Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő múlva múlik el a tolerancia speeddel szemben? fórum

Mennyi idő múlva múlik el a tolerancia speeddel szemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
128. Zorg27 (válaszként erre: 125. - Andi6020)
2011. ápr. 17. 15:57
Ez most komoly?
2011. ápr. 17. 15:57

Teljesen egyénfüggő ez a dolog, van, aki hosszútávon ugyanannyit szúr, meg van, aki már néhány alkalom után túladagol, mert annyira kényszert érez, hogy emeljen.


Ha spirituális okokból próbálkozol kábítószerrel (útkeresés, tudattágítás), akkor a speeddel nagyon mellényúltál, semmilyen efféle élményt ne fog adni, és erősen romboló hatással van a szervezetre, plusz fizikai függőséget okoz. Igen rossz út, szerintem hagyd el.

126. Zoli011 (válaszként erre: 125. - Andi6020)
2011. ápr. 17. 15:57
Azt hogy lehet?
2011. ápr. 17. 15:55
Szerintem ezért lehet okosan is használni ezeket a cuccokat. Nyilván nem 14 éves fejjel.
124. Zoli011
2011. ápr. 17. 15:54

Ja, és drogos 1 darab se megy el az utcában , mert a településen sincsen.

Sokkal nagyobb az esélye valakinek arra, hogy alkoholista legyen(legális), vagy diszkóból hazafelé feltekeredik a fára, mint hogy drogfüggő legyen.

123. Zoli011
2011. ápr. 17. 15:48

Azért olyan nagy a tudatmódosítókkal szembeni félelem, mert nem ismerjük őket.

Ahol lakom, minden nap legalább 10 kábítószerfüggő elmegy a ház előtt, (igen az alkohol is kábítószer)10 alkoholista megy a kocsmába. Senki nem háborodik fel, pedig néha elterülnek az úton, sérülnek, mentőt kell hívni hozzájuk.

Kb.10 gyógyszerfüggő is elmegy az utcában, ők nyugtatókon és altatókon élnek, nem bírnak meglenni nélküle(főleg asszonyok).

Mivel ismerem őket, és mindennap itt mennek el, érzelmileg nincs velük szemben ellenállásom, csak sajnálom őket.

122. Zorg27 (válaszként erre: 117. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 15:46
Veled nem érdemes foglalkozni, mert elszívtad az agyad, és nem látod a fától az erdőt!!!!
121. Zorg27 (válaszként erre: 115. - Spinneli)
2011. ápr. 17. 15:45

Ha a lelkét simogatom, az olyan mintha én adnám az első szál cigit a kezébe!!! Aki ilyenhez nyúl gyenge jellem, hisz azért kell neki!! Ott van Csernus úgy vágta ki a rehabról azt aki átvágta, mint sz..rt a palánkon, nem finimkodni kell, hanem segíteni, de nem azzal, hogy kiokosítom mire figyeljen, ha drogozni akar!!!

Tudod, hány dolog miatt nyúlhattam volna droghoz??? Hidd el lett vna rá sok okom, nem csak nekem, hanem másoknak is, de mi lenne, ha mindenki ebbe találná meg a menekülést???

De miért szted nem azért csinálják, hogy nagylányoknak látszanak, dehogynem , jaj te nem mered bevenni de ciki vagy!!

120. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 116. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 17. 15:45
Sosem fogja megérteni.... ez a baj. :(
119. Zoli011
2011. ápr. 17. 15:38

Itt 4 esetet lehet elkülöníteni:

1)aki nem próbált ki tudatmódosítót és nem is tervezi

2)kipróbálta, de többet nem

3) alkalmanként, 1 hónapban 1-2-szer használja

4) kábítószerfüggő betegek


Azok aggodalmát teljesen megértem, akik szülőként szeretnék elkerülni, hogy a tizenéves gyerekük kábítószerfüggővé válljon.

118. spinneli (válaszként erre: 39. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 15:37

Van olyan jelenség, hogy ártalomcsökkentés, ilyenek a tűcsere programok is, ezeknek mindig elég kétes a megítélésük a társadalom részéről.


Aki már valamilyen tudatmódosítót használ, annak első lépésben jobb, ha tudja mit és hogyan kell használnia, hogy a lehető legkevesebb sérülést okozza magának és a környezetének.

117. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 114. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 15:37

huu a nagy bölcs: )) ezt úgy imádom mikor eljut vki oda amit már sokkal korábban írtam csak eddig képtelen volt rá, és úgy állítja be mintha tőle származna az egész :))) Remélem ilyenkor Te is elhiszed és még büszke is vagy Magadra, hogy milyen bölcs vagy :))))

viszont, a győzködés kamu :) ha nem győzködsz akkor mire fel az előbbi link?:D:D:D

de rendben, Neked is szép napot :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

116. 6752c58fe3 (válaszként erre: 109. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 15:37

nem a hetkoznap-nem hetkoznap kozt van a hatar, de kar ragozni. sztem a "hiteltelen ellenfeleid" sok mindenben allnak kozelebb a valosaghoz.

en egyszeruen nem adok drogot "szuz" kezebe, nem kisertem a leszokottakat, nem biztatok es nem is NYUGTATGATOK senkit, mert igenis az is nagy felelosseg.

"csak egy kis futol" is lehet panikbetegseget kapni, de rohadtul nem fog egy drogfogyasztot meghatni ez a teny, amig nem "kergul meg" egy baratja, es nezi tehetetlenul, hogy el sem tudja mondani a masik mi baja van, mikozben szinte sikitozik a felelemtol. engem sem hatott meg, amig nem lattam ilyesmit.


tegnap is hivtam a hernyos baratom, tel. napok ota kikapcsolva. talan elutazott, talan "csak" rossz kedve van, mert napokig drogozott, de lehet, hogy fajdalmaban felkototte, vagy veletlenul megmergezte magat (barmily rutinos is). jobb esetben lecsuktak es vegre tisztul. fogalmam sincs mi van vele, mikor eltunik, es csak remelem, hogy egyszer meg megtudom, hol jart a napokban.

en nem mondanan senkinek nyugodt szivvel, hogy csinald, csak esszel...

115. spinneli (válaszként erre: 28. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 15:35
A nagylányoknak képzelik magukat stb elég ítélkezés szagú, persze az a véleményed ami a fogyasztásról, nekem is megvan a sajátom.
114. Zorg27 (válaszként erre: 113. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 15:32

Dehogy győzködlek, csinálsz amit akarsz, a véleményem megvan rólad, de azt nem fejtem ki, hisz én nem foglak sértegetni, így ismeretlenül a monitor mögé bújva, mint ahogyan azt te tetted!

További szép napot neked!

113. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 112. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 15:28
de hiába hozol nekem elrettentő példákat, én kiszálltam ebből önerőmből, felesleges győzködnöd.
112. Zorg27
2011. ápr. 17. 15:24

Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket!

Bár számodra ez is csak szövegelés! Azért szánj rá néhány percet!

Karesz édesapját személyesen ismerem, és hidd el tudja mit beszél!



[link]

111. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 108. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 15:18

nem mondom azt neki, természetesen nem szeretném ha a gyerekem is használna majd ilyen szereket, de Te most nem egy olyan embert próbálsz meg lebeszélni, aki közel áll hozzád (ergo számítana a véleményed), vagy aki még nem próbálta.


Még nem tudom, hogy oldom meg ezt a kérdést majd ha egyszer szembekerülök vele, de azt tudom hogy így ilyen formában és szavakkal amit Te szövegelsz hasztalan az egész. Engem se érdekelt ha "okoskodott" nekem egy idősebb, aki más világban nőtt fel.

110. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 104. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 17. 15:13
van alapja, én semmit nem írok le ebben a fórumban különösen mende-mondából.
109. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 102. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 17. 15:10

a nyaggatást, a lebeszélésére értettem. Én nem azt helyeseltem hogy ésszel csinálja, nem tisztem eldönteni hogy csinálja e vagy ne. De nem úgy álltam hozzá hogy ez kérdés, mivel nem ezt kérdezte a fórum indító. Válaszoltam a feltett kérdésére úgy ahogy tudtam, ezzel nem helyeseltem hanem válaszoltam, és mellé oda tettem még egy-két tapasztalatomat, hogy figyeljen oda. Ezzel továbbra sem helyeseltem, és nem is mondtam hogy csinálja, azt ő is el tudja dönteni szerintem.


Ha valaki eljut olyan szintre mint Te, tehát hogy már hétköznap is, stb, na igen, ott már valóban el tudom képzelni hogy nincs éles határ vonal függőség és nem függőség között. Azonban véleményem szerint - és ezzel nem elítéllek, csak azt mondom amit gondolok - ilyen szintre nem szabad eljutni, legalábbis a szintetikusokkal. Amikor én azt mondom ésszel, ez már abba nem tartozik bele. Így aki hagyja magát ebbe bele sodródni, az valóban elindul lefelé, onnantól már nem vagyok benne biztos hogy egymaga fel bír állni saját akaratból, de talán ez egyén függő lehet. Nem tudom, őszintén, én erre mindig figyeltem, hogy ide ne jussak. (és a szintetikusokról beszélek)


Igen, valahol azon agyal hogy hogy lehetne a következő jobb, viszont azon is agyal, hogy mikor legyen a következő úgy hogy újra olyan legyen ugyanannyival mint először. Tehát nem úgy fogja meg a kérdést, hogy mennyivel vegyen be többet hogy olyan lehessen..


És nem legyintek, hogy csak bár buli volt. Nekem nem pár volt, mégis tudom, magadat Te irányítod, Te szabsz magadnak határt.

108. Zorg27 (válaszként erre: 103. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 15:04
Tőlem nyugodtan szétszívhatod az agyad, kicsinálhatod a májad úgy ahogy akarod! Hála Istennek, sem a gyerekem sem az anyám, sem a testvérem nem vagy! Dönts belátásod szerint, de azért azt remélem, hogy ha majd lesz gyereked hasonló szöveget fogsz neki nyomni, mint mi itt neked, vagy ha te nem is, akkor legalább lesz egy olyan apja, akinek ez fontos!!!! Vagy majd neki is azt mondod, hogy amig nem próbálja, ne pofázzon????
107. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 100. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 14:57
jártam=jártas, bocsánat
106. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 105. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 14:56
mint ahogy nálad sem véletlen kérdeztem hogy próbáltad e már? amire nem válaszoltál, pedig nyilvánvaló volt, hogy nem, csak azt akartam hogy leird, nehogy úgy járjak, hogy én írjam és kontrázásból behazudd, hogy de igen:D
105. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 99. - 57aa4ea1e8)
2011. ápr. 17. 14:55
nem ugyanaz, mert neki már a korábbi hsz-eiből is érződött, tudja miről beszél, nem könyvekből vagy filmekből.. szerintem sokkal hamarabb lehetett tudni, mint hogy kimondta volna :)
104. 6752c58fe3 (válaszként erre: 100. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 14:51

kivancsi lenek, hogy ennek a beetetes legendanak van-e alapja. en egyszer vettem tenyleg kevert amf.szarmazekot, e arrol meg is mondtak, hogy igy jobban fogy.

anno imadkoztam, hogy "etessenek be", de csak nem jott a durvabb cucc. jahh, spuri 2-ert heroin meg mondjuk 15-ert. vajon miert nem "utik fel" sokkal-sokal dragabb cuccal az egyik legolcsobb szintetikust?

amugy is mindek. fuggo, fuggo, megy, es vesz ha tud.

103. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 72. - 57aa4ea1e8)
2011. ápr. 17. 14:44
nyílván nem, ha figyeltél volna láthattad, hogy az öcsém is féltem, a gyerekem se fogom kevésbé. De azzal legalább tisztában vagyok, hogy az ilyen szöveggel mint amit Te nyomsz itt, vajmi keveset fogok elérni, leginkább semmit
102. 6752c58fe3 (válaszként erre: 95. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 17. 14:43
sztem itt nem unszolasrol meg nyaggatasrol van szo, hanem egyszeruen nem szabad olyasmire helyeseni, hogy csak esszel kel csinalni, es nem lesz baj. ilyen nincs!!! azert drogozik az ember mert hulye. rohadt veszelyes, mert eleg csak egyszer valami halalos merget kapni, es orulhetsz, ha nem fogyatekos, hanem halott leszel. ezen kivul az ember nem veszi eszre, mikor atlep a fuggo szintre, mert nem atlep, hanem atfolyik feltunes nelkul, viszi az aram, es visszafele rohadt nagy a sodras. sztem nem lehet legyinteni, hogy ah, csak par buli volt, mert mar most azon agyal, hogy hogyan lehetne ujra olyan jo, mar nem az esze dont.
101. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 60. - Zoli011)
2011. ápr. 17. 14:40
:))))) ez jó :))
100. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 58. - Zorg27)
2011. ápr. 17. 14:38

hm, hát ha megmutatod nekem hogy hol mondtam én ilyet.. nem tudom mit csinálok:D ne add a számba a szavakat légyszíves.


Azért cseppentenek rá, hogy menj, ez az ún "beetetés". De higitott formában, nagyon pici adagot, olyan picit ami elsőre nem okoz kifejezett függőséget, viszont az élmény már más lesz, ezért újra akarni fogod ugyanazt, és így több alkalom után már elég lesz a mennyiség ahhoz, hogy függőség alakuljon ki. És igen innen tényleg elindulsz lefelé a lejtőn.


CSAKHOGY, én soha egy szóval nem mondtam, hogy ez ne így lenne :) Ha jól emlékszem éppen én hívtam fel rá a figyelmet, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy kitől és mit veszel. (elárulom, ha jártam vagy, színre, szagra, állagra kiszúrod ha vmi nem oké) Viszont éppen ezért, mert sokan főleg aki most kezdi nem jártas ebben az könnyen bedől az ilyesminek. És itt jön az amit az elejétől kezdve mondok kb minden hsz-ben, hogy több értelme van felhívni az ilyen dolgokra valaki figyelmét, mint szidni ezt az egészet, hiszen a "drogozás" hatásairól a 21. században már valószínüleg mindenki hallott, de mégis kipróbálta, így feltehetőleg ez a "lebeszélés" ahogy fogalmazol, süket fülekre fog találni, de az talán nem, hogy óvatosan csinálja ha már csinálja.

99. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 93. - Zoli011)
2011. ápr. 17. 14:36
Ja, ha ő mondja tök ugyan azt, mint pl én, akkor már más :)korrekt :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook