Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció késése fórum

Menstruáció késése (beszélgetős fórum)


2012. jan. 12. 11:45

A dokik nem tudnak semmit. Én mikor rákérdeztem ,hogy a diane-t lehet-e 10évig szedni, még ő nézett úgy, hogy milyen hülyeséget mondok, miért ne lehetne..

Szerintem annyi, hogy a méhnyálkahártya elvékonyodott a fogigátlótól (minden esetben elvékonyodik)és - mivel a mensi nem más ,mint a levált méhnyálkahártya - kevesebb lett a mensi, két-három napra szűkült.

2012. jan. 12. 10:46
Jah, egyébként rendesen megjön.
7. annah18 (válaszként erre: 4. - Lencsy)
2012. jan. 12. 10:46

Igen, természetesen igazad van. Csak érdekelt, hogy volt-e valakinek ilyen esete, gondoltam azért vannak ezek a fórumok. :)


Erre gondoltam én is, hogy nagyon hozzászokott a szervezetem. 3 éve tartottam szünetet, kb fél évet.

6. Jaina (válaszként erre: 1. - Annah18)
2012. jan. 12. 10:29

Lehet, hogy besokallt a szervezeted a tabitól. Mióta szeded?

Mindenképp érdemes lenne konzultálni dokival, hogy mitől lehet ez. De nincs nagy baj, ha a hét naposban rendesen megjön a megvonásos és nem ilyen kis maszatolás az egész.

2012. jan. 12. 09:59
szerintem is menj a dokidhoz!
4. Lencsy (válaszként erre: 1. - Annah18)
2012. jan. 12. 09:54
Érdekes ..én a te helyedben orvosomat kérdezném, mert mi itt csak találgatni tudunk és az nem segít :)
3. annah18 (válaszként erre: 2. - Sipumsipum)
2012. jan. 12. 08:35
Nem, pontosan szedem mindig.
2012. jan. 12. 07:06
volt, hogy kimaradt tabletta ?...
2012. jan. 12. 05:35
Szerintetek mitől lehet az, hogy a hónapok alatt kitolódott a menstruáció kezdőnapja? Fogamzásgátlót szedek régóta, így órát lehetett állítani hozzá. A tabit mindig szombat reggel kezdem el szedni, és eddig mindig hétfő reggel jött meg, de ez egy pár hónapja elkezdett kitolódni, és most csütörtökön este jön meg, de szombaton már kezdem az új levelet. :S Mi ennek az oka?? Mit tegyek ellene??

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook