Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésnapi buli gyermekeinknek fórum

Születésnapi buli gyermekeinknek (beszélgetős fórum)


2014. febr. 12. 20:10

Sziasztok, én nagyon elégedett vagyok kislányom tavalyi bulijával, ajánlom is minden anyukának a csapatot akik nálunk voltak,a gyerekek remekül érezték magukat!

Csináltam róla egy rövid videot:


[link]

Nézzétek meg!

Idén is ők fogják szervezni a bulit áprilisban, Kislányom idén UV bulit akar, fluoreszkáló arcfestéssel, tini discóval :-))

[link]

Nagyon jól néz ki, már várjuk nagyon.

2011. ápr. 29. 15:02

Sziasztok. Nálunk Húsvét előtt volt a kislányom 7. születésnapja. Nagyon jól sikerült. Én zsúrszervező céget hívtam. Volt arcfestés, lufihajtogatás, meg tréfás vetélkedő, nagyon élvezték a gyerekek. Így otthon tartottuk, nem egy játszóházban, és mégse szedték szét a lakást a gyerkőcök. Szerintem a kisfiamnak is hasonló zsúrt szervezek májusban. És nem is volt olyan drága, 20.000 Ft alatt megúsztuk zsúrszervizt.

Tud valaki valamilyen kalózos ételt? Vagy torta receptet? Már közeledik a következő zsúrunk...

12. zeezee
2009. márc. 28. 09:15

Sziasztok!

Az én fiamnak most volt a kalózos gyerekzsúrja és nagyon jól sikerült. Egy állóhajón volt, volt kalóz meg kendőfestés, légvár, egyszóval a gyerekek és a szülők is nagyon jól érezték magukat!

2008. nov. 14. 10:54
Én a 9 éves fiamnak rendezném majd a következő szülinapi bulit,de nem tudom,hogy hol tartsam mert itthol már 5-6 fiuval nem igazán lehet mert szét szednék a házat.A MC'Donalds-t meg már nem élvezik úgyan így a játszóházast se.Ha valaki tud valami jót akkor szóljon.
10. lilura
2008. febr. 4. 11:08

Képzeljétek, Én az egyik gyorsétteremben tartok születésnapokat diákmunkaként. Tegnap annyira kiakadtam, az egyik szülő- a nőnemű, de nem hívom anyukának, mert még a megnevezés is sértő a többiekre nézve...még csak le se sz*rta a gyerekét...ugye a születésnap legfontosabb momentuma a torta lenne. Én szóltam neki, hogy mindjárt hozom-mivel ő külön ült le az étteremben, nem a szülinapi teremben-erre ő, és, hogy ő akkor mit csináljon?! kell ő oda, vagy mi...aztán nyugodtan folytatta tovább a traccsparty-t az egyik barátnőjével...:S

Az átlag szülő legalább eljátsza, hogy kicsit is érdekli a gyermeke, de ez...

Nem kell kifizetni a sokezres számlát, otthon szerintem sokkal jobbat össze lehet hozni feleannyiért...

De ha valaki nem szeret készülődni, meg utánna, előtte takarítani, az hozza el, de a törödést, odafigyelést pénzzel nem lehet pótolni!

2007. okt. 26. 11:02
Az első szülinapi party igazából a rokonságnak szólt. Igaz, a fiam nagyon élvezte a tömeget, meg persze mindenki vele volt elfoglalva. Azonban alig várom a 2. szülinapot, amikor igazán élvezni tudja a tortát, esetleg torta-dobálást!
2007. jún. 30. 10:27

JELENTEM a BULI NAGYON JOL SIKERÜLT

GYEREKEK NEM AKARTAK HAZAMENI

VOLT SOS, ÉDES, CUKORKA, PATOGATOTKUKORICA, TORTA DINYE, ÜDITÖ, JO NAGY JÁCÁS

SZERINTEM JOL SIKERÜLT a SZÜLETÉS NAPI BULI

7. daroki (válaszként erre: 6. - C6b27363e5)
2007. jún. 28. 10:04
Teljesen jó!Márha a gyerkök szeretik a pizzát.Nálam nem minden gyerek eszi meg,de akkor ő mást kapna enni:)
2007. jún. 28. 08:41
Mit szoltok, ha délbe rendelek egy pizzát jó
5. c6b27363e5 (válaszként erre: 4. - Zsu77)
2007. jún. 27. 16:47

szöszönöm szépen

szerintem jól téted hogy tartozatok hisz ö jól érezte magát s nevetet kacagót ez jó hisz ezért élünk

4. Zsu77 (válaszként erre: 1. - C6b27363e5)
2007. jún. 27. 16:34

Szia!

A kislányom most volt 1 éves. 2 zsúr is volt rendezve és meglepő módon a gyerek nagyon élvezték (mi felnőttek is). A többség korabeli és pár 3-4 éves gyerkőc is volt. Jó páran elitéltek, hogy minek az ilyen picinek zsúr ráadásul 2 (dolgozok és 1 kollegás-gyerekes, és 1 barátos-gyerekes), de szuperek lettek. Még meghívónk is volt:))) Csináltam fini husikat, salátákat, rengeteg gyümölcs volt és persze a torták. 1 felszeletelős torta és 1 marcangolós torta.

Nálunk pancsolás volt a teraszon, az udvaron volt megterítve és ott is lehetett játszani ill. a gyerekszobába is lehetett rumlizni. Minden spontán jött.

Boldog szülinapot a kisfiadnak!

Üdv.: Zsu

2007. jún. 27. 16:27

Köszi, jó a csípsz ropi és patogatot kukoricás öklét köszönöm

Nagyon szépek a

2. daroki (válaszként erre: 1. - C6b27363e5)
2007. jún. 27. 16:21

Szia!


Nálam minden évben van gyerekzsúr.Kétszer is.Nálunk szendvicsek mindig vannak,sütik nincsenek,mert arra ott van a torta.Rengeteg chips,ropi,pattogatott kukorica,omlós keksz van még ilyenkor.Üdítő,ásványvíz hegyek.

Sztem jó dolog ha játékokat kitalál nekik az ember,de az sem baj,ha nincs,mert nagyon jól el tudnak együtt is játszani.

Mindig feldíszítem nekik a lakást,lufikkal,díszekkel.

Én a bulit mostanában már úgy szoktam csinálni,hogy elkezdik péntek du-án és szombat du-án este fele van vége.A nagyfiam 12 éves lesz,a középső gyerköm aki szintén fiú 8 volt májusban.

Jó buliaink szoktak lenni,mindig jókedvvel lép le tőlünk a banda:)

2007. jún. 27. 15:14

Születésnapi buli gyermekeinknek

Te rendeztél-e születésnapi bulit gyerekeid számára?

Sütemény és szendvics még mit lehet ilyen bulin feltálalni?

Kel-e játékokat kitalálni vagy ök. maguk is eljátszanak

Mos lesz a fiam hatodik születés napja s meghívta a barátait

Szeretném, ha adnátok tanácsot nekem s hogy nektek mi volt a tapasztalatotok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook