Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mese közösen... (felnőtteknek) fórum

Mese közösen... (felnőtteknek) (fórumjáték)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
117. mint (válaszként erre: 116. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 28. 13:55
nora kicsit felve szolt a telefonba.Sikerult a tervunk mondta a lany.Csanad arcara mosoly rajzolodott ki.Hat vegre eljott az en idom,hogy Gittat vegleg elszakitsam Tamastol....
2008. máj. 28. 09:52

folytatta volna, de közben megcsörrent a telefon.

Újból Nóra telefonjáról érkezett a hívás. Tessék, mit akarsz?- csattant fel Csanád.- Ideges lett, hogy megzavarták pont amikor fontos mondanivalója lett volna..

2008. máj. 28. 00:01

és halk, de reszelős hangon, melyet csak egy nagyon szerelmes férfi ad ki magából, megszólalt.

Nagyon jól tudom, h most nem illik ilyet mondani, de amennyiben Tamás nem akarja ezt a gyereket, vagy egyáltalán a házasságot folytatni, én ...

2008. máj. 27. 23:54

most itt az alkalom, hogy visszaszerezze magának.

Azon gondolkodott, ha Gitta babát vár, neki akkor is kell ez a nő a babával együtt eltudná fogadni.

Már most szerette a babát, melyet a titkos szerelme hord a szíve alatt, szerette őket. Lágyan megfogta a nő kezét..

2008. máj. 27. 22:18

azt hallottam, h amennyiben egy gyerek születése körül probléma van és kifut a kávé, nem marad együtt a pár.

Csanád, most mi lesz? Látod, h Tamás még csak nem is jelentkezik, mit csináljak?

A férfi még mindig ölelte a reszkető nőt, és csak az érdekelte, mikor lesz végre az ő felesége. Talán, ....

2008. máj. 27. 22:07
remek most meg a kave es kifutott....ez nem jol kezdodik..
2008. máj. 27. 21:43
Gitta csak sir, sirt várta a választ de csak saját magátol. Hirtelen a fejéhez kapott és kiáltotta remek......
110. mint
2008. máj. 27. 21:39
es azon gondolkodott,vajon megerdemlik hogy szulokke valjanak?Megcsak megsem szuletett ez a baba es maris gondokkal kuszkodnek.Gitta tovabb elmelkedett.Vajon a megfelelo ferfit valsztotta gyermeke apjanak....
2008. máj. 27. 21:31
az a régi tűz lobog a szemében,mint akkor régen mikor még együtt jártak az egyetemi bulikra. Megint eszébe jutott Tamás,elgondolkodott szereti még őt a férje? Közben Csanád vállára hajtotta fejét
108. csikita
2008. máj. 27. 20:45
...te vagy a szőke herceg ...
2008. máj. 26. 16:07
majd óvatosan magához húzta és közben figyelte a nő reakcióját. Gitta azonban a telefonnal volt elfoglalva, a két kar hátára fonódását már csak akkor érezte, amikor benne elindult valami izgalmas érzés. Felnézett Csanád hatalmas szemeibe és látta, hogy .....
2008. máj. 26. 09:50
Gittában kavarogtak az érzések, hol dühös volt, hol aggódott mitörténhetett. Lehet, hogy Tamás nem is szereti már? -gondolkodott magában- Lehet, hogy ő a babát sem akarta már annyira, amennyire ő gondolta? Nen gondolt arra , most akarta elmondani neki a jó hírt, honnan is tudhatná a férje a csodálatos dolgot? Csanád látta a nő elgyötörten és gyönyörű arcát, közelebb lépett hozzá megsimította ragyogó szőke haját, és mélyen belenézett Gitta zöld szemébe...
2008. máj. 25. 20:33
de tisztában volt azzal is, nem szabad lerohannia a nőt, mert sokat veszíthet. Meg kellene tudnia azt is, h lett-e baba, vagy sem. Mert akkor másképpen kelle hozzáállnia a dolgokhoz. Ez, hogy Tamás nem vette fel a telefont, jó jelnek indul....
2008. máj. 24. 01:27
Gitta próbálta a férjét hívni, aki nem volt elérhető. Dühös volt, hogy pont ezen a számára fontos napon nem éri el. Miért van kikapcsolva a telefonja, töprengett. Csanád még mindig a kiscipőt bámulta. Reménykedett,hogy ez nem azt jelenti, hogy sikerült a lombikbébi program ,Tamás mesélte mennyit próbálkoztak már. Titkon rajongott a nőért, ha azon a régi éjszakán nem iszik annyit , és nem bízza Gittát a barátjára akkor talán az ő felesége lenne. Ezerszer megbánta már, nem is volt tartós kapcsolata senkivel. A nő annyira zaklatott volt, hogy úgy gondolta talán most eljött a visszavágás ideje....
103. Katinkaboszi (válaszként erre: 96. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 23. 18:05

már többször elképzelte, h egyikük oldalára sem áll, menjenek máshoz és ha vége ennek az egész őrületnek, akkor udvarolni kezd az asszonynak.

Most is majdnem túllépett a határon, de .....

102. Katinkaboszi (válaszként erre: 101. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 23. 17:52
Rendben van, maradjunk ebben. Akkor így folytatjuk.
2008. máj. 23. 17:18

Tamás = tanár / Gitta férje

Csanád= ügyvéd

Nóra= Tamás tanítványa (jelen, vagy múlt időben)

a történetbe majd beleszövi valaki, szintén Gitta

foglalkozását is.

Gitta= Tamás felesége

100. Katinkaboszi (válaszként erre: 99. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 23. 00:28
ne szakítsuk meg, tegyük rendbe a neveket és folytassuk, én is mindig vártam miket írsz
99. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 97. - Katinkaboszi)
2008. máj. 22. 22:58
Remélem azért nem szakad meg a történet, úgy vártam a fejleményeket.
98. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 97. - Katinkaboszi)
2008. máj. 22. 22:54

Én a tanárnak adtam a Tamás nevet, azt hittem Te az ügyvédet nevezted el Csanádnak. Igaz a 94. bejegyzésnél elvétettem a nevet.:(

Most hogyan legyen tovább?

97. Katinkaboszi (válaszként erre: 96. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 22. 22:26

szereplők:


Csanád, a férj és tanár

Gitta a feleség, még nincs munka választva neki

Nóra, tanítvány, valami köze van Tamáshoz

Tamás, ügyvéd, Csanád és Gitta barátja, és Nóra valakije


szóval?

2008. máj. 22. 09:17
Közben Csanádnál, a kacagást sírás követte. Gitta arcán nagy könnycseppek gördültek végig. - Tudod Csanád mióta várunk erre a pillanatra Tamással.-Csanád tudta, persze hogy tudta hiszen annyit panaszkodot neki Tamás a problémájukról. Titkon örült is, hogy nem sikerül nekik, összeszorúlt a gyomra ahogy Gittára nézett és mágnesként vonzotta tekintetét az apró cipőcske.....
2008. máj. 21. 23:58

vagy talán azért ment oda, mert ügyvéd? Esetleg válni akar? Ez lett volna a beszélgetés tárgya?

Sóhajtott egyet,

2008. máj. 21. 22:24
hogy elment otthonról, hiszen azt beszélték meg együtt ebédelnek és valamit szeretett volna elmondani neki. Ő meg itt van egy lánnyal és kiakarja használni az alkalmat. Nem tudta a tekintetét levenni a lány melléről, de gondolatai kavarogtak ugyan mit szeretett volna elmondani neki Gitta? - Mit keres Tamásnál?- merengett, a legjobb barátjuk..
2008. máj. 21. 18:54
hogy a baleset következtében elszakadt, és a résen kilátszott Nóra csodálatos fehér bőre, hegyes kis almáiról nem beszélve. Csanád egész testében megremegett a látványtól. Hirtelen megértette feleségét,
2008. máj. 21. 15:49

A férfi csak nézett és forgott vele a világ. - Mi történik velem?- kérdezte magától- álom az egész? Nóra megnedvesítette kiszáradt ajkait, szégyenlősen de kacéran nyújtotta a kezét továbbra is. A tanárnak a lány blúzára esett a tekintete és észrevette ....


( a tanárnak adj egy nevet légyszíves! :) )

2008. máj. 21. 14:07
maga elé, majd felkapta a fejét és az előtte álló lányra nézett. Nóra arcát elöntötte a pír, szája remegett, miközben kinyújtotta a kezét
2008. máj. 21. 00:32
jól hallja, ez a felesége hangja vagy csak az érzékei csalfa játéka az egész? - Szia Nóra, miért keresel?- szólt bele a készülékbe a barátja. A tanár lába elgyengült, a felesége kacagását hallja és Nórát szóllítja Tamás. Akkor döbbent rá a lány telefonja van nála, de honnan ismeri a barátja Nóra számát? Nem mert megszólalni révetegen lenyomta a gombot, és bámult..
2008. máj. 20. 23:38
a barátja vette fel nagy nevetve, és a háttérből kellemes lágy zene mellett a felesége gyöngyöző kacagása volt kivehető. Nem tudta ....
2008. máj. 20. 23:00
tisztában van vele, mit érez a lány iránt? Nem érdekelte most kinek mi a véleménye.Arra gondolt csak innen jusson már el. Beütötte a számokat , kicsengett hosszan. Végre hangokat hallott, de megdöbbent...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook