Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül a teljes vérkép vizsgálata? fórum

Mennyibe kerül a teljes vérkép vizsgálata? (beszélgetős fórum)


7. Mamika50 (válaszként erre: 1. - F2393d10e2)
2010. szept. 22. 09:36
szerintem változhat klinikánként ,de kérdezd meg a klinikát ,ilyenről adnak infót ki .
2010. ápr. 25. 00:35
A "teljes vérkép" fogalma laikusok esetében általában azt jelenti, hogy mindenre nézzék meg, ami a világon létezik :) Az igazi vérkép azonban csak a vér alakos elemeit vizsgálja. Májfunkciókat, vesét, vaskötő kapacitást, ionokat, gyulladási faktorokat, hormonokat, vércukrot, anyagcserét nem.
2010. ápr. 24. 20:07
Köszönöm szépen az információkat mindenkinek!
2010. ápr. 24. 19:02

Szegeden az egyik magánlaborban 8000 ft a vérvétel ("vizitdíj") és erre jön még rá külön külön minden véralkotónak, illetve vérben található hormonnak, vagy amit csak nézni tudnak az ára. Van ami pár tíz, illetve száz ft, de pl a pajzsmirigy hormon szint ellenőrzése 2000 ft.

Szóval nem olcsó. Viszont még az nap megkapod az eredményeket.

Szerintem nagyjából egy árban lehetnek a külön vizsgálatok, csak a vizitdíj eltérő.

2010. ápr. 24. 18:55
Beutalóval reggel 7-8tól vesznek vért,és valóban legalább ingyen van!
2. MMea
2010. ápr. 24. 18:53
Én nemrég voltam a körzetimnél, aki beutalóval küldött vérkép vizsgálatra "rendes" kórházba és semmibe nem került és gyorsan megvolt.
2010. ápr. 24. 18:43
Érdeklődi szeretnék hogy tudja e valaki, hogy mennyibe kerül magánklinikán a teljes vérkép megcsináltatása? (a rendes kórházba nem szívesen mennék )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook