Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire tartod fontosnak a szépséget, vagy a jó megjelenést? fórum

Mennyire tartod fontosnak a szépséget, vagy a jó megjelenést? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 26. 19:05
A belső szépség sokkal fontosabb!
2009. jún. 26. 19:03
Fontos, de nem a legfontosabb. Amikor találkozok valakivel egyből a tekintetét nézem és figyelem miről és hogyan beszél. Ezek alapján szimpi vagy nem.
2009. jún. 26. 18:37
Ápoltság igen, szépség nem. Bár egyesek már túlzásokba esnek az ápoltság tekintetében is... Annyira ápoltak akarnak lenni, hogy az már nekem gusztustalan. X-D
2009. jún. 26. 18:27
az ápoltság fontos,de az h ki milyen szép...ááá...sztem az nem lényeg, főleg h mindenkinek más a szép!
2009. ápr. 2. 09:00
Akár férfiról, akár nőről van szó a szépség másodlagos dolog. Az igényes, jó megjelenés, az ápolt külső a legfontosabb!
2009. ápr. 2. 08:30
Sztem fontos az igényes, kellemes, ápolt külső, ami harmóniában van az illető korával, testalkatával, személyiségével. nem szabad túlzásba esni, nem jó, ha az 50 éves nő 20-nak akar kinézni.
2008. aug. 21. 07:06
Nagyon fontos!Én adok magamra,párom szerint nem is keveset,és a 12 éves lányomat is arra tanítom,hogy egy lánynak,(később nőnek)adni kell magára,és igényesen kell kinéznie!(köröm,haj,ruházat....stb))
34. cateye
2008. aug. 20. 20:39
Igénytelenűl akart lenni, csak mellényúltam. Sokan úgy gondolják, hogy az én koromban már nem kellene annyit törődni a külsővel, de nem tehetek róla, szeretk jól kinézni
33. cateye
2008. aug. 20. 20:37
Én is adok magamra!A ruha, táska, cipő mindíg stimmel, és a hajam is rendben van, szőrtelenítek, ápolom magam. Ki se lépnék az utcára igényteéenűl, de nem festem magam, csak a hajamat. Ennyi jár nekem:)
32. alyce
2008. aug. 18. 19:46
Én mindig adok a külsőmre, nagyon odafigyelek az öltözködésre, a színek harmóniájára. Szerintem a nők többsége így van ezzel. Ha meg valami buliba megyek, akkor ki is sminkelem magam, egyébként hétköznapokon egyáltalán nem.
2008. aug. 18. 16:26
Hmmm...ahogy nagyapám mondaná: "Egy nő legyen mindig üde és kívánatos, - kortól függetlenül!" :) és milyen igaza van!! A nők igényesek, szeretik magukat festegetni, de sztem a tökéletesen sminkelt arcnál már csak az a jobb, ha önmagunkat adjuk :) Úgy gondolom, a kisugárzás "jobban" hat... :)
30. alyce
2008. jún. 20. 09:38
Számomra fontos, ha valahova elmegyek, csinos legyek. De ezt csak a ruházkodásra értem, ugyanis sminkelni nagyon ritkán szoktam. Maximum akkor, ha valami buliba megyek. Odafigyelek arra is, hogy a ruháim, a cipőm, a kiegészítők színben harmonizáljanak. Egyéni stílusomnak köszönhetően ez könnyen meg is oldható, ugyanis csak fekete, fehér, piros és rózsaszín cuccaim vannak. :)
2008. jún. 19. 20:23
a szépség relatív. Fontos, hogy valaki igényes legyen, főleg egy nő. Haj, szemöldök, sima testrészek (szőrtelenek), smink, csinos ruhatár (a sportos ruhának nem hétköznapi viseletnek kellene lennie)
28. jemma (válaszként erre: 27. - Coline)
2008. jún. 19. 20:18

szintén!

kétnaponta hajmosás, szőr kizárt dolog (láb, hónalj és...), alkalomhoz illő smink, fogselyem, változatos ruhatár, hozzá illő kiegészítőkkel.

27. coline
2008. jún. 19. 16:45
Számomra igenis fontos ( még mindig)! Nagyon hiú vagyok és kész! Minden nap sminkelek és fontos, hogy illatos legyek, szőrtelenítem magam, mert szerintem gusztustalan ha szőrős vagyok itt-ott... és amott sem szeretem( pirulos ikon)!
2008. jún. 19. 16:13
Nagyon fontos a jó megjelenés. A munkaadóknál ez elsősorban ápoltságot, igényességet jelent. Ismerkedésnél pedig, ha nem tetszik, nem megnyerő, nem szimpatikus a másik külseje, esélyt sem adunk arra, hogy megismerjük, milyen belül. Itt sem feltétlenül a szépségre, hanem a fellépésre, a stílusra gondolok.
2008. márc. 17. 18:40
A jó megjelenés szerintem elengedhetetlen! A hétvégén bevásárolni voltam a Corában, és a hús pultban a kiszolgáló csajszi egyenesen gusztustalan volt.Fehér nadrág volt rajta, és kötény.Az előttem állónak darálta a húst, és felfordult a gyomrom.A véres húsos kezét egész nap a fenekébe törölgette, mert a fehér nadrág csupa kosz, és húslé volt.Sarkonfordultam, és inkább nem vettem semmit.
24. dundy (válaszként erre: 12. - Jemma)
2007. nov. 5. 09:00
ez pont így van, és még fokozhatnám
23. hetessycintia (válaszként erre: 20. - 1fc6b1dbaa)
2007. nov. 5. 08:34
Igazad van!!!!Mégis azt tapasztalom,hogy nagyobb multiknál,cégeknél,stb,a felső vezetés kinyúlt ruhákban,zsíros hajjal,koszos farmerban jönnek-mennek irányítanak.Akkor ez most hogy is van???.....:(
22. macska1201 (válaszként erre: 20. - 1fc6b1dbaa)
2007. nov. 5. 08:24
Igaz!
21. ec63a7fc29 (válaszként erre: 20. - 1fc6b1dbaa)
2007. okt. 23. 17:31
Teljesen igazad van, mindenhol én is ezt tapasztalom.
2007. okt. 23. 17:06
Na....ez érdekes kérdés!Szerintem is fontos a jó megjelenés.Ápolt külső,kellemes illat,fitt testalkat!Nem azért fontos,mert a társadalom és egy rahedli cég ezt várja el tőlünk,hanem azért,mert már nem a középkorban vagyunk... Néha ezt nem érti meg néhány ember és néha nem hajlandóak tudomásul venni a valót,pedig nem ártana.. Lehet valaki "eszes",de ha egyszerűen képtelen arra,hogy külsőleg pozitív benyomást keltsen,akkor szerintem ebben a világban "halott".Itt már réges-régen nem belső értékekről szól a történet.Jó külső,kellemes kisugárzás,határozott fellépés....ez az,ami ma kell.Ja???? Hogy ez nem jó???? Egyetértek,de sajnos ez a valóság és aki ezt nem képes tudomásul venni,az higyjen Istenben,de ne várja,hogy ebben az életben mellé áll.;) Egyébként én is hiszek,de fentartással.....:)
2007. okt. 23. 16:15
Fontosnak tartom.Egy no nem lehet hanyagolt.A pasik se de a nonél fontosabb a kinézet szerintem.
2007. okt. 23. 15:42
hat elegge...
17. 5464505f6a (válaszként erre: 16. - D77e128ed9)
2007. okt. 23. 15:27
:)
2007. okt. 23. 15:22
bocs a betűk kihagyásáért..nem a hülye szőke nőket akarom ezzel méghülyébb helyzetbe hozni,csak ha dühösen gépelek nem nagyon veszem észre ha kimarad valami:)
15. coline (válaszként erre: 11. - 5464505f6a)
2007. okt. 23. 15:17
:)))
2007. okt. 23. 15:16

a jó megjelenés nagyon fontos,de nem kell feltétlennek szépnek leni hozzá....egy csúnyamber is lehet végtelenül igényes és egy szép is lehet taszító.

Nah a hajszínekről ne beszéljünk...én szőke vagyok...ég a szőke nős vicceken is nevetek de sosem azonosulok velük...azokat akik pedig hajszí alapján döntenek csak sajnálni tudok...szeritem az fontosabb hogy valaki megmossa e a kezét étkezés előtt wc után mnt hogy vörös e vagy fekete....

13. jemma (válaszként erre: 11. - 5464505f6a)
2007. okt. 23. 15:11
ja! épp ezért utálom a szőke nős vicceket is!
12. jemma
2007. okt. 23. 15:10

szeretem a férfiakban, hogy nekik olyan nő kell, aki okos, szép, csinos, kedves, házias és sorolhatnám tovább...

elnézést, de a férfiak mit tudnak nyújtani?????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook