Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mensi késése fórum

Mensi késése (beszélgetős fórum)


2012. júl. 15. 16:19
Remélem kiderül majd a napokban.
11. kisj
2012. júl. 15. 16:06
Szerintem nincs semmi különös probléma. Kicsi a valószínűsége annak, hogy terhes vagy, inkább az van, hogy a klimax elkezdődött. (hőhullámok meg hasonló dolgok nem kötelező velejárói)
2012. júl. 15. 15:52

Ugy gondolom várok még 1hetet,csinálok még 1 tesztet és ha akkor sincs változás irány a doki./igyis-ugyis el kell mennem/

habár olvasgattam a forumokban hogy nem egyértelmü a tesztek eredménye.

Ha ugy lennék szivessen megtartanám.Most kétségek közt vagyok,mi lehet a probléma?

9. kisj (válaszként erre: 5. - Micimacko62)
2012. júl. 15. 15:44

Nem lehetetlen.

Nekem a nődoki azt mondta, hogy még a változókor után 1 évig teherbe lehet esni

8. kisj (válaszként erre: 3. - Micimacko62)
2012. júl. 15. 15:43
ne reménykedj, jön az még:)
2012. júl. 15. 15:06
Csináltam tesztet de én nem láttam rajta dupla csikot,lehet hogy" korán "csináltam, rosszulléteim igaz sürübben vannak,hányingerem ma volt és tegnap óta észrevettem hogy fehér folyás féle van,étvágyam is kevesebb.
6. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Micimacko62)
2012. júl. 15. 14:36
Hát nem lehetetlen.A nagynéném 52 évesen azt hitte,hogy azért maradt ki neki,mert klimaxol.Aztán elment az orvoshoz és kiderült,hogy terhes.Ő megtartotta a babát.Aztán 1 év múlva megijedt,hogy megint terhes,de akkor már tényleg a klimax miatt nem jött meg neki.Neki amúgy így volt,hogy egyszer csak nem jött meg neki,aztán utána már soha.Amúgy a terhesség nem lehetetlen addig,amíg menstruálsz.Szóval mindenképp menj orvoshoz.Bár a terhességet egy tesztel meg tudod állapítani.
2012. júl. 15. 14:27

Nekem is megfordult a fejemben,hogy esetleg más probléma van,tervbe van véve az orvoshoz fordulás.

Lehet hogy butának gondoltok, de meg fordult a fejemben a /terhesség is/,de gondolom ez már teljessen lehetetlen!

4. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Micimacko62)
2012. júl. 15. 14:15
Anyukám is így járt (sőt,neki 4 hónapig nem jött meg),ő is azt hitte,hogy a klimax,de nála még nem az volt.Cisztát találtak nála,ami gyógyszeres kezeléssel elmúlott.Szóval szerintem érdemes lenne nőgyógyászhoz elmenned.Ha klimax,akkor úgyis megmondja,ha meg más,akkor azt jobb előbb tudni.
2012. júl. 15. 12:53
Én is ugy gondolom,de se höhullám se másfajta tünetek nincsenek.Lehet hogy már nem is fog megjönni?
2. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Micimacko62)
2012. júl. 15. 12:50
Szerintem ez már a klímax lesz
2012. júl. 15. 12:30

Érdeklödésem a következö lenne:

Idén töltöttem az 50 évemet,az utolsó 2 évben rendetlenül 22-28 nap között jött meg.Soha nem késett,csak terhesség esetén.

Mult honap 11-én volt utoljára,ebben a honapban meg semmi,szerintetek ez már a klimaxhoz közeli állapot vagy más is lehet.

Csináltam tesztet is és neg lett.

Tapasztalatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook