Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül a redőny és szúnyogháló panellakás ablakaira ( nagyszoba, kisebb szoba, erkély)? fórum

Mennyibe kerül a redőny és szúnyogháló panellakás ablakaira ( nagyszoba, kisebb szoba, erkély)? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 3. 19:30
köszönöm a segítségeteket. Vagy, hogy próbáltatok segíteni...tényleg köszi mindenkinek.
10. Martian (válaszként erre: 8. - Panka1980)
2010. máj. 30. 11:44
ja igen, de akkor az ár reális, csak nem telik rá, de ez vonatkozik minden másra is, ismerem a helyzetet :)
2010. máj. 30. 11:26
Bocsi, nem teljesen jól írtam a dolgokat. Most olvastam vissza a kérdést, amiről én írtam, az csak a szúnyogháló. Redőnyöm szerencsére van.
8. Panka1980 (válaszként erre: 5. - Martian)
2010. máj. 30. 11:25
Nekem sajnos az. Egyedül nevelem a gyerekemet, és elég magas a hiteltörlesztésem. Lehet hogy relatív nem drága, csak az én pénztárcámhoz.
2010. máj. 30. 10:45

most nézegettem az árakat....mondjuk mi azzal fogjuk csináltalni, akik az ablakot is cserélték, mert azután, ha valaki elb.sszarint valamit, akkor meg mi szívunk.

Az biztos, hogy az én ablakomra már nem tetetek, ugyanis ott egész délután árnyékos, délelőtt meg úgyis dolgozok. Én úgy számoltam, hogy egy olcsóbb a 3 négyzetméteres ablakra 36 plusz munkadíj. Ti tudjátok, hogy mennyi a munkadíj??? Mennyit van pofájuk elkérni??

2010. máj. 30. 10:41
kérjél árajánlatot, inkább az a kérdés, hogy kivel, mert már ebben is hígult a szakma, és van akik kitűnő munkát végeznek reális áron, és van aki meg nagyon megnyomja a ceruzát, de legalább jó lesz évekig, és van aki meg annyira rossz munkát végez, hogy azért volt drága, mert még egyszer meg csináltatni
5. Martian (válaszként erre: 4. - Panka1980)
2010. máj. 30. 10:27

sziasztok


75 ezer szerinted drága?

most vagy keveset írtál, vagy téged nem értelek

2010. máj. 30. 10:13

Sziasztok!

Én a lakást olyanoktól vettem, ahol a férj ilyesmivel foglalkozik, ők cserélték anno itt is a nyílászárókat. Szúnyogháló nincs sehol kb 90x200-as terszajtó, egy pici kb 40x50-es fürdőablak, és két hálóablak kb. 90x120-as.

Még tavaly megkérdeztem, mennyibe kerülne:

Nem kicsit lettem rosszul. ÁLlítólag ha normálisan megcsinálják, akkor tavaly lett volna 75000 Ft. EZ mondjuk olyan, amit az ablakokon fel lehet ereszteni, az ajtó meg rendes plusz egy ajtóként nyílik, de akkor is nagyon durva. Azóta még nincs szúnyoghálóm, de idén se lesz valszeg.

2010. máj. 30. 10:06
a nagyszobai ablak 2m-szer 1,5-es, 3 kisebb ablakra bontva
2. syria (válaszként erre: 1. - Mosolygós Napocska)
2010. máj. 30. 09:57

Ez jócskán függ a pontos méretektől, meg attól, kivel csináltatod.

A hozzávetőleges összeghez legalább a méreteket kell ismerni.

2010. máj. 30. 09:50
Mennyibe kerül a redőny és szúnyogháló panellakás ablakaira ( nagyszoba, kisebb szoba, erkély)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook