Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ezüstkolloidot adhatok gyereknek? fórum

Mennyi ezüstkolloidot adhatok gyereknek? (tudásbázis kérdés)


2. bbaja (válaszként erre: 1. - 17f9a9b1c4)
2013. szept. 30. 15:36

Én a négy gyermekemet kb. 5 éve gyógyítom ezüst kolloiddal, (megvettem a gépet, úgyhogy én itthon elő tudom állítani.)

Úgy szoktam adagolni, hogy reggel-este annyi milliliter, ahány kg a gyerek.(tehát 20 kg -os gyereknél 20 ml reggel és este) És kb. a harmadik napon már abba is szoktuk hagyni, mert addigra jobban vannak. Természetesen ez csak a kisebb nátháknál, orrfolyásoknál válik be, ha betegebbek, mondjuk lázuk is van, akkor úgy szedjük, mint az antibiotikumot, 6 napon keresztül. Persze ez mellé van még egy saját kitalálású Mix, (mi csak így hívjuk itthon ):) ami egy-két kortynyi teába belecsepegtetett Echinácea cseppből, és Homoktövis granulátumból áll. Az Echinácea csepp Dr. Theiss, a Homoktövis granulátum pedig Életerő márkájú. Persze C vitamin és cink mellé.

Mi már az idejét sem tudjuk, mióta nem járunk orvoshoz, mert ezzel a kúrával kb. 3 nap alatt gyógyulunk.

A nagyfiamnak elmúltak a szemölcsei az ezüsttől, a kisebbiknek pedig a herpesze nem vadul be. Nem mondom, hogy nem jött ki azóta, de sokkal ritkábban.

Remélem, segítettem.

Üdv: bbaja

2013. szept. 30. 15:11
Mennyi ezust kolloidot adhatók gyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook