Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi egy 2, 5 ill. egy 1, 5 éves gyermek napi adagja? fórum

Mennyi egy 2, 5 ill. egy 1, 5 éves gyermek napi adagja? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 9. 22:03
Ma például meg voltam velük elégedve evés terén...tegnapelőtt viszont alig ettek valamit...
4. Grácia (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 7. 20:54
nem kevés súlyuk az én fiam könnyebb, bár ő sem egy nagy evő...
2009. júl. 7. 15:59
Még nem nagyok a gyerekek, így ki lehet alakítani egy két szokást. Azt hiszem ilyen tályban iktattam be az esti mesét. Egy igen gazdag képeskönyvet meséltem el nekik mindenki választhatott egy mesét és közben kockázott almát és más gyümölcsöt esetleg sajtott eszegettek. Ez egy kis vacsora pótlék volt.
2009. júl. 7. 15:57

Szia!

Szerintem nem kell aggódnod. A meleg valóban elveszi a gyerekek étvágyát. Oda kell figyelni, hogy két étkezés közben ne eszegessenek semmi rágcsát. És az inni való is inkább sima víz legyen, mert elveszi az aműgy sem nagy étvágyat.

2009. júl. 7. 15:52

A téli és a tavaszi időszakhoz képest alig esznek valamit a gyerkőceim. A súlyuk 15,25 és 11,20 kg.

A tízórai szinte mindig kimarad, mert későn 8.30-kor reggeliznek és délben már ebédelük. Viszont nagyon keveset eszik mindkettő. Az uzsit is inkább kihagyják, és a vacsorát sem viszik túlzásba. A nagy melegre gondoltam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook