Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a menete annak, hogy utólag átvegyem a diplomám? fórum

Mi a menete annak, hogy utólag átvegyem a diplomám? (tudásbázis kérdés)

10. Imo
2011. jún. 8. 19:22

az lesz:)


Köszönöm a segítséget mindenkinek

9. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Imo)
2011. jún. 8. 19:20

Nem kell fizetni semmit.

Küldhetsz másolatot is, de akkor hitelesítsd. Azért viszont kell fizetni. Nem tudom mennyit, szerintem pár ezer forint.

Ha hívod őket, meg tudod kérdezni tőlük azt is, hogy lehet elintézni a dolgot és mikor. :)

8. 06718ca650 (válaszként erre: 6. - Imo)
2011. jún. 8. 19:16
én akkor voltam mikor volt ügyfélfogadás a tanulmányiban, semmi időpontot nem kértem. :)
7. Szecsu (válaszként erre: 1. - Imo)
2011. jún. 8. 19:15
Én úgy csináltam, hogy felhívtam a sulim tanulmányi osztályát, és megkérdeztem, hogy mi ennek a módja. De a nyelvvizsga bizit személyesen kellett bevinnem, fizetni nem kellett semmit. Ha felhívod a sulid to-ját, biztos, hogy elmondják, hogy mikor viheted be.
6. Imo
2011. jún. 8. 19:08
még valami, időpontot kell ilyenkor kérni, v. csak úgy beállítok?:)
5. 06718ca650 (válaszként erre: 4. - Imo)
2011. jún. 8. 19:07
nekem nem kellett fizetnem.
4. Imo
2011. jún. 8. 19:06

és kell valamit fizetni?


a távolság miatt egyszerűbb lett volna a másolat:)


Még fel kell hívnom a TO-t mivel még nem érkezett meg a nyelvvizsga bizonyítvány (szerintem még 2 hét) és mivel gondolom nyári szünet lesz az egyetemen is, nem tudom hogy lesz e ott valaki Júliusban.

2011. jún. 8. 19:00

A Tanulményi Osztályra be kell vinni a nyelvvizsgát bemutatni, és kell írni kérelmet a rektornak, hogy meglett a nyelvvizsga, kéred a diplomát (ez csak formaság, ezt is le kell adni a TO-n). Aztán értesítenek, ha elkészült a diploma. Több lehetőség is van. Vagy elküldik postán, vagy elmész érte a TO-ra, vagy kéred, hogy a következő diplomaátadón adják oda neked is.


Fénymásolat nem jó, csak ha hitelesítve van, de az meg plusz pénz. Inkább vidd be személyesen és mutasd be az eredetit.

2. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Imo)
2011. jún. 8. 19:00
nekem személyesen kellett bevinni a tanulmányi osztályra, aztán egy idő után mehettem a diplomáért. :)
1. Imo
2011. jún. 8. 18:57

Segítsen nekem valaki! Mi a menete annak, hogy utólag átvegyem a diplomám? Nemrég sikeresen nyelvvizsgáztam, de nem tudom mit kellene most csinálnom.

Személyesen kell bevinni a nyelvvizsga bizonyítványt v. elég ha elküldöm a fénymásolatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook