Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi idő alatt érkezik be a Telekomhoz a befizetett csekk? fórum

Mennyi idő alatt érkezik be a Telekomhoz a befizetett csekk? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 9. 17:17
sárga csekk hosszú idő, 1 hét is lehet, sajnos.
2016. nov. 26. 11:05
2 munkanap
2016. nov. 26. 07:22

Ügyfélhívó van, ott belehet fizetni.

( a pontos neve annak berendezésnek nem érdekel. ki tudom választani, ha pl ajánlott levél van nekünk. vagy csekket adjak fel. ).

Kisebb postán is ott a számgép, szerintem ha van az a bizonyos kártya, ott is be tudnak lépni.. Vagy a fizetési felszólítón...

T-comnál is jó kell hogy legyen...

Hétfőn megpróbálom a melóhelyemhez közelibe...

( Bocsánat.csak 1 hasonlat : ha 1 irodás nem tudja a számgépéhez tartozó nyomtatón megnézni miket nyomtattak, van - e olyan doku ami nem kell, és törölje. csodálkoznak ha mégse azt nyomtatja amire rákattint Vagyis Őt se " érdekli ", nekem se fontos tudni bizonyos gépeket, mi a nevük. Nálam volt olyan, mást köpött ki mint amit kijelöltem. töröltem mindent a nyomtató memoriájából ) ...

Bocs az offolásárt.

2016. nov. 26. 04:42

posdtán vagy a T. irodán fizeted be, azonnal, illetve maximum fél óra.

Ha késésben vagy, nem szabad csekken fizetni, - mert a csekknek elég lassú az átfutási ideje - csak az irodában illetve ujabban a postán.

az különben tök jó, hogyha nem v agy a lakóhelyeden, az ország bármelyik postáján -. már ahol van T.comos fizetés - befizetheted. Én a szegedi előfizetést már fizettem be a kiskunhalasi postán is.

2016. nov. 25. 22:11

Anno 1 hetet mondtak nekem, a beérkezésre.

1 csekk volt elmaradva, nem küldték. Hiába fizettem utána, kikapcsolták a mobilnetet. :( 3 hónapot meghaladó tartozás...

Visszakapcsolás 4.000 ft volt, ha jól emlékszem.

Nagy postán van 1 olyan " t-com azonnali fizetés "....


Felszólítós levéllel ügyintézőhöz mentem. Adatszámsorral " bejutott ", látta a tartozást... Befizettem, Azonnal ott a t-comnál....

Mostani számlát is így rendeztem. Kaptam most 1 kártyát amivel már akár hónap 10 -ike után rendezhetem, nem kell csekk...

5. reload (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2016. nov. 25. 20:35

Szia kedves kifüles


Nagyon szép estéket, és nagyon szép napokat kívánok neked.


Általában 4-5 munkanap, míg egy csekkes befizetés megérkezik. Ha van lehetőséged személyesen bemenni egy telekom üzletbe és bemutatni a befizetett csekket, akkor azonnal el tudod intézni.


Viszont a visszakapcsolásnak is van ára, közel 8000Ft!

4. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2016. nov. 25. 20:35

Értelek.

Na akkor arra még várnod kell, míg vissza is kapcsolják.


Hogy a fütyibe lett ennyi tartozásod?

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2016. nov. 25. 20:27

Szia Kedves Forever Happy


Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Kikapcsolták a telefont,mert körülbelül 40.000 forint elmaradásom volt,és nekem nagyon fontos,hogy telefonom legyen,mert sajnos beteges vagyok.

2016. nov. 25. 20:09

Szia kisfüles, és nagyon szép estét minden kedves Fórumozónak!



3 munkanap, de a könyvelés nem biztos, hogy azonnal megtörténik.


Későn fizettél, vagy felszólítottak?

2016. nov. 25. 20:08
Mennyi idő alatt érkezik be a Telekomhoz a befizetett csekk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook