Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiért lehet sms-küldeni Ausztriába? fórum

Mennyiért lehet sms-küldeni Ausztriába? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 2. 21:16

én úgy értelmeztem hogy itthonról indítod a hívást és sz smst...ha átmész a határon persze,hamar jelez a szolgáltató....

a férjemmel beszéltem tehát észrevettük volna mindkét oldalon ha több a számla mert egy kasszából ment a dolog....

ha én hívtam itthonról az ő magyar számán akkor én fizettem a normál díjat ,ő pedig a rooming szerint,nekem nem jelentkezett többlet,ő fizet csak külön a fogadáésért is,ezért mondjuk mi ezzel ritkán éltünk más megoldás olcsóbb volt.....smst is normál áron küldtem neki,de a szolgáltató oldalán ha nem találod akkor hivd fel az ügyfélszolgálatukat biztosabb infót adnak...

2012. aug. 2. 20:08
én úgy emlékszem, mikor romániába mentünk, a határ után jelzett a szolgáltató
2012. aug. 2. 20:04
és nem számoltak el magasabb percdíjat?
2012. aug. 2. 19:59

mitől vagyok vicces?pár hónappal ezelőttig rendszeresen kommunikáltam telefonon külfölddel,magyar és külföldi számon is...mondjuk úgy kb áprilisig

valamint engem is hívtak onnan magyar és külföldi számról is...

9. eszzsé (válaszként erre: 8. - Zakajeo)
2012. aug. 2. 19:52
hát nagyon vicces vagy, de tudom, h 170 ft a percdíja a hívásnak, csak az sms-t nem találtam meg a honlapján
2012. aug. 2. 19:36
mikor konkrétan rákérdeztem az egyik szolgáltatónál(voda) azt mondták hogy...mivel én nem tudhatom hol tartózkodik a másik fél nem "büntethetnek" érte ha ép külföldön van én pedig felhívom....
2012. aug. 2. 19:35
ha magyar számán hívod akkor igen,de ő is fizet a hívásfogadásért is...
2012. aug. 2. 19:27
ha felhívom külföldön a z ismerősömet, a kkor is ugyanannyi a tarifa, mint Magyarországon?
2012. aug. 2. 19:25
Ha magyar számra küldesz magyar telefonról akkor tök mindegy hol tartózkodik ez így van akkor is ha te hívod....a sima normál tarifát fizeted....
2012. aug. 2. 19:22
nem magyarra
2012. aug. 2. 19:20
osztrák számra?
2012. aug. 2. 18:53
Nem tudja senki?
2012. aug. 2. 18:33
Mennyiért lehet sms-küldeni Ausztriába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook