Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós műszempilla kérdés! fórum

Tartós műszempilla kérdés! (beszélgetős fórum)


5. jojócska (válaszként erre: 4. - Dorothy_)
2014. máj. 1. 18:44

Szia Dorothy!


Én Győrbe járok műszempillát rakatni,nem tudok segíteni sajnos. :-)

2014. máj. 1. 00:50
Kihez jártok Csajok? Én pont most keresek szempillást Budapesten. Tudtok esetleg ajánlani valakit?
2014. ápr. 29. 21:50
Próbáld ki! Jojócska-nak igaza van, nekem is azt mondták, hogy olajos lemosóval ne töröljem meg, de kérdezd meg a kozmetikust, lehet kapni direkt ilyen műszempillára való kendőt is. Én is kb 4 hetente járok töltetni és imádom a szempillámat.
2014. ápr. 29. 18:34

Szia!


Ha vizes alapú szemfestéklemosót használsz,nem pedig olajosat,akkor nem árt a szempilládnak. De azért persze óvatos mozdulatokkal töröld le,ne dörzsöld,mert az nem tesz jót neki.

Én három-négy hetente járok töltetni,a saját pilláddal együtt hullik ki,ami természetes folyamat.

Én már teljesen megszoktam és nagyon szeretem. Mikor töltetni megyek még akkor is szép,csak nyilván kicsit ritkább,mint frissen. Szerintem bátran próbáld ki,szeretni fogod! :-)

2014. ápr. 29. 09:58
Sziasztok! Ha tartós műszempillát csináltatok, de tust vagy szemceruzát használok napi szinten (amit este sminklemosóval el is távolítok) akkor mennyire maradna tartós a szemdörzsöléstől, mosástól a szempilla? Nagyon szeretnék csak így nem tudom van e értelme.? És talán még annyit, hogy a saját pillám kihullik e vele együtt? Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. Köszönöm szépen! ♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook