Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül egy sarokkád cseréje? fórum

Mennyibe kerül egy sarokkád cseréje? (tudásbázis kérdés)


7. cullinan (válaszként erre: 6. - Flóra76)
2014. márc. 25. 10:48

az 50 ezerbe benne van a kád kivétele, beszerelése és a burkolás is?

Ja és gondolom a kád ára és az egyéb dolgok, mint csempe fugázóanyag, ragasztó az még plusz költség.

Ugy kalkulálom, hogy kb egy 100 ezer szüken számolva

Elég nagy eltérések vannak szerelők terén,

Egyik huszezret mond a kád ki-be szerelésre, persze burkolás nélkül, a másik 35 ezret.

Na majd meglátjuk..

köszi a válaszokat!

6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2014. márc. 24. 15:08
Nekünk év elején lyukadt ki a sarokkádunk.Újat vettem.Eddig beépítve volt(csempe),ám most vettünk előlapot.A munkadíj,tégla,fuga,stb....fizettem 50ezret a vállalkozónak.
2014. márc. 24. 14:38

Mi tavaly augusztusban jártunk így, a kádunk keresztben végigrepedt.

Mindent cserélni kellett. Ahhoz, hogy kiszedjék a kádat, meg kell bontani a csempét, ha pedig megbontod, már sosem lesz szép. Szóval mi levertük az egészet.

Nem csak kád kell, plusz csempe, de sokba került nagyon a fuga anyag, és a tégla is, amivel a kádat alulról kitámasztják. Nem akarlak megijeszteni, de egy normál panel fürdő felújjítás kb 500 ezer körül van.

4. bázis22 (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2014. márc. 24. 14:08

Attól függ hol élsz, az a tapasztalat vidékem kevesebbért dolgoznak, mint nagyobb városokban.

Nem mindegy milyen burkolatot tetetsz fel, annyiféle hidegburkolat van. Nem mindegy bádoglemez, vagy csempe, a csempéből mekkora és milyen. Mond el a vállalkozónak,milyen igényeid vannak, kérj többtől árajánlatot, és a számodra kedvezőből válassz. Csak halkan mondom, nem mindig az olcsó a jobb, nem árt ha tud referencia munkát mutatni, fotón, vagy videón.

2014. márc. 24. 14:04
Szerintem anyaggal együtt benne van egy 50e-ben.
2014. márc. 24. 14:01
A szaki jobban tudja.
2014. márc. 24. 14:00
A kádunk kettétört belül középen, az lenne a kérdésem, mire számithatok, kb mennyi lenne a munkadij össz vissz, tehát a régi kád kibontása, kivétele, uj kád behelyezése, burkolása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook