az is kell ám!


Neked kell eldönteni, hogy mi jelent neked sokat és az, hogy valójában mit is akarsz, ha nem tudsz nélküle élni(mármint ennyi sex mellett), akkor valahogy pótolnod kell.:)

2009. júl. 14. 12:32
Egy 38 éves pasi a legjobb korban kéne hogy legyen... Nem sok egy kicsit az a 15 év??
2009. júl. 14. 10:05

sziasztok lányok

nem tudom, hogy én is hasonló cipőbe járok e mint ti, mi 5 éve vegyunk együtt én 23 a férjem 38éves.kb heti 1-2 szeretkezünk ami mind a kettőnknek jó, szégyellem is magam de ez nekem kevés,erre ő azt mondja,hogy neki nem fontos annyira a szex ő is jobban szeret csak úgy beszélgetni meg miegymást.soha nem csalnám meg és nagyon szerelmes vagyok2, ő is szeret.egyébként nálunk se így indult sokkal több volt a szex.nagyon nehéz kibírni2, de majd hozzászokom


szerintetek érdemes lenne egy ilyen jólműködő kapcsolatot (sőtt házasságot mert most volt nemrégen az esküvőnk)felrugni mert kevés a szex?

50. Cloe08 (válaszként erre: 49. - Remember)
2009. júl. 14. 07:45
Ugyanez van itt is... várom, hátha változik valami... :S:S A szar, h ha több van, mint heti egy, akkor a másodikkor Neki jó,l nekem nem, és önzőnek érzem, mert "segíthetne", hogy nekem is jóm legyen! :s És azzal jön, hogy így Neki sem jó... meg hogy hogyan kéne "segíteni"... (mondtam Neki, h ezt nem nekem kéne elmondani...)De ezt is hiába magyarázom Neki...:S:S
2009. júl. 7. 15:20
nálam nem sok...vagyis egyre rosszabb, mert ez a probléma kezd kihatni más dolgokra is...dühös vagyok rá, és magamra is, mert hiszek abban, hogy meg fog változni ez az állapot.Úgy érzem, ő az aki kell,és ez a probléma kiküszöbölhető.Szeretem.Tudom, hogy mindenki azt tanácsolja, hogy lépjek tovább, fiatal vagyok, találok ezret még, stb, de nem megy...még nem
48. Cloe08
2009. júl. 4. 08:05
Csajok! Azóta valami változás??
47. mufifufi (válaszként erre: 46. - 40163fd81d)
2009. jún. 25. 13:01
..és mennyire igaz:):(
46. 40163fd81d (válaszként erre: 45. - Mufifufi)
2009. jún. 24. 23:49

"Nem érdekel, hogy a történet, amit mesélsz igaz-e.

Azt akarom tudni, hogy tudsz-e csalódást okozni valakinek,

hogy igaz legyél önmagadhoz, hogy el tudod-e viselni

az árulás vádját azért, hogy ne áruld el saját lelkedet. "



ez van:))

2009. jún. 24. 22:58
Így van.:(
44. 40163fd81d (válaszként erre: 43. - Mufifufi)
2009. jún. 24. 22:46

Igen,azt hiszem a legnehezebb megbántani egy olyan embert ,a döntéseinkkel,akit igazából szeretünk.

De nem tehetünk mást,hisz magunkhoz kell hűnek lennünk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook