Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 6 eves fiu szuletesnapi bulijara szeretnek ötleteket kerni, telen a lakasban kb 8-10 gyermeknek! fórum

6 eves fiu szuletesnapi bulijara szeretnek ötleteket kerni, telen a lakasban kb 8-10 gyermeknek! (beszélgetős fórum)


1 2
35. anyuci74 (válaszként erre: 34. - Bk33)
2012. nov. 7. 09:18
Köszi ezek is szuperek! Ilyesmire gondoltan en is csak a jatszoter kivetelevel.
34. bk33
2012. nov. 6. 19:09

Szia!

A hétvégén tartottunk mi is ilyet. A tavalyiakból okulva, nagyon rákészültünk. Az a jó, ha semmiféle szabad játékra nem marad idejük. Nekünk szerencsénk volt, mert kb. 1 órára ki tudtuk vinni őket a szabadba (szemközti játszótér), ahol játszottunk velük pl. Benn a bárány, kinn a farkast, láncfogót stb. Úgy érkeztünk a lakásba, hogy egy kincskeresős játékot kezdtünk a postaládánkban, (ha rákeressel a neten, nagyon sok ötletet találsz). Ennek óriási sikere volt. A legutolsó leírás a kertbe vezetett egy tuja alá, ahol egy dobozban kincseket (uv-fényes karkötőket, érmecsokikat találtak). Nagyon tetszett nekik. Utána ételmemóriát játszottunk (kis dobozok alá MM csokigolyókat, gumicukrokat rejtettünk) ez is nagyon bejött. Szerették még a késsel-villával csokievést (régi típusú csomagolásút érdemes venni), ennél dobókocka ment körbe és az bontogathatott, aki éppen hatost dobott. A tortaevést a végére hagytuk. Ja és legalább két felnőtt kell ennyi gyerekre. Érdemes nekik a végén valami búcsúajándékot adni (mi a világítós karkötőkön kívül, gumicukor csomagokat adtunk). Sok sikert!

2012. nov. 2. 15:15

hát mostmár hallom, sajna nem az igazi

még körül nézek

32. anyuci74 (válaszként erre: 31. - Gerbera88)
2012. nov. 2. 14:54
Köszi szepen! :)
31. gerbera88 (válaszként erre: 29. - Gerbera88)
2012. nov. 2. 14:46

na találtam egyet, csak valamiért nekem most épp nincs hang a gépen, így nem tudom meghallgatni, de a szájról olvasás alapján azt énekli a kislány, persze nem tudom hogy :)

[link]

2012. nov. 2. 14:38

van még egy ötletem, ill 2

ha akarnak párokat alkotni, akkor tegyék meg, az egyik félnek be kell kötni a szemét, a másiknak hátra kötni a kezét, akinek be van kötve a szeme az etesse a párját lekváros, vagy nutellás kenyérrel. ha nem akarnak párokat alkotni, akkor mindenkinek hátra a kezét, és úgy kell tányérból enni a megkent kenyeret.

29. gerbera88 (válaszként erre: 27. - Anyuci74)
2012. nov. 2. 14:36

Körbe állnak, a kör közepén egy gyerek, be csukott szemmel. Akik a kört alakítják egy tárgyat(labdát)adogatnak egymásnak, közben énekelni kell, hogy:

Megy a labda vándor útra

Egyik kézből, a másikba.

aki tudja meg ne mondja.

Merre van a labda útja.

Csili-csalamádé, cukor csokoládé

Sári hopp! Hej hopp!

Amikor véget ér a dal, akinél van épp a labda a háta mögé dugja, mindenki más is hátra teszi a kezét. A kör közepén álló gyereknek ki kell találni kinél van. Akinél volt azzal cserél.

Azt hogy hogy kell énekelni keresem

2012. nov. 2. 13:55
MI úgy szoktuk, hogy a gyerekek elrejtik a lakásban (vagy udvaron)az ajándékokat, amiket hoztak, és az ünnepelt megkeresi. Ehhez segíthetnek a többiek a "hideg-meleg" játékkal.
27. anyuci74 (válaszként erre: 25. - Gerbera88)
2012. nov. 2. 13:44
Nem sajnos nem ismerem, leirnad?
26. gerbera88 (válaszként erre: 25. - Gerbera88)
2012. nov. 2. 12:40
habár ahhoz lehet nagyok, én sokáig szerettem ezt a játékot
2012. nov. 2. 12:38
megy a labda vándorútra? azt ismered?
24. gerbera88 (válaszként erre: 22. - Karika5)
2012. nov. 2. 12:37
azt a derékra kötős bele találósat, én egy lagzin láttam, a vőlegény lyukérzékét tesztelték vele :D
23. anyuci74 (válaszként erre: 22. - Karika5)
2012. nov. 2. 12:25
Ezek is nagyon szuper ötletek! Köszi!
2012. nov. 2. 12:17

Szia!!

Szedtem össze pár ötletet hát ha valamelyik megtetszik:)


-Székfoglalós játék,de párnákkal,így helyet is spórolsz

-Táncolás lufival,amit az orruknál kell megtartani

-Tánc a papírlapon,és egyre kisebb lesz

-Fogj egy játékot ,amit a nyertes hazavihet és csomagold be sokszor,indítsd el a zenét és a gyerekek körbe állnak,ha megállt a zene akkor akinél van a csomag egy réteget levesz róla...és így tovább ,még végül előkerül a játék ,aki leveszi az utolsó papírt is azé lesz!!!

-Derékra kötött madzagon logó ceruzát az üvegbe kell bele ügyeskedni:)

-Csomozós játék:egy valaki kimegy a szobából,a többiek kört alkotnak és elkezdenek begobozodni,átbújnak egymás között,felemelik a kezüket,mint a kaput ,alatta átbújnak,míg végül egy nagy gubanc lesz.....a visszahívott gyereknek kell kicsomóznia...


Azt hiszem ennyi...

21. moncanagyi (válaszként erre: 19. - C42aaaac41)
2012. nov. 2. 12:15
Ez nagyon tuti!!
2012. nov. 2. 12:05
Puzzle kirakás időre
2012. nov. 2. 12:04
Zokni dobálás dobozba.
18. anyuci74 (válaszként erre: 16. - Moncanagyi)
2012. nov. 2. 12:03
Minden ötlete szivesen varok! Köszi! Mazsolazgatok közuluk!
17. anyuci74 (válaszként erre: 14. - Gerbera88)
2012. nov. 2. 12:02

Nem ketten leszunk a parommal. Remelem megusszuk! :D

Ez lesz az elsö igazi szulinapi bulija es szeretnem ha jol sikerulne, de mondjuk nem is akarom nagyon elbonyolitani, mert akkor sok a hiazasi esely! :)

2012. nov. 2. 11:55
Bocsi hamarabb nyomtam meg a gombot. nagyi vagyok és van némi tapasztalatom. A bekötött szem mindig jó játék. Pl. ha elkap valakit nem szabad hangot adni és neki ki kell találni, hogy ki az. Vagy a bekötött szemű gyerek kezébe kell adni valamit pl. játék, Ő kitalálja mi az. Vagy háttal ülnek a szőnyegen egymásnak és valakinek ki kell találni ki szólt. Halkan és csak nyekkenni kell. stb. Van több is ha kell még. Jó szórakozást nektek.
2012. nov. 2. 11:52
zioasztok
2012. nov. 2. 11:42

Kifeszített madzagra kötött lángos evő verseny?


Ugye nem egyedül leszel 10 gyerekre? Sógornőm is néhány hete rendezett zsúrt, egyedül volt kb ennyi gyerekre, az egyik majdnem kilőtte a saját szemét egy tapadó korongos pisztollyal. :(

2012. nov. 2. 11:32
Mondjuk ez nem baj, csak hogy a nagyik nem lesznek itt az a sajnalatos!
2012. nov. 2. 11:31
Sajna a nagyszulök nem kudnak kijönni, igy ugy kell inteznunk ezt a napot, hogy az 1 eves piciket is be kell vonni a jatekba.
11. anyuci74 (válaszként erre: 7. - 001269bfc9)
2012. nov. 2. 11:29
Ez jo ötlet!!!
10. anyuci74 (válaszként erre: 8. - 001269bfc9)
2012. nov. 2. 11:28
Jaj, az nagyon jo lenne , köszönöm! :)
2012. nov. 2. 11:27

Ha lenne majd ho akkor oke, mert ki lehetne menni, de itt minig esik az esö. Sajna! :(

Gondoltam valami kincskeresös? Erröl mit gondoltok?

8. 001269bfc9 (válaszként erre: 6. - Anyuci74)
2012. nov. 2. 11:25
Nekem van tej-és tojásmentes piskótareceptem, ha érdekel, elküldöm szívesen.
2012. nov. 2. 11:24
Székfoglaló :D
2012. nov. 2. 11:24

Hat az sajna nekunk nincs, meg mi svedben elunk igy ehhez kell valami. Itt 2 max 3 ora hosszaig tart egy buli, torta nem igen van (allergia miatt).

Meg igy az idövel is be van korlatozva a jatek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook