Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idős terhesen kezd el látszani a pocak? fórum

Mennyi idős terhesen kezd el látszani a pocak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2006. okt. 14. 13:49
Szerintem ez alkatfüggű. Én magas vagyok és nekem a terhesség második felétől kezdett látszani a pocak.
2006. okt. 13. 20:49
Ember függő,nálam a negyedik hónapbna,de én két babát várok!
2006. okt. 13. 20:01
Három hónapos terhes voltam, mikor először átadták az ülőhelyet a villamoson. Húsz kg-ot híztam az elsővel, huszonkettőt a másodikkal.
2006. okt. 12. 19:53
Volt olyan ismerősöm, akin az 5. hónap után kezdett el látszani a pocakja. Addig nem tudta senki, hogy terhes.
18. mimo
2006. okt. 2. 14:43
Kb a 16 héten állapitották meg az idegenek hogy terhes vagyok de még akkor is olyan volt mintha igazán jóllaktam volna.De én már a 10 hétren éreztem hogy derékban minden nagyon szük mert előtte nagyon lapos és feszes volt a hasam.De most az Istenért nem akar lemenni, szinte akkora vagyok mint azelőtt(((((
2006. szept. 28. 22:28
Alkati dolog. Nálam 5-6 hónap körül.
2006. aug. 23. 16:08
Nekema 6. hónap elején kezdett el látszódni a hasam, addig senki se mondta volna rám,h. terhes vagyok.
15. roxy@
2006. aug. 19. 12:18
Nekem 3-4 honaposan már elég nagy hasam volt.Most meg aztán hatalmas.Kérdezik is hogy ikrek lesznek? :))
2006. aug. 18. 21:32
Az első terhességemnél kb. 4-5 hónaposan látszott már konkrétan, hogy nem a túlzott evés az oka a hízásomnak.A további terhességeknél pedig fokozatosan csökkent a ez az idő.Ennek nem az az oka, hogy túl sok felesleg maradt rajtam, hanem a bőr engedett annyit.Az ikrekkel a szülés előtt 2 nappal 107cm voltam körbe, most egy pocaklakóval a hasamban, bő két hónapra a szüléstől, már 101cm vagyok.
2006. aug. 17. 08:24

Szia vandacsi!

Én megnyugtathatlak, a derékbehízás teljesen természetes dolog.

Ha ki szerencséd van, szülés után ismét karcsú lehetsz.

2006. aug. 16. 19:58

Hát, én a harmadik hónapba léptem, és mivel a munkahelyemen még nem mondtam el, igyekszem behúzni a hasam, de már egyre nehezebb és reménytelenebb. Ha jól kinyomom, már tök nagy, amúgy meg olyan, mint egy sörhas. Pedig eddig szép lapos hasam volt. de egyáltalán nem bánom, csak fura nagyon!!!

Nálam a legszembetűnöbb változás a derék behízása. Nyugtassatok meg, hogy ez nem csak nálam van így... :))

2006. aug. 12. 10:15

Az elsőnél a szomszéd asszony szólt, hogy terhes vagyok ám, én meg csak öröhögtem rajta.Aztán 2 hét mlva kiderült, hogy ténleg. Állítólag a testtartásomon, a járásomon látszódott...Amikor szülni mentem, akkor viszont elég nehezen akarták elképzelni, hogy egyáltalán terhes vagyok, annyira nem látszott( 55 kg voltam 9 hónaposan).

A második baba a 3. hónapnál már egyértelműen látszott.

Ez, a harmadik meg még picuri, de én már most nagy pocakot érzek.:)))

2006. aug. 11. 16:09

Nekem szinte rögtön látszott.

Azt mondták az arcomra, hogy "megszépült".

Na meg a pocim is gyorsan "kidudorodott".

2006. aug. 10. 13:21

3 hónapos terhesen egyértelműen látszik a hasamon a változás, pedig nem volt lapos soha.

Viszont nem a hasam buktat le, hanem az arcom, azt mondják kisimult, és olyan "fura" vagyok :)))

2006. aug. 10. 12:51
Ikrek lévén elég hamar látszódott a pocakom. Az egyik barátnőm már a kéthónapos terhességet felfedezte rajtam, de egyértelmű a 3. hónap táján lett.
2006. aug. 9. 18:48
Hát... A harmadikkal még 7 hónaposan se vették észre, az elsővel szinte azonnal.
2006. aug. 9. 14:43

Nekem átadták a buszon a helyet, amikor még terhes sem voltam, nagyon ciki volt, még mondta is a srác, hogy a kismama üljön le.

Mondtam a férjemnek, hogy mostmár iparkodjunk, mert az egész falu tudja, hogy terhes vagyok, szerencsére tényleg összejött. Én kb. 4 hónapos kortól láttam magamon.

2006. aug. 8. 16:48
Mivel elég nagydarab vagyok, így először nekem is csak úgy tűnt, mintha meghíztam volna. kb 5 hónapos lehettem, amikor konkrét pocakom volt.
2006. aug. 8. 14:36
Kb.3-4 hónapos korunktól.
2006. aug. 8. 14:16

Az első fiammal csak a hatodik hónapban kezdett kidudorodni a pocikám, a másodikkal már a harmadik hónapban. Az volt a furcsa benne (az elsőnél), hogy nem nagyon látszott még a hasam, még mindig a szokott farmaromba jártam, (csak mintha kicsit meghíztam volna), de a baba mozgásaít már rendesen éreztem.

A második fiamnál (aki másfél év múlva) született), már ki volt tágítva a hasfalam. Azért látszott elöbb.

2006. aug. 8. 14:15

Szia!

Nekem olyan 5 hónaposan, de a vége felé azt hitték, hogy ikreim lesznek. A második gyermekemnél már 4 hónaposan látszott, de nála meg szülés elött hitték, hogy a 8-dik hónapban vagyok.

2006. aug. 8. 14:09
Mennyi idős terhesek voltatok, amikor elkezdett látszani a pocakotok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook