Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a tapasztalatotok a léböjttel kapcsoltaban? Aki végécsinálta mennyit fogyott? És hogyan bírta? fórum

Mi a tapasztalatotok a léböjttel kapcsoltaban? Aki végécsinálta mennyit fogyott? És hogyan bírta? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 25. 07:23

Sziasztok

Érdekelne, hogy ez gyerekeknél mennyire káros? vagy épp jót tenne? mert van egy 15 éves fiam és nagyonnagy súlyfelesleggel kűzd. . . 172 cm és kb 110 kg. ő erre keres megoldást de gyors kell mert szeptembertől szakmunkásképzőbe fog járni, és bírnia kell a terhelést. az lenne a kérdésem h. mennyire lehet ezt gyerekeknél alkalmazni, és hogy mennyi idő alatt mennyi súlyfeleslegtől lehet megszabadulni, és mennyire tartható ez a súly. Egyszer már megpróbálta 2 napon át csak pickwik borsmenta és pickwik zöldteát ivott de féltem hogy nagy baja lessz így leállítottam.

Válaszokat előre is köszi

2008. aug. 2. 10:16

A neera léböjtkúrát csináltam végig. Az eleje kegyetlen volt. Azt hittem soha nem megy le a torkomon, de a 4. napra már finomnak éreztem a löttyöt. 10 nap neera kúra, addig semmi szilárd étel, majd még 3 nap léböjt, amikor szintén nincs szilárd...

Közben nagyon nyugodt voltam, ami pl. fogyókúránál nem mindig igaz.

2008. ápr. 2. 18:29

Nagyon jo meregtelito kura,altalába 20 napos.

a rakos daganatba szenvedoket 40 napos kuranak

szokták alávetni,egyes kulfoldi korhazakba.

gyumolcsle kurarol,azis a rostosrol beszelek.

udv mindenkinek,kelemenpi kelemen istvan.

2008. ápr. 2. 18:14
Mi a tapasztalatotok a léböjttel kapcsoltaban? Aki végécsinálta mennyit fogyott? És hogyan bírta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook