Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? fórum

Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. febr. 9. 07:17

Újra itt :)


Elrabolt a párom, visszatértem :D


E. j.: sok boldog évet kívánok még nektek! :)

2009. febr. 8. 19:45
Hová lettetek Csajok??:)
512. diegóóó (válaszként erre: 511. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 17:23
Örülök neki!:)
511. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 510. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 17:22

Köszönöm! :)

Hát mindenesetre adunk még egy esélyt a másinak.

510. diegóóó (válaszként erre: 509. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 16:06
Akkor el lett döntve!Remélem,hogy minden úgy alakul ahogyan szeretnéd!:)Akkor most szent a béke?
509. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 508. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 14:43
Én még most tartok ott, hogy beérjem ennyivel mert szeretem.
508. diegóóó (válaszként erre: 507. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 14:26
Ezt csak Te tudod eldönteni,hogy Neked megfelel-e!Az exemmel nekünk is ilyen volt a kapcsolatunk.4,5 év alatt talán 5-6 alkalommal aludtunk együtt.Egy héten egyszer találkoztunk...filmeztünk stb aztán hazament.Én már akkor is másra vágytam,de akkor beértem ennyivel mert szerelmes voltam.De tudtam hogy sosem lesz a férjem,sosem fogunk együtt élni mert hiába teltek az évek nem komolyodott semmit a kapcsolatunk.Most meg hiába csak 8 hónapja tart a kapcsolatunk sokkal komolyabb!Ilyenre vágytam akkor is!
507. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 506. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 14:17
Igen. Meg elmegyünk ide-oda de utána is megy mindenki haza.. Lényegében ahogy eddig is tettük, max megpróbálunk kicsit többet találkozni.
506. diegóóó (válaszként erre: 503. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 14:08
Ezzel nem lenne semmi baj...sőt.Mindezt mi is csináljuk.Csak igen,két év után kicsit komolyabbnak kellene lennie a kapcsolatnak.Akkor hogyan találkoztok?Két hetente elmész hozzá vagy Ő hozzád és utána megy mindenki haza?
2009. febr. 8. 14:06
Itt a vége a történetnek, majd eltelik néhány év és meglátjuk mi változik. Ezt mindenképpen megvárom, addig vele maradok. Csak nehogy akkor kelljen nekiállnom mást keresgélni :( Bár még akkor is fiatal leszek.
2009. febr. 8. 14:01

Lassan újra tininek érzem magam xD

Aki kézenfogva beül a moziba és popcornot eszik :D


Viccet félretéve Neked adok igazat, ez ugyanis régen nem normális pláne nem két év után egy 27 éves pasival. Dehát mit tegyek ha nem birom nélküle?

503. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 502. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 13:59
Az neki nemvaló. Járjunk megint moziba, vacsizni is elvisz (soha eddig nem tette) mászkálunk a városba és ennyi. " Együtt járunk"..
502. diegóóó (válaszként erre: 500. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 13:41
Ezt sosem értettem...mi az hogy nem tud többet nyújtani??Alig találkoztok,msn-en tartjátok a kapcsolatot,nem töltöttetek együtt még egy éjszakát sem....hát szerintem lehetne mit fejlődnie a kapcsolatnak.Ez engem nem elégítene ki az biztos.
2009. febr. 8. 13:39
És ez alapján kell nekem eldöntenem, hogy akarom-e tovább, Ő nem ígér semmit. :(
500. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 499. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 13:31

Semmi többet. Azt mondja nem tud többet nyújtani mint amit eddig is adott.(nem biztató :D) és ha nekem igy nem jó, ha boldogtalan vagyok vele akkor hagyjam el. Ennyi. :(

Ugyanott vagyunk ahol eddig, mégis azt hajtogatja mindkettőnk hogy nem tudjuk elfelejteni egymást.

Se Vele se Nélküle!

499. diegóóó (válaszként erre: 498. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 13:04
Mire jutottatok?mit ígér?
498. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 497. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 12:57

Ma délelött visszaírt, beszélünk róla folyamatosan. Megbánta, hogy kiadta az utamat..

De őszintén szólva én sem tudom hogyan tovább, van-e még értelme próbálkozni. :S

497. diegóóó (válaszként erre: 495. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 8. 11:49
Akkor úgy néz ki,hogy sok megbeszélni valótok van!Van valami fejlemény?Beszéltetek azóta?
496. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 494. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 08:29
Ja, semmi baj! Én is épp befejeztem aznapra a hoxát :)
495. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 494. - Diegóóó)
2009. febr. 8. 08:28

Erre nem tudom a választ. Én szeretném már régóta, de Ő mintha félne tőle.. Nagyon furcsa ez egy 27 évestől, értelmes választ nem tud rá adni, igy pedig még segiteni sem tudok, néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

Néha már azt hiszem csak kényelemből van velem..ez nagyon nem lenne tisztességes velem szemben, aki tényleg komolyan gondolta ezt a kapcsolatot..

Szóval nem tudom mi az oka, de szerintem nem akarja, mert nemhogy nem töri magát érte, azt sem szereti ha szóbakerül próbálja kerülni a témát..Valami nem stimmel, de nem tudom mi mert letagadja ha szóba kerül..

494. diegóóó (válaszként erre: 493. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 18:44
Bocsi,hogy eltűntem csak sürgős dolgom volt és már nem tudtam írni!Szerintem próbáld meg,tedd meg Te az első lépést és ha nem jól fogadja akkor levonhatod a következtetést belőle.Ha meg beszéltek amit szemtől szemben kellene,akkor mondd el neki a problémáidat.Vezesd elő,hogy szereted és nem akarod megbántani,hátha így nem veszi annyira zokon.Az msn tényleg rossz ötlet mert csak elrontja a kapcsolatot...ott nem lehet fontos dolgokat megbeszélni,nem arra találták ki.Valahogy biztos meg lehetne oldani azt is hogy többet találkozzatok...erre is kereshetnétek megoldást.Tudom írtad hogy nem lényeg de pl azt miért nem lehet megoldani hogy hétvégén együtt aludjatok?
2009. febr. 7. 15:18
Na megyek, mert lassan csak az én problémámról fog szólni ez a topic. :(
2009. febr. 7. 15:15
De amikor ennyire látom, hogy igyekszik kitörölni az életéből, akkor elgondolkodom van-e még esélyem. Soha nem gondoltam, hogy idáig jutunk..
491. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 489. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 15:13
:)) Ha felhívni nem is merem, egy smssel megpróbálkozom megenyhíteni.
490. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 488. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 15:08

Most a büszkeségem tart vissza még pár napig biztosan, aztán meglátjuk mi lesz. Ha nem jelentkezik addig, akkor futok még egy kört, bár félek most annyira meg van sértve hogy válaszolni sem fog. csak tudnám mit tettem már megint :(

Szerintem ismét egy félreértés eredményével állunk szemben, mert tudatosan nem bántanám meg, figyelek rá hogy ne érezzen semmit bántónak. de a problémák megbeszélésében sajnos meg kell emlitenem az Ő viselkedését, és ez az ahol mindig megsértődik. (msn) Személyesen valahogy sosem beszélünk ilyenekről, legalábbis nem ilyen részletességben. Írásban mindkettőnknek könnyebb, csak igy meg összeveszünk. A lényeg, hogy szeretném kipuhatolni én is mik a tervei a kapcsolattal, mert nem nagyon látom, hogy haladna valamerre. Leginkább semerre sem halad, illetve de: az elhidegüléshez. Egyikünk sem akarja, de úgy néz ki vannak rajtunk kívül álló dolgok is.

Sokszor mondta, hogy én vagyok mindene, élete értelme velem akarja leélni az életét stb.. De ezek igy csak szép szavak, hisz nagyon messze állunk ettől, most ez nem fontos de pl 2 év alatt együtt sem aludtunk szóval nem látok semmi erre utaló dolgot csak a szavakat.

489. diegóóó (válaszként erre: 487. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 15:02
Akkor meg nincs miről beszélni!!!:)Ha ennyire tökéletes pasi Neked akkor miért hagynád veszni.Ahogy írsz róla nekem az jön le hogy lángolsz!:)Úgy emlékszem hogy 2 éve vagytok együtt!Abba bele kell törődni hogy ennyi idő után már nem lángol!Vinni kell bele mindig vmi újat de olyan nem lesz már mint az elején de jobb lehet...csak másabb már!Félre a büszkeséggel és hívd már fel Te lány!!!:)
488. diegóóó (válaszként erre: 486. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 14:57
Szerintem el kell döntened azt,hogy attól félsz,hogy egyedül maradsz és nem találsz mást (Tudom hogy nehéz az hogy van melletted vki akinek elmondhatsz sok mindent,vannak megszokott dolgok és hirtelen már nincs ez az ember de hidd el túl éled)vagy pedig tényleg így érzel ahogy leírtad.Ha szereted akkor nem kell problémázni.Valahogy meg kell oldani a problémát.Nem duzzogni hanem megbeszélni a dolgokat!Én a helyedben kezdeményezném ezt most is.Megkérdezhetnéd hogy mit szeretne?Mik a tervei a kapcsolattal?Biztosan kisülne belőle valami.Rá kell jönni,hogy mi hibádzik.Ha mindketten akarjátok igazán akkor olyan nincs hogy nem működik!
487. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 485. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 14:54

De engem minden rá emlékeztet, minden járókelőben Őt keresem. Üresnek érezném az életem nélküle: arról nem is beszélve, hogy tényleg nem olyan mint a többi pasi és pont azt szeretem benne, hogy ennyire megbízható bármiben lehet rá számítani, a legjobbat akarja nekem és soha nem verne át..

Nagyon nehezen bízom meg a pasikban, és nem is akarom újrakezdeni ezt az ismerkedős türelemjátékot mással. Nem érdekel más csak Ő! Tényleg, rá sem nézek senkire és ez valahogy most sem változott meg, mert nem tudok belenyugodni a szakításba nem tudom lezárni magamban csak igy hipp-hopp. Igazság szerint nem is akarom.

486. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 484. - Diegóóó)
2009. febr. 7. 14:50

Igen, egyetértek Veled. De ez nem olyan könnyű, mert hiába nem szeretem lángoló szerelemmel, sőt néha látni sem akarom de valahogy mégis Ő a mindenem. El sem tudom képzelni az életem végleg nélküle..Nem hinném, hogy találnék még egy ilyen normális, rendes pasit! Ő nagyon közel járt a számomra "ideális" társhoz. Majdnem minden stimmelt (ami nem azzal az agyamra ment de ez megbocsátható xd) Egy kicsit még a barátomnak is érzem, szeretem ha velem van ha vigyáz rám. Szeretek hozzábújni, érezni az illatát megcsókolni..(itt vált át a barátból)

Ha most ennek véget vetek lehet hogy soha nem találok még egy ilyem remek embert. Egy porcikám sem akarja a szakítást, de valami mégis hibádzik köztünk...ebbe beleőrülök!!

485. diegóóó (válaszként erre: 483. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 7. 14:41
Az biztos segít ha eltereled a figyelmedet.Mikor szakítottunk az exemmel én is ezt csináltam.Szabadidőmben sokat eljártam a barátaimmal,csináltunk millió közös programot így nem volt olyan nehéz a dolog.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook