Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül és menniy idő alatt készül el az Ofotértban egy szemüveg? fórum

Mennyibe kerül és menniy idő alatt készül el az Ofotértban egy szemüveg? (tudásbázis kérdés)

14. nyta
2010. febr. 11. 12:50
most ott van 5 ft-os keret-akció. nem?
13. nyta
2010. febr. 11. 12:49
nekem egy hét volt:)
2010. febr. 11. 12:30

Köszönöm a válaszokat,ha felkelt a tücsök rohanok is és megrendelem mert ahogy látom legalább egy hét mig meglesz,elég vacak igy félszemmel,csak az egyik oldali dioptriás és ha nincs rajtam szédülök :) Vicces de ez van.

Köszi mégegyszer

11. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Ee50b7c391)
2010. febr. 11. 12:27
3-5nap
2010. febr. 11. 12:25
A mostani akcióban csináltattam a szemüvegemet, a keret 5 forintba került, a vékonyított lencse (mert azzal kell rendelni, nem lehet normált kérni) 17,980,-Ft.
2010. febr. 11. 12:24

1 vagy két hét ? :((

Addig meg vaksiskodhatok :)



És az mit jelent, hogy vékonyitott lencse?

Azt se tudom, hogy most milyen van benne,de tuti nem műanyag.


vigyorex:ésha lett volna olyan ami neked pont kell akkor mit mondtak menniy idő alatt van meg?

8. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2010. febr. 11. 12:17
Az 5 forintos keretet csak meghatározott lencsével kérheted, benne van a reklámban is, ha jól emlékszem vékonyított műanyag lencsével van. Nem tudom mennyi lehet most egy szemüveg, én annak idején drágán csináltattam, de a keret is tuti és a lencse is jó minőségű, de én állandóan használok vagy lencsét, vagy szemüveget, de inkább kontaktlencsét, ezért csináltattam jobb szemüveget, a keretében lehet lencsét cserélni ha majd esetleg kell. Szerintem kb. 10 ezerért már lehet normális szemüveget készíttetni, és talán egy hét alatt készen is van, viszont a Visone Expressnél egy óra alatt kész, fogalmam sincs mennyiért, de én a lencse miatt szoktam érdeklődni az Ofotérteseknél akciók miatt, ők előre tudják mi lesz a következő akció, érdemes megkérdezned, hátha lesz más szemüveg-akció. NA, jó hosszú lett, de remélem érthető is voltam valamennyire :D! És: ha ki tudod gazdálkodni és fizetni a szemed sok "pénzt ér" vigyázz rá!
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 12:14
Én is így saccoltam. Az árban még az van benne, hogy belecsiszolják.
6. becseiagi (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2010. febr. 11. 12:13
Ha 5 Ft, akkor meg van szabva valószínűleg, hogy milyen lencsét kell belerakatnod, és akkor az szerintem drága lesz. Én 1-es és másfeles lencsét használok kb., a két db lencsém 9000 Ft, semmi extra nincs rajta nagyon, csak karcmentes bevonat vagy mi, meg keményítés asszem.
2010. febr. 11. 12:11
Az ára keretfüggő. Az enyém néhány nap alatt kész volt. Nem volt fiókon olyan lencséjük ami a keretbe való, ha van, akkor még kevesebb idő.
2010. febr. 11. 12:11
Az ára változó. Nekem 25 körül volt egy divatos lilás színű keretben, mert akkor akciós volt. Azt hiszem 1-2 hét alatt lett kész. Érdemes Ofotért Garanciát venni, mert ha eltörik, akkor negyed áron csinálják meg ugyanazt, ha meg elveszik, akkor meg fél áron. Én vettem törzsvásárlói kártyát is, amire lehet pontokat gyűjteni, és azokat le lehet vásárolni. Illetve akkor ingyenes mehetsz computeres szemvizsgálatra, akkor amikor te akarsz. Persze, ha vannak már előtted, akkor várnod kell... :)
2010. febr. 11. 12:11
Ez függ a keret árától és a lencse típusától is. Az enyém pont egy hét alatt lett kész és 17ezer forintba került.
2010. febr. 11. 12:10

Hallottam egy akciót, hogy 5 ftért lehet keretet választani.

Vett már valaki mostanában ott szemüveget?

Mennyi idő alatt készítik el és kb menniybe kerül?

Sima lencse nem ilyen nemistudoménmilyen,-1.5-es egyszerű hagyomásnyos lencsével, szertintetek menniybe kerülhet ha a keret 5ft?

2010. febr. 11. 12:09
Mennyibe kerül és menniy idő alatt készül el az Ofotértban egy szemüveg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook