Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalatotok a Palette vanilla G8-as festékkel? fórum

Mi a tapasztalatotok a Palette vanilla G8-as festékkel? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 23. 10:21
Az a baj, hogy ha a világos hajadra sötétebb szőkét kensz, jól bekpja, sötétebb lesz mint a dobozon, aztán csúnyán kopni kezd. szerintem is inkább fodrász most az egyszer, aztán ö biztos segít utána mivel csináld otthon.
2010. febr. 23. 10:17
Szerintem ha sötétíteni szeretnéd bizd fodrászra!Én is festettem már be otthon a hajam világosszőkéből sötét szőkére.Vagyis szerettem volna!Hát nem olyan szinű lett mint a dobozon fel volt tüntetve!Jól elszúrtam!
2010. febr. 23. 10:16

én anyukámnak ezzel festettem most, nagyon szép színe lett... de ha nagyon világos a hajad, 2-3 festés kell, mire megkapja a rendes vaníliaszínt...

én 8 éve magamnak festem ahajam, hosszú, majdnem hátközépig ér...

nemsoká elmegyek fodrászhoz, mert a színváltások miatt, már nem lesz olyan itthon, mint amilyet szeretnék(( nem lesz olcsó, de azt mondta a férjem ne szórakozzak, 8 évente csak magamra szánhatok ennyit! és őszintén szólva, igaza is van...

2010. febr. 23. 10:11
Sziasztok. A hajam világos szőke, szint már fehér. Ezen szeretnék változtatni. Inkább valamilyen világos barnás-szőkére gondoltam egyenlőre. A Palette vanília G8at ajánlották. Szeretném megtudni h mik a tapasztalatok ezzel a festékkel? merjek belevágni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook