Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő kellett hogy bekopogjon a gólya? fórum

Mennyi idő kellett hogy bekopogjon a gólya? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 4. 18:24
5-6 hét... :)
2014. aug. 4. 12:59
Sziasztok,nálunk első gyerkőc 2,5 év után jött össze rengetek sok vizsgálaton,gyógyszeres kezelásen,kúrákon estem eeresztül eredménytelenül,már már feladtm és aztán csak megtörtént a csoda természetes és minden féle gyógyszer nélkül.Második kisfiam 2 hónap után,harmadik szintén 2 hónap után! Úgyhogy mindnekinek drukkolok nagyon hogy sikerüljön!!
2013. aug. 7. 12:43
Hajrá mindenkinek!
2013. aug. 7. 11:59
Sziasztok!Én 5 évig szedtem fogamzásgátlót,mikor abbahagytam rá a hetedik hónapba jött össze a babóca,mikor már azt mondta,hogy újra elkezdem szedni a gyógyszert ha most meg jön és nem jött!:)
33. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Marina83)
2013. aug. 6. 16:14
Ideje felkeresned egy orvost... 1 év sikertelen próbálkozásnál már jobb ha kivizsgáltatod magatokat.
2013. aug. 6. 16:04

Sziasztok!

3gyerkőc anyukája vagyok,első kisfiam 2,5 év után jött össze több kivizsgáloson mentünk keresztül,kaptam gyógyszeres kezelést,hormn kezelést eredménytelenül majd spontán sikerült.Második kisfiam rögtön az első hónap próbálkozás után jött össze,harmadik kisfiam pedig az 5.próba hónap után!Szóval nálunk nagyon érdekesen alakult de összejött!Nagyon nehéz tudom türelmesnek lenni és várakozni de nálunk az leső kisifam mielőtt összejött volna azt mondták mivel nem reagál a szervezetem semmilyen kezelésre és menstruácim sem volt ezért szinte kizárt h természetesen úton teherbe essek,teljesen magamban fordultam oly annyira h észre sem vettem mikor valójában teherbe estem fel se tűnt elmentem házi orvoshoz h erős gyomor fájdalmaim vannak már 1,5hete aki beutalt belgyógyászatra ott már már daganatos beteg diagnózist állítottak fel mikor aztán egy gyomor UH során a UHos hölgy lejjebb is körül nézett és akkor derült ki h már 8hetes 6 napos terhes vagyok:)

2013. aug. 6. 15:57
Mindketszer elsore sikerult.
30. noozimanoo (válaszként erre: 18. - Marina83)
2013. aug. 6. 15:11
Én is sokszor voltam úgy, hogy áhh, 12 órás meló után úgyis fáradt... Én hamarabb elaludtam, az az elvetemült még felébreszteni is képes volt a 'fáradtsága' miatt! :D
2013. aug. 6. 15:01
Én a fog.gátló után 1 évig nem voltam termékeny. Majd az Aviva torna segítségével 1 hónap alatt teherbe estem. Kb. az első érett petémmel.
2013. aug. 6. 14:13
Én 8 évig szedtem fogamzásgátlót. A babaprojekt előtt 1 évig nem szedtem semmit, és megszakítással védekeztünk. Miután úgy döntöttünk hogy nem védekezünk rögtön terhes lettem. Sajnos az a terhesség nem maradt meg. Pihentettük a projektet 6 hónapig, és újra belevágtunk a második hónapban már terhes voltam. 6 hónapos a kislányom.
27. Holdsugár83 (válaszként erre: 1. - Marina83)
2013. aug. 6. 14:06

5 év után lombikkal sikerült

Azzal h megnézetitek magatokat nem veszítetek semmit

2013. aug. 6. 14:04

2011.auguszusában próbálkoztunk október végéig. Nem jött össze.

Aztán 2012. március végén mégegyszer neki láttunk és össze jött!

Idén január 6.-án életet adtam első kisfiamnak.

2013. aug. 6. 14:02
Mindhárom terhességem elsőre összejött, szerencsére szabályos ciklusaim voltak, úgyhogy én nem tudom milyen az hónapokat várni (szerencsére). Általában azt mondják egy év után már célszerű utánanézni hátha van valami ok.
2013. aug. 6. 14:01

A második babánk nagyon sokat késett két évig próbálkoztunk! Az első az jött időben.

Mikor elkeztünk vizsgálatokra járni és a párom túl volt a kellemesnek nem mondható sperma vizsgálaton rá egy hétre kiderült hogy úton a baba! ÁÁÁÁÁÁ nem akarta levenni a fejemet!

2013. aug. 6. 13:53

Nálunk 2011 februárjában estem teherbe, előtte kb. 2 évig nem szedtem már fogamzásgátlót. Fogytam előtte 10 kg-t fél év alatt és vitamint szedtem. Sajnos PCO-m volt/van. Erre is szedtem gyógyszert. Kb. havonta 2x voltunk együtt....:(


Most szeretnénk következő babát, de még nem jött össze. Kiderült, hogy PM alulműködésem is van.


Szóval rajta vagyunk az ügyön, de kicsit nehezen megy. Mi sem vagyunk együtt sűrűn - fáradtság miatt, részemről is - de ha igen, akkor megpróbálok időzíteni.

Hőmérőzést még nem próbáltam.

22. Marina83 (válaszként erre: 21. - Emmaszabo22)
2013. aug. 6. 13:53
Köszi. :) Igyekszünk :p
21. emmaszabo22 (válaszként erre: 1. - Marina83)
2013. aug. 6. 13:48

Mindenkinél más. Én pl. elsőre teherbe estem. Míg uncsimék 4 éve próbálkoznak. Nekik a doki azt mondta azért nem sikerül,mert a lány túlsúlyos...ami érdekes mert én kövérebb vagyok még is rögtön sikerült.


A legtöbb barátnőmnek viszont a rágörcsöléstől nem sikerült,amint "leszarták" rögtön összejött. =)


Kívánom,hogy minél hamarabb sikerüljön nektek! =)

20. mkriszti81 (válaszként erre: 18. - Marina83)
2013. aug. 6. 13:48
na igen, nálunk is ez volt, szerintem ezért is jött össze az első közel egy év után csak, mert hiába akartam én a peteérés napján együtt lenni, ha a férjem épp aznap nem akarta...
2013. aug. 6. 13:47
3-4 hónap
18. Marina83 (válaszként erre: 11. - Noozimanoo)
2013. aug. 6. 13:35
Nem bánnám én ha minden napos elfoglaltság lenne, csak a párom sokszor már nagyon fáradt mire hazaér.
2013. aug. 6. 13:24
Két év! De nálunk volt probléma (pontosabban nálam inzulinrezisztencia és ebből kifolyólag peteérés, tüszőrepedés nehézség) amit kezelni kellett, hogy összejöhessen! Ha egészségesek vagytok, hamar jönni fog, ne aggódj !!! És ha ne adj' Isten nem, akkor meg lehet segíteni, de remélem nem lesz rá szükség!! Ja és nekünk mindig azt mondták csak 2 naponta legyünk együtt, abban az időszakban, amikor végre sikerült, naponta együtt voltunk, volt, hogy napi 2x is, szóval szerintem ahányszor csak jólesik!! Hajrá!!
16. csvmarcsi (válaszként erre: 14. - Manó2000)
2013. aug. 6. 13:22

Egyet értek!

1. Nem kell rágörcsölni.

2. Hogy megnyugodjatok érdemes minél hamarabb megnézetni magatokat.

2013. aug. 6. 13:22

menjetek el kivizsgálásra, most már el lehet menni nyugodtan


Nekünk az első baba 11 hónap volt, most a kistesóra már 15 hónapja várunk. 1 év után mentünk orvoshoz, 3 hónapnyi kezelés (kevés mozgó spermium, aminek az oka fertőzés a férjemnél, ezért antibiotikum kúrák) után most végre negatív lett minden tenyésztés eredménye. Innentől kb 3 hónapot mondanak, mire a spermák újra megerősödnek, de azért már egyre több az esélyünk.


Ezért is érdemes időben kideríteni, ha van oka, mert a kezelések nem kevés időt igényelnek... sok sikert!

2013. aug. 6. 13:20

Szia!

Az első babára 5 hónapot vártunk mire beköszöntött.

Egyébként akkor jött össze, amikor nem sok esélyt adtunk arra a hónapra. Szóval a rágörcsölés is sokat jelent.

Egyébként pedig nem árt a kivizsgálás és nem húzni az időt.

2013. aug. 6. 13:19

2012 novemberben már nem védekeztünk, nem is hőmérőztem.

Utána 2 hónapban hőmérőztem: decemberben teszt jelleggel kezdtem a hőmérőzést (néha elfelejtettem), januárban már rendesen csináltam, február 11-én pozitív lett a teszt. Most vagyok 29 hkm

2013. aug. 6. 13:14
Sok ismerősömnek összejött első vagy második alkalomra. Mi 9 éve vagyunk együtt, csak és kizárólag megszakítással védekeztünk, se fogigátló se óvszer. Félek hogy ez nálunk nem lesz egyszerű.
11. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Marina83)
2013. aug. 6. 13:14
Másfél hónap után jött a baba. Bár az 'intenzív' program volt, szinte minden napos elfoglaltság. :D
10. EvicaT (válaszként erre: 7. - Marina83)
2013. aug. 6. 13:11

Szia!


Szerintem 1 év után nyugodtan elkezdhetitek a kivizsgáltatásokat. Nőgyógyász ad beutalot hormonos vérvételekre, ill. beutalhatja a párodat az andrológiára. De úgy tudom, háziorvos is be tud utalni urológiára-andrológiára.

9. katie_rose (válaszként erre: 1. - Marina83)
2013. aug. 6. 13:06
Nekünk rögtön összejött. De a fog.gátlót a baba előtt 1 évvel abbahagytam :)
2013. aug. 6. 13:06
Mindkétszer elsőre sikerült. Kitartás!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook