Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb megelőzés az arc ráncai ellen? fórum

Mi a legjobb megelőzés az arc ráncai ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. böske (válaszként erre: 8. - D77e128ed9)
2007. ápr. 21. 11:45
Várd mki a végét.
2007. ápr. 21. 09:51
Én szerintem nem csak az fontos, hogy mit kensz magadra, hnaem az is mit eszel meg. Ha sok minőségi folyadékot - lehetőleg vizet, természetes vitamint eszel, sok antioxidánssal. Pl: a stabilizált aloe vera is nagyon jó erre a célra is. Első sorban azért, mert kb. 240 olyan TÁPANYAGOT tartalmaz (az emberi szervezet 340-et sejtenként), amely sejt szinten épül be, ezáltal a sejtszintű regenerálódás gyorsabb és hatékonyabb lesz. Mindamellett, hogy a természetes C vitamin a collagén és elaszitn rostok épségéért is felelős.
11. Nívea
2007. ápr. 21. 09:06
Nekem a bőbrgyógyászom ajánlotta a szolit, a karomon található kis grízek(nek nevezte) eltüntetésére, de eddig nemigen tűnt el. Bár még csak most kezdtem idén. Nem kell agyonra szolizni magunkat, csak egy kis alapszín a lényeg. Utána jöhet a nap, ami lényegesen egészségesebb és olcsóbb.
2007. ápr. 21. 08:55
Az én mamám elmúlt hetven éves, nem napozott, de kint dolgozott a szabadban, nem ráncos, csak valahogy úgy feldúsult a bőre, megereszkedett. Én most vagyok 40, ráncom egy deka se, de kezdem észre venni magamon, a mami "tüneteit", hol vagyok már a régi feszestől. Egyébként, iszonyú száraz a bőröm és imádom a napot!
2007. ápr. 21. 08:47
Jut eszembe, egy jó hír a sokat megszenvedett, zsíros bőrű társaimnak, hogy állítólag a zsíros bőrűek később ráncosodnak vagy kevésbé, már nem is tudom.
2007. ápr. 21. 08:34
Szerintem ez abszolut bőrtípus függő.25 vagyok de még cska szarkalábam sincs...napozok szolizok.Anyukám világéletében napimádó volt,mindig barna szolizik,egy deka ránca sincsen.Az egyik barátnőm fehér bőrű nagyon.Nem igazán barnítja magát...most 23 éves de 16-18 éves korában szarkalábai voltak már.Nah akkor hogy is van ez???
7. f72d419d5f (válaszként erre: 3. - Böske)
2007. ápr. 21. 08:31
Nekem is van két ismerősöm akik egész évben barnák a szoláriumtól,kb 38 évesek .ha mellette álsz látszik rajtuk hogy milyen ráncosak.Ők azt hiszik magukrók hogy milyen szépek pedig rettenetesen rondák.Na ennyit az állandó szoliról
2007. ápr. 21. 08:14
Persze a káros napsugaraktól kell védeni magunkat, s egyiket sem kell túlzásba vinni.
2007. ápr. 21. 08:13

Van az a politikus nő, talán a Lendvai (fekete hajú),aki valamit csináltat az arcával, mert ilyen húzott, ránctalannak tünik. De valahogy úgy néz ki, mint ha a bárányok hallgatnakból jött volna elő.

Szerintem nem természetes 50 évesen a kisbaba arc.

2007. ápr. 21. 08:10

Ja, és mit csináljak, ha olyan fehér vagyok, mint fal.S ha muszáj napoznom, vagy szoliba járnom, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy hulla.

Mert ugyanúgy megszólják a ráncos embert, mint a fehéret.

Mert ugye az ideál a barna, ránctalan szép bőr.

Tehát akkor el lehet dönteni, hogy ki melyiket részesíti előnyben.

Talán a ránc az élet velejárója.

Na nem akartalak bántani vagy ilyesmi, csak jól esett egy kis okfejtés.

2007. ápr. 21. 08:02

Láttam a dédimamám "napasugárzást nem kapott" bőrét. Ilyen a comb, has. Mert ő sohasem napozott. Olyan ott a bőre, mint a kisbabáé.

Nem kell a drága kozmetikum!!! Volt olyan dúsgazdag ismerősöm, aki minden csodaszert megengedhetett magának és gyakran járt kozmetikába is. Tudjátok, hogy néz ki ötven évesen? Mint a kicserepesedett föld.

Egyetlen krémre van szükségünk az arcra, nyakra és dekoltázsra minden reggel: Gyógyszertárban kapható, tartósítószer és illatmentes, fotostabil, magasfaktorú krémre!!! Ugyanis, csak amíg elmész a munkahelyedre és vásárolni, addig is éri a fény. Még a szórt fény is kicsalogatja a ráncokat. "Lassú víz partot mos." Én csak fényvédőt használok, és 35 évesen büszke lehetek a bőrömre. Aki meg úgy gondolja, hogy csak pusztítsa a Nap és főleg a szolárium, az nézze meg egy olyan ismerősének az arcát, aki több éve barnul...

2007. ápr. 21. 08:00
Kíváncsi vagyok!
2007. ápr. 21. 07:54
Tudod-e, hogy mi a legjobb megelőzés az arc ráncai ellen? ÉN IGEN!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook