Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ideig tartós a műszempilla, ha a szemet is festi naponta az ember? fórum

Mennyi ideig tartós a műszempilla, ha a szemet is festi naponta az ember? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 14. 15:43
Nekem 3d lash szálas van fent immáron 1,5 éve, havonta töltkma hullott szálakat és semmi bajom vele. Uszodába járok, semmi baja, kb 3 hét után kezd 1-2 szál kiesni.
2013. márc. 14. 15:43
Olajos cuccal ne szabad mosni, mert feloldja a ragasztót...
2013. márc. 14. 15:42
Ha 3D-s va akkor nem lesz szükség tusra, és spirálra sem, mert mikor friss szép! A 3D-s nem tincses hanem szálas. tehát egyesével ragasztják a saját pilládhoz... mikor kicsit elkezd lemnőni, és megvakarod a szemed akkor szúr :) Szerintem a tincses jó, ha csak alkalmakra kell, mert könnyen fel lehet rakni, és levenni is :)
6. _hóvirág_ (válaszként erre: 2. - F789b2b5d6)
2013. márc. 14. 15:38
A 3D- s is tincses nem? Amelyik tartós! Tust és szemceruzát használok szinte minden nap, de azt este lemosom, szóval nem hiszem, hogy bírná.
5. _hóvirág_ (válaszként erre: 3. - Zorg27)
2013. márc. 14. 15:37
Erre gondoltam, ettől féltem. :( Akkor megéri olyat venni ami egybe van és azt néha föltenni alkalomra. Pedig olyan szép mikor kész. :(
2013. márc. 14. 15:36
Nekem volt mindkettő is fenn. A 3D-s az nagyon tartós, érheti víz a szemedet is, bár ha sok éri akkor le-lejönnek a szempillák. A -sima- műszempilla(az is szálas) az első felrakáskor 1 hónapig bírta, gyönyörű szép volt, viszont víz nem érhette. Én majd meg vesztem azért hogy jól megmossam a szemem, vagy megdörzsöljem ha viszket. Utánna az újrarakáskor, meg begennyesedett a szemem tőle. Úgyhogy ennyi volt a műszempillával a dolgom.
2013. márc. 14. 15:35
Nekem volt 3D-s én nem szerettem.. a saját szempillával együtt hullik ki mikor cserélődik a szempilla, ami persze nem egyszerre történik, és igen viccesen tud néha kinézni, ahhoz, hogy szép legyen a pilla 2 hetente menni kell töltetni...
2013. márc. 14. 15:33
A 3D-sre gondolsz, vagy a régi típusú tincsesre?
2013. márc. 14. 15:28
Mennyi ideig tartós, ha a szemet is festi naponta az ember? Kijön a saját szempilla is? kÖSZI!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook