Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a különbség a különböző pépek között? fórum

Mi a különbség a különböző pépek között? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 9. 12:34
dehogynem! A Sinlacban is van cukor: szacharóz, nem is kevés.És maltodextrin is
2015. ápr. 9. 12:20
A Sinemillben van cukor,de a Sinlacban nincs, és a Nestlé tejpépjében sincs, legalábbis a rizses natúr változatban az ízesítetteket nem tudom. A 7 gabonás pép nálunk is itthon van,de amíg glutént nem vezetek be, legalábbis nem eszi nagyobb tételben,addig csak nézem.
2015. ápr. 7. 12:12

főzelék sűrítésére a Milumil 7 gabonása pl. jó


A többi ilyen pépben csomó cukor van, illetve a Milumil gyümölcsös tejpépje valamelyik cukormentes


de nézd át alaposan az összetevőket


a Jóéjt papi meg azért jóéjt, mert nagyon eltelíti a babát

4. vikucka (válaszként erre: 2. - Titamilla86)
2015. ápr. 7. 11:53

Én nem adtam ilyet a lányomnak. Amikor már bevezettük a glutént egy picike lisztet tettem a főzelékbe. 9 hónaposan már darabosat evett, ette a kenyérhéjat.


Azt hiszem ezek a pépek a nem szopis babáknak van kitalálva, tápszer mellé.


Az ilyen jó éjt desszertekkel vigyáznék, mert cukrot is tartalmazhat. Azzal meg még ráér a baba ismerkedni.

3. Ludmilla1986 (válaszként erre: 2. - Titamilla86)
2015. ápr. 7. 10:56
Én nem adtam egyiket sem, egyszer vettem mikor már nagyobb volt v.mi tejbegríz szerű valamit, vízzel kellett bekeverni de azt se ette meg, vtöbbet nem vettem. Szopizott, zöldség, gyümölcspüréket evett 1 éves koráig, majd azt amit mi, túrórudit, joghurtot, ezeket szerette.
2015. ápr. 7. 10:37
Tudom,hogy van Sinlac illetve Sinemill,de ha rizspépet mondanak akkor erre gondolnak? Illetve vannak a tejpépek pl a Nestleé, amik különböző ízesítéssel vannak. Mi a különbség? Melyiket érdemes adni pl ha krémesebbé szeretném tenni a zöldségpürét? Melyik a laktatóbb? Illetve a Hipp Jó éjt desszertjei mire valók? Azokból is kapható sokféle, melyiket érdemes adni? Van valami jelentősége,hogy Jó estét pép, vagy mehet akár délben is? Egyáltalán érdemes ilyenekkel foglalkozni vagy simán csak a pürék is jók a babáknak (nyilván zöldség, gyümölcs, hús, és glutén bevezetése az megy)
2015. ápr. 7. 10:34
Mi a különbség a különböző pépek között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook