Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? fórum

Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
484. diegóóó (válaszként erre: 482. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 14:38
Én sem tudom,hogy miért lehet.Mi minden nap találkozunk szinte,de ha mondjuk 1-2 napig nem találkozunk akkor nagyon hiányzunk egymásnak.Eddig 8 nap volt a max. amit külön töltöttünk amikor nyaralni voltam...Kín szenvedés volt!:)De ha úgy látod,hogy nem működik már a kapcsolat akkor így nem is lesz olyan nehéz továbblépned.Akkor lehet meg kell ragadnod ezt az alkalmat a felejtéshez.
2009. febr. 7. 14:36

Vagy csak azért mert nem érek rá napi 24 órában rágondolni, igy érthetően kevésbé hiányzik mintha nem terelném el a gondolataim?

De lehet, hogy csak ámítom magam és valóban a kihűlt szerelem jele lenne? :S Azt nem akarom!!

482. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 481. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 14:34

Részemről. Tali után meg szörnyen tud hiányozni egy darabig. Kb 5niányzik, de aztán minden nappal csökken. Például már 14 napja nem láttam, és ilyenkor valahogy már nem hiányzik annyira,szerintem megszokom hogy nincs velem.

Amikor együtt vagyunk akkor persze megőrülök érte, de ezekben az "üresjáratokban" ez valahogy mindig visszaesik...

Nem tudom miért van.. Pedig szeretem..

481. diegóóó (válaszként erre: 479. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 14:14
Attól félsz hogy részedről tompulnak az érzelmek x hét után vagy attól hogy részéről?Mert ha részedről akkor szerintem ez azt jelenti hogy itt a vége,bár ha részéről akkor is,de azt ugye csak Ő tudhatja hogy mit érez.Nem tudom hogy mi volt köztetek,de ha Ő dobott gondolom annak is oka volt.Lehet pont Ő érzi magát sértettnek és azért nem lép!
480. diegóóó (válaszként erre: 479. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 14:12
Hát nálam nagyon lángol!:)Bár mi még "csak" 8 hónapja vagyunk együtt,de minden nappal egyre jobban szeretem!
2009. febr. 7. 13:57

Csak az a baj, részeről fennáll a kétség, mert úgy érzem tompulnak az érzelmek ha x hétig nem látom. Talán részemről gyengébb a dolog, hiszen mint tudjuk az erős szerelmet erősítí a távolság, a gyengét kioltja..

Ha kioltani nem is fogja, én azt akarom hogy lángoljon.

Csajok ti mit éreztek? Nálatok lángol??

2009. febr. 7. 13:54

Ha akar valamit majd visszajön, ha meg már nem akar semmit akkor meg jobb is hogy egyikünk sem lép. Abból nem sülne ki jó.. Csak akkor érdemes rendbehozni ha tudjuk, hogy együtt a helyünk. Ha a legkisebb kétség is felmerl már veszett ügy..

Hisz változtatni csak akkor tudunk a problémákon ha nagyon erős a kötelék kettőnk közt. Különben a probléma lesz erősebb és nincs értelme hetente szakítani meg összejönni.. Szerintem.

477. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 475. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 13:47
Hát Ő dobott engem, ezért nem gondolom hogy nekem kéne bocsánatot kérnem. Meg úgyis kiváncsi vagyok meddig bírja. Szóval marad igy..
476. diegóóó (válaszként erre: 474. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 12:36

[link]



Ez olyan szééép.:(

475. diegóóó (válaszként erre: 474. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 11:12
Jaj szegényke.:(Sajnálom!De mivel bántott meg annyira,hogy neki kell bocsánatot kérnie?Nálunk is ez van ha néha összezörrenünk.Ő is büszke és én is.De ezért nem szabad veszni hagyni csak ha tényleg vmivel nagyon megbántott!
2009. febr. 7. 11:04
Valentin napon meg messziről elkerülöm a várost, mert sírógörcsöt kapnék a sok szerelmes pár láttán :(
473. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 470. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 11:02

Nekem könnyen megy a bocsánatkérés. Már ha én vagyok a hibás. Ha nincs részem a dologban, akkor várom az Ő bocsánatkérését. Azt ugyan várhatom.

Azt hiszem most komolyabb a dolog mint eddig. :(

Kitörölte minden levelemet iwiwről, pedig azt mondta nagyon tetszenek neki ezért megtartja.


Ha menni akar menjen. Tegnap kicsit pityeregtem de nem kötöm fel magam miatta.

2009. febr. 7. 10:11
Bocsi Csajok! De nekem tegnap este rohannom kellett :)
2009. febr. 6. 18:52
Eltűnt mindenki??:)
470. diegóóó (válaszként erre: 469. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:32
Pont mint nálunk.Pedig eddig én voltam jó ebben hogy vhogy mindig kihoztam magamat jól a veszekedésekből de nála nem megy.Én is büszke vagyok meg Ő is.De én nagyon nagyon...eddig fizikai fájdalmat éreztem ha el kellett ismernem hogy hibás vagyok.:)
469. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 467. - Diegóóó)
2009. febr. 6. 18:27

Igazad van, nagyon egyetértek. Csak sajnos a büszkeségre mindkettőnk hajlamos egy ideig amiatt nem lépünk. Főleg ezeknél a "virtuális" szakításoknál. Bár viszonylag azért igy is hamar ki szoktunk békülni. Ha az én saram én kérek bocsánatot, ha az övé akkor Ő.(bizonyos idő után :)) Igaz, hogy ő dobott ki de mindig ugy állitja be a dolgot mintha én lennék a hibás és akor még neki áll feljebb..

Mint a viccben.

Ki törte be az ablakot? – Én(mondja a vő), de az anyósom a hibás, mert amikor hozzávágtam a tányért félreugrott.

468. diegóóó (válaszként erre: 466. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:23
Mondtad hogy a szomszéd faluban lakik és hogy nincs annyira messze.Szerintem ezt is meg kellene oldanotok hogy többet találkozhassatok mert ez így tényleg nem jó.Biztos dolgozik,fáradt de ha akarsz vmit akkor meg lehet oldani.Mi is munka után találkozunk,este 8-9 körül.Debrecenben lakunk ami nem olyan kis város és ő az egyik végén én a másikban...kocsival is legalább 20 perc az út,de megoldjuk mert szeretnénk.
467. diegóóó (válaszként erre: 464. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:20
Ha szeretitek egymást meg kell beszélni szemtől szemben a dolgokat.Úgy azért másabb a felállás.Nekem is nehéz hogy ennyire érzékeny de én próbálom kitalálni az okát hogy vajon miért lehet és együtt megoldani.Ilyenen nem csúszhat el a dolog.Ha meg csak mostanában ilyen annak is lehet oka.A munka,vagy van vmi problémája...beszéljétek meg!!És nem szabad túl büszkének lenni,már ezt is megtanultam!:)
2009. febr. 6. 18:19

Msn nélkül próbáltuk már de nem biruk ki mert valami kell hisz a talik olyan ritkák. Ha még msnen sem tartanánk a kapcsolatot akkor nagyon hamar kihűlnének az érzelmek. Végülis szerintem igy sincs sok értelme, hisz a kéthetente 1 tali már szinte távkapcsolat.

Személyesen sosem veszekszünk,de azt olyan ritkán van hogy lassan azt is elfelejtem hogy néz ki..

465. diegóóó (válaszként erre: 464. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:18
Ez az msn amennyire jó annyira rossz is.Ott olyan könnyű félreérteni a másikat...mi is sokszor összeveszünk ha csak ott "beszélgetünk".Nem hallod a hangsúlyt,nem látod közben az arcát.
464. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 462. - Diegóóó)
2009. febr. 6. 18:16
De igen. Mind az 5 szakítás. :)
463. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 460. - Diegóóó)
2009. febr. 6. 18:16

na igen. Próbáltuk mi is. Tudod mi lett a vége? :)

1 óra alatt 2 mondat :D

462. diegóóó (válaszként erre: 461. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:16
És ugye ez nem msn-en zajlott?
2009. febr. 6. 18:15
és nagyon érzékeny. Sajnos igy nem lehet kapcsolatban élni, hogy a másik minden betüt félreért és a jónindulatból is rosszindulat lesz aztán persze nekem támad és mivel én sem hagyom magam kialakul a veszekedés. Próbáltuk ráhagyni egymásra, de az meg azért nem jó mert téves dolgok maradnak bennünk a másikról, és az megint csak félreértést fog később eredményezni. :( Igy pedig nem lehet élni hogy csak szenvedés ez a kapcsolat.
460. diegóóó (válaszként erre: 459. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 6. 18:13
Na ez ismerős nekem is.Én is vigyázok a szavaimra,mert sértődékeny a Drága.Néha kicsit rossz bár ezzel én is változtam.Régen előbb beszéltem mint gondolkoztam.Most mindent átgondolok vagy 5ször mielőtt kimondom.
2009. febr. 6. 18:11

Azt én is szeretném tudni. :( Gyakolatilag minden szavamra figyelnem kell mert egy rossz szó (amit félreért) és elindul a lavina..

Támadásra támadással, csak az a fura hogy nem támadja senki. Szerintem kicsit paranoiás szegény..

2009. febr. 6. 18:08
És szabad tudni,hogy min vesztetek ennyire össze?
2009. febr. 6. 18:07
Miért??? :(
2009. febr. 6. 18:06

Többször volt már ilyen, eddig 3x én szakitottam, most utolsó 2x meg Ő. Az előző szakitásnál 2 napig birta. Köztünk nem is a személyes tali ami legjobban hiányzik, hanem a esti msn. Szombatra programot beszéltünk meg, de abból semmi nem lesz.

Mivel ő kezdeményezte, én nem teszek semmit. Ha kellek majd jelentkezik, ha meg nem akkor ugy is jól van.

2009. febr. 6. 18:03
Komoly vagy várható még folytatás?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook