Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire kopik a tetovált szemöldök? Hogy lehet véglegesen eltüntetni? fórum

Mennyire kopik a tetovált szemöldök? Hogy lehet véglegesen eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 29. 18:57
Nem tudom,szerintem nem.Inkább bőrgyógyász..
2009. okt. 29. 18:53
Én két éve csináltattam. Barna színű. Sajnos elég hülye ívet csinált a kozmetikus, nem követi az eredeti szemöldökömet. Már megbántam. Sokat halványodott. A kiszedését is kozmetikus csinálja?
2009. okt. 29. 18:34
Nekem a szemhéjem van megtetovávlva a szemöldököm csak nagyon picit korrigálva ,négy éves,de még nem kopik,pedig a szem jobban ki van téve a kopásnak.A kozmetikusomé 8 éves ,most kezd kiesni..Nem jól sikerült a tiéd??Sajnos nem nagyon tudják kiszedni,legfeljebb halványítani...
2009. okt. 29. 18:31

A tetovált szemöldök kikophat zöldes,-kékes színűre (főleg, ha fekete). Az eltüntetése igen drága, lézeresen szokták.

Amúgy attól is függ, milyen az adott bőr, mert ha zsírosodásra hajlamos, hamarabb kilöki a festéket, és kikopik halványabbra,- kb öt év amúgy.

2009. okt. 29. 18:27
Mennyire kopik a tetovált szemöldök? Hogy lehet véglegesen eltüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook