Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a foglalkozásod és mennyi ideig tanultad? Mi lennél ha változtathatnál? fórum

Mi a foglalkozásod és mennyi ideig tanultad? Mi lennél ha változtathatnál? (beszélgetős fórum)

30. atom79
2011. szept. 24. 22:02
Biztonságtechnikai rendszerek szerelésével foglalkozom. Ha tehetném tűzoltó lennék. Ne röhögj tényleg. :)
2011. szept. 24. 21:41
bérszájfejtő/könyvelőként dolgozom. Közgazdász vagyok, mérlegképes könyvelő, adótanácsadó és hamarosan grafológus
28. klenca
2010. okt. 31. 09:04
Tanító vagyok és szeretem csinálni, de nincs munkahely. Most elektronika, ha még egyszer kezdeném, ezt választanám valamelyik egyetemen...
27. ~Éva~
2010. szept. 2. 17:51
Én középsuliban energetikai elektrotechnikát tanultam, nemrég tettem záróvizsgát most mérnök informatikus vagyok. Jó lenne munkát találni...
2010. jún. 1. 15:56
én eü szakközepet végeztem, majd 2 év ápoló HID, majd 1 év nefrológiai szakápoló, 4 év diplomás ápoló, 4 év közegészségügyi járványügyi felügyelő.
25. mandella (válaszként erre: 24. - Mandella)
2010. máj. 7. 14:50
ja, 4 évig tanultam
2010. máj. 7. 14:38
magyartanár vagyok, médiában dolgozom, és ha lenne pénzem, nyitnék egy vendéglőt
23. a14deb9047 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2010. máj. 7. 14:28
Hitoktatóként dolgozom a kis elsőstől a tizedikesig...
2010. máj. 7. 14:15

Én leérettségiztem,rá pár hónappal elkezdtem egy ruházati eladói tanfolyammot (5hónap),utána pedig egy boltvezetőit (3hónap).

Most változtatok és szeptembertől megyek nappali tagozatos suliba kozmetikusnak,DE! ezzel nem lesz vége,mert utána pedig szeretnék egy sminkes suliba/tanfolyamra jelentkezni.:-)

21. b2076ec79b (válaszként erre: 14. - Szasz23X)
2010. máj. 7. 13:56
A matek az nekem se megy, de a jogba nincsenek számok :) Max a paragrafusok és bekezdések, de azt nem kell összeadni :DDD
2010. máj. 7. 13:47
eladó a szakmám és 2 évig tanultam , ha újra kezdhetném számítógépes suliba mennék mindenképp.
2010. máj. 7. 13:46

Főleg hogy így olvaslak titeket...még több kedvem lett hozzá mint eddig:)

De mostmár várnom kell vele egy picit:)

2010. máj. 7. 13:45

Egyelőre eddig itt még csak én vagyok ilyen "tanulatlan":D


Bár a terveim közt szerepel, hogyha egyszer lesz rá pénzem, és a kisfiam is már mondjuk ovis lesz, akkor tovább tanulok.

Egy baj van ezzel az egésszel, hogy ingyen semmit nem lehet tanulni. Max munkaügyin keresztül, de azokkal meg kitörölhetem a ...

Szóval még nem tudom mi lesz , de olyan jó lenne tanulni valamit még....:)

2010. máj. 7. 13:41
Én gépészmérnök vagyok,de ha újra kezdhetném orvosnak tanulnék..
2010. máj. 7. 13:40
Ja összesen 16 évet jártam suliba, az utolsó négy volt a Külker, szóval 4 évig tanultam a szakmámat. Meg persze azóta is tanít az élet.:D
2010. máj. 7. 13:39

Sziasztok,


én közgazdászként végeztem és HR-es vagyok. Szeretem a pszichológiát, jó emberismerő vagyok,imádok emberekkel kommunikálni, szóval nekem ez bevált nagyon. Nem szeretnék váltani azt hiszem. :)

14. Szasz23X (válaszként erre: 13. - B2076ec79b)
2010. máj. 7. 13:22
szép tervek :) Én sajnos meglátok egy számot és hülyét kapok... a matek és minden hasonszőrű a mumusom :P pedig azon kívül kitűnő voltam :D
2010. máj. 7. 13:19

Én még most is tanulok :)

8év általános

2év szakközép (otthagytam-vendéglátóipari)

4év gimi

1év OKJ számítógép kezelő és felhasználó

Most 2 éve Corvinus egyetem, Közigazgatás tudományi kar. Még egy év. (fizetős kb.2 millió lesz a végére)

Ha végeztem és még győzöm anyagilag, akkor ELTE jogi kar.

Talán alkotmányjogász, vagy ügyész szeretnék lenni. Esetleg büntetőperes ügyvéd-de arról nagyon lefele beszélnek :)

Tanulni sosem késő :)

12. Szasz23X (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2010. máj. 7. 13:13
huha... és ezzel megkérdezhetem most mit csinál? Nem is nagyon hallottam még ilyesmiről :)
2010. máj. 7. 13:12
Gyorsíró 2 év, teológia 3 év, kántorképző 6 év.
2010. máj. 7. 13:11
én szülésznőnek tanultam 3 évig, majd a szakvizsga előtt kiderült, hogy semmilyen munkát nem tudnak adni, csak évek múlva, és akkor is 70 ezer a kezdő fizetés kb. A borítékolás nekem megalázó, ezért otthagytam. Azóta szabadúszok, és sok mindent kipróbáltam :) Élvezem a kötetlenséget :)
2010. máj. 7. 13:10
programtervező matematikus vagyok, 6 évig tanultam az egyetemen, de színházi rendező szeretnék lenni..:)
8. Gaby76 (válaszként erre: 1. - Kerka:))
2010. máj. 7. 13:10
szerintem ha nem szereted, ne vesztegesd ra az idodet. én 4 évet pocsékoltam el, na meg persze a szüleim pénzét!
2010. máj. 7. 13:09
Én 16 évig jártam iskolába, de a mostani munkámat már 6 évesen is el tudtam végezni. :-)
6. Szasz23X (válaszként erre: 1. - Kerka:))
2010. máj. 7. 13:09
hogyhogy? nem tetszett? mi volt a baj? mi érdekel?
2010. máj. 7. 13:08
Szia! Én is tanárnak készültem. Nem bírtam a magolást, és az a tény, hogy heti 3-4 könyvet kellett elolvasnom, egy életre megutáltatta velem az olvasást. :-) Aztán sokmindent kipróbáltam, végül fordító lettem. Először egy bankban, majd ott beadtam a felmondásomat 5 éve, és azóta vállalkozó vagyok. Csak azt az egy dolgot bántam meg, hogy annyi időt elvesztegettem az egyetemen egy olyan szakon, ami untatott. A fordítás meg a véremben volt egyetem nélkül is.
2010. máj. 7. 13:05
Nyugdijas vagyok:) és össz-visz (érettségi,főiskola,egyetem szaktanfolyamok)23 évet tanultam, persze munka mellett (még az érettségit is)
2010. máj. 7. 13:04

Én sajnos elég korán otthagytam a sulit, mert akkor úgy gondoltam, hogy jobb lesz majd dolgozni....hát mostmár visszísorom azokat az éveket is, és így utólag belátom, hogy jobb lett volna tanulni, ameddig csak lehet....időközben lett egy kisfiam, de még előtt végeztem el egy tanfolyamot(ami igazából semmit sem ér).

Így most elvileg felszolgáló vagyok, vagy nevezzük meg hivatalosan, Vendéglátóipari eladó.

Amúgy előtte közgázba jártam, és ha újra kezdhetném, akkor oda visszamennék, és könyvelőnek, vagy valami hasonlónak tanulnék. Mert nagoyn szerettem a közgázt, csak az akkori fiatal és lázadó énem másképp döntött:D

2010. máj. 7. 13:01
Közgazdász vagyok, 4 évig tanultam, meló mellett és fizetős volt, kb. 1,5 millióba került. Már megtérült, a saját háztartásomban, és a vállalkozásomban is. Imádom a számokat, és a pénzügyi dolgokat.
2010. máj. 7. 12:57

én eddig tanítónőnek tanultam, de 2 év után az iskola és én arra a közös megegyezésre jutottunk, hogy elválunk egymástól.

nem tudom minek tanuljak most, de az biztos, hogy szeretnék. Budapestre jártam eddig, és most is ott keresnék iskolát.

ti mennyi ideig tanultatok annak amik most vagytok?

megérte? mi lennél ha újra kezdhetnéd?

szeretnék a ti példáitokból ötleteket meríteni.

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook