Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? fórum

Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
304. rca20
2009. febr. 5. 14:35
Befagyott a topic lányok?
303. rca20
2009. febr. 4. 20:31
Mindenki pihenni tért? Akkor nekem is kéne lehet. :)
302. rca20
2009. febr. 4. 20:26
Syasztok!
301. diegóóó (válaszként erre: 299. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 19:00
Akkor ott nincs is semmi probléma.:)
2009. febr. 4. 18:55
Nekem 8 év után kérte meg a kezem, idén leszünk 4 éve házasok és minden rendben köztünk.
299. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 298. - Diegóóó)
2009. febr. 4. 18:50

Tudom, csak nehéz....Nehéz az észre hallgatni ha teljes szívedből szeretsz valakit. Én megőrülök érte fizikailag is beindit pedig nem Adonisz.

Sokáig nem tudtam mit is érzek iránta, mert néha oyan mint egy jó haver, de rájöttem ez egy másik oldala a szerelemnek. És nagyon jó! :)

298. diegóóó (válaszként erre: 297. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 18:43
Ezért írtam oda hogy nem pont rá vonatkozik az amit írtam.Általánosságban beszélek és tapasztalatból.Nem kell megfogadnia senkinek sem.De el lehet gondolkozni azon amit mondanak olyanok akik már jártak hasonló cipőben.És nem mindig csak a szívünkre kell hallgatnunk.Néha sokkal fontosabb dolgok is vannak.Ész,büszkeség,tartás!
297. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 296. - Diegóóó)
2009. febr. 4. 18:27
De mi van ha nem akar?? A szívünk nem követi az eszünket!
296. diegóóó (válaszként erre: 292. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 18:22
Ha még évek telnek el így és aztán jön rá,látja be azt,hogy tényleg nincs jövője a dolognak azzal elszalaszthat dolgokat.Közben már javában ismerkedhetne amíg még fiatal.Idővel már egyre nehezebb párt találni.De ezt mindenkire értem aki nem boldog igazán a párkapcsolatában,nem csak rá.Nem szabad félni kilépni egy kapcsolatból ami már nem az igazi.
295. kohi
2009. febr. 4. 18:19

Éppen azért mert 20 évesek vagytok, nem szabadna leragadna olyan férfi mellett, aki nem becsül, még kis is mondja szinte..nem értelek titeket.


Nekem a saját káromon kellett tanulnom, de nem feltétlen kell mindenkinek......

Na megyek , mert fürdetjük a gyermekünket, majd erre járok még.

2009. febr. 4. 18:18

Nem cáfolom, hogy rövid idő is elég, örülök neki, ha így van. És azt kívánom nektek csajok, hogy tartson örökké.


Én csak a magam dolgát írtam le. Az is lehet sohasem leszek házas. ki tudja, egyáltalán megkérik-e a kezünket?

2009. febr. 4. 18:14
Mondom ezt én aki 20 ávesen is türelmetlen vagyok :D
292. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 288. - Kohi)
2009. febr. 4. 18:13
Mit szalasztana el? Hisz még csak 23 éves!
291. diegóóó (válaszként erre: 284. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 18:12
"ha Te nem lennél lenne más"...ez biztos igaz is,de azért mégsem jó ilyet hallani attól akit szeretünk.Olyan mintha csak egy lennél a sok közül.Nekem nagyon rosszul esne ha ilyet hallanék.
2009. febr. 4. 18:10
A férjemmel 3 hó együttjárás után döntöttük el hogy összeházasodunk.fél évesek voltunk amikor esküdtünk.Igaz még csak 3 hóapja vagyunk házasok de érzem hogy ez a házzasság örökké fog tartani.Az előző férjemmel két évig éltem együtt az esküvő előtt.Összeházasodtunk és két hónap mulva már külön éltünk.Szóval nem az idő a döntő.
289. diegóóó (válaszként erre: 286. - Kohi)
2009. febr. 4. 18:10
Szerintem is az a legideálisabb amit Salima leírt,de mindig vannak kivételek,mint a Tiéd is!Legyetek boldogok még nagyon sokáig!:)
288. kohi (válaszként erre: 284. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 18:09

Ismét szia,

veled sem értek egyet én rca20-helyében azonnal elhagynám bármennyire szeretem.telik az idő feleslegesen, nehogy elszalasztás legyen a vége.

287. diegóóó (válaszként erre: 285. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 4. 18:07
Pedig létezik!:)Akkor Ő egy rendes Pasas!:)A többiben meg teljesen igazad van.Mindig kell tudni meglepetést okozni a párunknak...mindig vmi újat vinni a kapcsolatba.;)
286. kohi (válaszként erre: 258. - 50d0def203)
2009. febr. 4. 18:04

szia, nagyon nem értek egyet, ( 65 hsz-mat olvasd el ha érdekel)-röviden,- 8 éveg éltem együtt színészkedett,elhittem,-megcsalt.-vége lett :-))))))

Férjemmel nagyon hamar ( pár hó...)gyermek,esküvő,most gyönyörű család,szerelem:-))))))))))))))))))))))))))))

2009. febr. 4. 18:03

Szerintem egy pasinak nem szabad mindent megadni, különben egyrészt elveszti a varázsát a dolog és egy idő után rádun. Kell hogy legyen folyton valami titiokzatosság körülötted, egy kis kiszámithatatlanság valami amivel mindig megleped. HA tudja, hogy csak az övé vagy és senkié, akkor nem lesz miért küzdenie. Pedig a pasikat hajtja a vadászösztön, szeretnek küzdeni. (persze a másik véglet sem jó, ha túl sokáig "húzzuk" szegény srácot. )

Én például bevallom le akartam tesztelni meddig képes várni, hogy vajon nem csak "azért" kellek-e neki és köztünk 1,3 évig nem volt ilyesmi. Kivárta. Sokan hülyének nézték, még többen le vagy félreléptek volna a helyében, de Ő nem. :)

ÉS a mai napig nehezen hiszem el, hogy létezik ilyen.

284. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 238. - Rca20)
2009. febr. 4. 17:50

Szia

Ezt a "ha Te nem lennél lenne más" szerintem nem kell annyira zokon venni. Én is mondok ilyet a barátomnak és ő is úgy értelmzte ahogy Te. Ezért kapom, h nem gondolom vele komolyan.


Az én álláspontom viszont, hogy ezt nem azért mondjuk mert nem gondoljuk komolyan hanem mert ki tudja mit hoz a jövő, mi lesz később. Én ezért beszélek általánosságban, sosem említem hogy vele akarom leélni az életem (pedig igy van) ;) csak nem akarom h elbizza magát. Hajlamosak eltespedni egy kapcsolatban, pedig nem elég megszerezni meg is kell tartani valakit :) MI nők szeretjük ha újra és újra meghódítanak bennünket.

Szóval szerintem ezt ne vedd készpénznek, viszont ha már tett egy ilyen kijelentést valahogy mégis ki kéne puhatolni mi áll mögötte.

2009. febr. 4. 16:35

Sziasztok!


Mi 20 évesen ismertük meg egymást :) Másfél év után kérte meg a párom a kezem :))) két év után volt a hivatalos eljegyés és arra 2 évre volt az esküvőnk :) Idén leszünk 3 éves házasok és 7 éve vagyunk együtt :)


Szerintem mindenkinek saját maga kell éreznie, hogy mikor jön el az "ideális" idő. :)

2009. febr. 4. 16:10

vÉNBOSZI,


Te ügyes voltál. Osztom a véleményedet, az ideális idő.

281. diegóóó (válaszként erre: 279. - Lilura)
2009. febr. 4. 16:03
Nehéz dolog ez.Nem tudja csak az aki benne van hogy mennyire!
280. d879a0c5b4 (válaszként erre: 279. - Lilura)
2009. febr. 4. 16:01

De nem tudott. És az egész család sem. És a rokonság sem. És a most nyolc éves húgom sem. Senki. Nem lehet hogyan segíteni. Nem hagyja... Ez van...

Ha esetleg van ötleted, hogy hogyan, megírhatod privibe. Még hátha nem késő.

Most már egy hete tiszta. Aztán majd megint kezdi...

De ez off, nem ide való...

279. lilura
2009. febr. 4. 15:55
Sajnálom, hogy így alakult, de akkor is úgy gondolom, hogy Anyukád amikor elkezdődött probléma, tudott volna még segíteni.
278. d879a0c5b4 (válaszként erre: 277. - Lilura)
2009. febr. 4. 15:51

Igen, megvan az oka, hogy miért kezdett el inni. Sőt, dohányzik is azóta.

Nem váltak el, és az egész család, rokonság próbál neki segíteni, de kevesek vagyunk. Orvost pedig nem akar. Amíg bele nem hal. Akkor meg már késő. Kényszeríteni pedig nem lehet.


De a többit nem részletezném, ha nem gond...

277. lilura
2009. febr. 4. 15:48
De mindennek megvan az oka, így annak is, hogy elkezdett inni. Ha olyan jó volt a házasságuk, akkor Anyukádnak észre kellett volna vennie, hogy valamilyen baj van és segíteni amig lehetett volna.
276. d879a0c5b4 (válaszként erre: 274. - Lilura)
2009. febr. 4. 15:42
Nem, sajnos csak pár éve csinálja ezt... Előtte nem ivott... És nem azért mondom, mert nem vettem észre...
275. d879a0c5b4 (válaszként erre: 273. - Lilura)
2009. febr. 4. 15:40

És mennyi az a bizonyos idő?

A szüleimnél 20 év is kevés lett volna...

A nagyszüleimnek megvolt az aranylakodalom. Mégis marják egymást egyfolytában már pár éve... Vagyis most megy a jópofi, mert a papa kórházba került.... :(

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook