Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire tartod fontosnak, hogy kontrolláld a saját életedet? fórum

Mennyire tartod fontosnak, hogy kontrolláld a saját életedet? (beszélgetős fórum)


30. Scherlock (válaszként erre: 22. - Hoxa)
2021. nov. 22. 16:12
:DDD
29. Mazee (válaszként erre: 19. - A4e7cf9021)
2021. nov. 22. 16:11

Tudod elgondolkodtam, hogy van-e értelme neked bármit is írni, de megpróbálom, mivel pl. a kettőnk közötti ellentét nagyon-nagyon mély.

Nincs tiszta lap ezen a szinten szerintem. Főleg azért nincs, mert ez a hsz-od is passzív-agresszív, olyan érzésem támadt rögtön, mint amikor Anyukám leszídott és megígértem neki bármit, csak ne vegye el a játékom.

Értem, hogy otthon vagy, magányos és unatkozol. De ez a probléma nem azzal fog megoldódni, hogy felületes topikokkal mások életében turkálsz.

Te csak kérsz és nem adsz semmit. Azt nem gondolom, hogy a bántásokat élveznéd, de a kapott figyelmet biztosan. Mik a céljaid ezekkel a topikokkal?

Lehet, hogy az össztűz már túlzó, de azért lássuk be rászolgáltál és nem egyik pillanatról a másikra alakult ki. Itt sokan összevesztek már 1-1 témában, vannak "ellenségek", barátok, imserősök, de szerintem az nagyon ritka, hogy valakiről ennyire egyöntetű negatív vélemény legyen. Ez a Te hibád és felelősséged.

Ezen a szinten most neked kell "bizonyítani", de engem ezzel pl nem győztél meg, de ettől függetlenül én zárom a közös pályafutásunk.

28. michelle.r (válaszként erre: 24. - Vigyefene)
2021. nov. 22. 16:08
Ami ugyebár az esetek többségében köszönőviszonyban sincs a fórum témájával. Mellesleg én az indító hozzászólást kérdeztem. De nagyon köszönöm, hogy időt szakítottál a válaszra 😉
27. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Bichi)
2021. nov. 22. 15:50

Mentségemre legyen mondva, nem voltam egyedül, akik jó néhányszor kiakadtunk a kérdéseink, vagy a "magas lóról" leadott válaszain.

Azért is kérdeztem meg tőle egy idő után, lehet-e egyáltalán normálisan módon társalogni, beszélgetni vele?

De részemről már mindegy. Védjed csak, és támadd nyugodtan azokat, akik velem együtt nem találtuk meg vele a közös hangot... éntőlem ezek után azt csinál amit akar. Nálam bekerült az "ugorjunk" kategóriába.

26. Bichi (válaszként erre: 25. - Napsugár8)
2021. nov. 22. 15:34

Azért sokszor van, hogy normálisan ír valamit, mire te konkrétan számon kéred...

Nem mintha védeni akarnám :D

25. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - A4e7cf9021)
2021. nov. 22. 14:03
Megkérdeztem tőled egy alkalommal, lehet-e veled valami értelmes, normális hangnemben beszélgetni, társalogni, és olyan kissé "bicskanyitogató" stílusban válaszoltál, pedig nem is ismersz. Meglehet, hogy én vagyok a te nagyid, vagy valamelyik közeli hozzátartozód... azt gondolod, hogy egyetlen bocsánatkéréssel el lehet intézni? És még te nagylelkűen felajánlod, hogy nyissunk tiszta lappal. Nyissál kedves tiszta lapot, ha még van a tarsolyodban. Én és gondolom rajtam kívül sokan, már nem osztunk neked lapot. Eljátszottad a lehetőségeidet. Részemről ennyi.
24. vigyefene (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2021. nov. 22. 13:46
Valljuk be őszintén, hogy a főcím midig ott fent van.
23. Hoxa (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2021. nov. 22. 13:45
Hát jelenleg sajnos igen, elég nagy macera lenne.
22. Hoxa (válaszként erre: 19. - A4e7cf9021)
2021. nov. 22. 13:45
Köszi, de egyáltalán nem kell diktálnod, hogy én mit csináljak.
21. michelle.r (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2021. nov. 22. 13:31

Nagyon nagy fejlesztést/macerát igényelne, hogy a nyitó hozzászólás legfelül jelenjen meg, és mindig látható legyen?


Szerintem egy csomó fórum azért csesződik szanaszét, mert az emberek lusták visszanézni - én sem vagyok ez alól mindig kivétel ☺️ - hogy miről is kéne szólnia, és 10-20 hozzászólás után már köze sincs az eredeti témához.


És akkor talán nektek sem kellene folyton korrigálni a Mit tennél ebben az esetben? és hasonló pontossággal megfogalmazott című topikoknál.

20. vigyefene (válaszként erre: 19. - A4e7cf9021)
2021. nov. 22. 13:29
Pont.
2021. nov. 22. 13:21

Kérem ne töröljék! Fontos!


Nem akartam írni megint, de úgy tűnik, egy végső tisztázásra szükség lesz. Akiket bármilyen úton-módon megbántottam, vagy széttrolkodtam esetlegesen a fórumát, attól Bocsánatot Kérek. A különbség talán annyi, hogy azok, akik engem bántottak, vagy sértegettek, ők sosem kérnének bocsánatot tőlem. Én megtettem. Belátom a tévedéseimet, hibáimat.


Sokan úgy látom ki lettek élezve a személyemre és minden kérdésem alatt engem pocskondiáztak. És nem a kérdésemre válaszoltak, nem is a kérdésemet minősítették, hanem engem szidtak és ócsároltak helyette. A magam részéről belátom a hibáimat. Kezdjük tiszta lappal. Én tartom magam ehhez, cserébe a töménytelen támadáscunami is hagyjon alább, főleg azok, akik saját személyemben támadtak engem.


És ezzel lezárom ezt a témát. Én zárolom ezzel a topikot, vagy megkérem Hoxát, hogy zárolja ezt a témát, mert itt nem lesz normális diskurzus a feltett kérdésemről. Ez a hét legyen a próba, egy teszt. Visszafogom én is magam, cserébe szálljon le rólam mindenki. Aki ezt megszegi, Hoxa teljes szigorával csapjon le rá. Én tartom magam ahhoz, amit most megfogadtam. Ha a vaskéz segít, akkor az..


Visszavonulok, rendben. A trollkodásaimért már Elnézést Kértem, akkor is, ha arányaiban szerintem én sokkal több támadást kaptam, mint fordítva. Aki a továbbiakban is becsmérel, ócsárol, arra csapjon le Hoxa vaskeze!

18. Alessandro (válaszként erre: 16. - C9155193c4)
2021. nov. 22. 12:56

Nézd, te azt csinálsz amit akarsz, és hogy mivel és kivel értesz egyet az a te dolgod. Én akkor is akként vélekedek, ahogy azt már leírtam.

Ja, és én sem akarom tovább szétoffolni ezt a fórumot, ahogy Hoxa írta, a részemről én is lezártam ezt a parttalan csevegést.

17. katt2
2021. nov. 22. 12:20

Te mennyivel lennél beljebb, ha erre válaszokat kapnál?


Biztosan tudod, hogy a dolgok nagyon relatívak, tehát?


Tudod mi a relativitáselmélet?


3 szál haj a fejen kevés, a levesben sok...

16. c9155193c4 (válaszként erre: 14. - Alessandro)
2021. nov. 22. 12:06

Ne beszélj többes számban, mert mindenki máshogyan közelíti meg a témát! Nekem sem tetszik ez a tag, sőt ugyanúgy provokál másokat, mint te vagy mások, nézzük például a koronavírusról szóló fórumot!

Egyetértek azzal, hogy ő egy troll. És azzal is, hogy te is! Egy másik fórum címéről jutott eszembe, amelyet most láttam meg: Miért eteted a trollt?


Te épp ezt teszed, meglehet élvezed is. Ezért nincs mentséged, a moderátornak van igaza. (Nem azért vélem így, hogy jó pontokat szerezzek nála, ő azért lett moderátor, mert pártatlan és rendet kell tegyen)

15. Hoxa
2021. nov. 22. 11:47

Ezzel a fórummal itt konkrétan semmilyen szabályt nem szegett meg. Számos hozzászólást kellett törölni, mert valaki offolta a témát, személyeskedett a fórumnyitóval. Ennek mi értelme? Ha nem akar valaki a kérdésekre válaszolni, amik a nyitó hozzászólásban vannak, akkor lapozzon egyet. Én nem értem, minek hergelitek magatokat ilyenen.

Részemről itt szeretném lezárni, mert ez a fórum nem erről szól és csak szétoffoljuk megint.

14. Alessandro (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2021. nov. 22. 11:35

Kedves Hoxa!


Mi nem utána járunk, hanem beleolvasunk minden fórumba, mert minket is érdekel sok téma itt a Hoxán, bár inkább csak a saját nevemben nyilatkozom. Bizony a nyílt fórumok már csak ilyenek. Miért nekem(nekünk) kéne ahhoz az egyhez alkalmazkodni, aki szinte senkihez sem alkalmazkodik, nem válaszol a feltett kérdéseinkre és emiatt, hogy finoman fogalmazzak, a legtöbbünk "szimpátiáját" elnyerte? Ha ez neki nem tetszik, akkor nyisson zárt klubokat, ahová azt enged be, akit csak akar. Köztünk is akad néhány "rajongója", még neki is. Én legalább is egyetlen zárt klubba sem léptem még be eddig, talán azért, mert nem látom, hogy ott miről beszélgetnek és mik a hozzászólások.

Ellenben fenntartom magamnak a jogot, hogy bármelyik nyílt fórumot megtekintsem, hiszen azok még regisztráció nélkül is olvashatók. Amennyiben úgy tartja kedvem, mint Hoxa tag, akkor hozzá is szólok, természetesen az oldal szabályzatát maximálisan betartva, hiszen ezek a fórumok beszélgetős fórumok, mint a címükben is benne van. Remélem azért ez nem gond?

13. Hoxa (válaszként erre: 12. - Mazee)
2021. nov. 22. 11:35

Akkor lehetne így igazságot tenni, ha csak az egyik oldal provokálna és nem mindkettő.


1 profilja van.


Mindenki válassza meg a harcait, a felesleges vitákat pedig engedje el.

12. Mazee (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2021. nov. 22. 11:20

Az elmúlt héten minden napra jutott legalább 10 olyan kommentje ami nettó provokáció volt és egyenként is megérték volna a korlátozást.

Nem új keletű a probléma az itt létével kapcsolatban mégsem csináltok semmit. Több profil,provokáció.

Ti vagytok felelősek az oldal működéséért és azért, hogy a tagok "jól érezzék" magukat itt.

TŐLETEK várnánk a megoldást, de Ti inkább töröltök és elfordítjátok a fejeteket.

11. Hoxa (válaszként erre: 10. - Papája)
2021. nov. 22. 10:46

Nem védett állatfaj, kapott már figyelmeztetést és törlést is. Kérdezni nem szabályellenes. A fórumokba beírni pedig nem kötelező.


Jártok utána, minden fórumába beléptek, ahelyett, hogy elkerülnétek. Talán megpróbálhatnátok ignorálni veszekedés és offolás helyett. Valószínűleg azzal pont elérnétek, amit szeretnétek: kevesebb fórumot nyitna, mert nem pörgetnétek fel mindet és nem kapna akkora figyelmet TŐLETEK, mint most.

10. papája (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 22. 10:35

A srác 1 védett állatfaj.

Ő kérdezhet, írhat bármit, mi nem, mert jön a Radírpók !

Na ezért nem kell vele szóba állni.

2021. nov. 22. 08:34
Kellően. Meg. Igen. Is-is. Is-is.Is-is. Igen. Igen. Igen. És te?
8. globus (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. nov. 21. 21:50

Miért kérdezel egyszerre ennyit?

Általában ilyenkor azt mondják, a kérdés költői, nem kell válaszolni.

7. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. nov. 21. 21:46

"Megengeded magadnak a hibázást"

Nem megengedés kérdése, vagy hibázol vagy nem.

Te hogy vagy ezzel kis kérdezőbiztosunk?

2021. nov. 21. 21:44
Meg se néztem, hogy ki a fórumindító, a cím alapján tudtam, hogy Te vagy az...
5. Scherlock (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 21. 20:46
Hmmm...
4. Flóra76 (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. nov. 21. 18:36
Most mi nem tetszett?
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. nov. 21. 18:30

Elkezdtem írni a válaszokat mind a 6 kérdésre, ha végzek, majd jelentkezek....

(Ja ,ezt is töröltetni fogod?)

2021. nov. 21. 18:25

Törölték közben, hogy menjünk melegebb vizekre, ha nemtetszik a fórum.

Üzenem: Csók a családnak,én elmentem vagánynak......


Egy fórumnak úgy kellene, illene működni, hogy ha tőled kérdeznek, te is válaszolsz, nemcsak vájkálsz másokban. De nem, te max. rinyálsz, hogy egy ennyire okos pasit nem tolerálnak, ha visszakérdeznek hallgatsz, mint a kuka, magadról nem adsz ki információt. Ez így nem fair, 'kishaver.

2021. nov. 21. 17:32

Mennyire menedzseled megfelelően az életedet, életed szekerét? Megengeded magadnak a hibázást, vagy az életed minden területén a 100%-ot akarod nyújtani? Legyen az munka, vagy magánélet.


Az esetleges hibázást könnyedén meg tudod magadnak bocsátani, vagy napokig, hetekig, esetleg évekig marcangolod magadat miatta? Alapvetően jó döntéseket hozol az életben és sikeres embernek tartod magad?


Te irányítod a sorsodat, vagy a sors irányít téged? Szigorúan eltervezed az életedet, napi teendőidet, mérnöki pontossággal tervezel meg előre mindent, vagy ahogy esik, úgy puffan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook