Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menny és pokol fórum

Menny és pokol (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Menny és pokol

1 2
2007. júl. 16. 11:30

Szia!

Szerintem nem rossz írás, igaz történet, vagy csak kitaláltad?

13. Rekus
2007. júl. 16. 11:08
Hát nem egyszerű a pasi. Én az első féltékenységi jelenetnél lepasszoltam volna. Remélem azóta megszabadultál tőle...
12. Donina
2007. júl. 12. 19:07
azt utálom nagyon, ha vki elkezd egy topikot és nem folytatja, pedig mi igazán kiváncsiak vagyunk
2007. júl. 12. 16:48

hogy senki nem beszelhet igy veled???? megis megteszi!!! azert mert te azt mondod h nem beszelhet igy veled senki, attol meg beszelnek... ez olyan, mintha a odamesz egy kutyahoz, ingerled, az megharap, aztan meg te csodalkozol... eleve nem megyek oda....

egy kis tartas lett volna benned, akkor kiszallasz azonnal a kocsibol, ha volt nalad penz, beulsz egy taxiba, elmesz az elso rendorsegre, foljelented es kesz. de te meg ekkor sem fogtad fol... meg mindig huzod tovabb az ugyet, leallsz vitatkozni stb....

10. iz_eniko (válaszként erre: 9. - Zsütyi)
2007. júl. 11. 21:25

Nem tapasztalatból mondom (szerencsére),de szerintem is lehetnek ilyen fiatalok.Annyi mindent lehet hallani manapság...Sokfélék vagyunk mi,emberek...


Eléggé megrázó történet,de lássuk be,lehetett volna sokkal rosszabb vége is.

2007. júl. 11. 16:37
Sajnos tényleg vannak ilyen pasik, tapasztalatból tudom. Az egyik pillanatban azért ordított hogy takarodjak a szeme elől, azután meg visszarángatott hogy hogy képzelem hogy ott merem hagyni. Az ilyentől megszabadulni is nagyon nehéz.
2007. júl. 11. 15:35

idegenként olvasva ez nagyon zavaros történet...

- miért kezdtél vele, ha ennyire nem tetszett?

- miért folytattad, ha a féltékenységét betegesnek és megalázónak találtad?

- nem értettem, mire volt így bepöccenve, hogy ki akart tenni egy sötét helyen a kocsijából? és mire értette a "bekavarást"..? (a chippendale pasira..?? de az egy korábbi történet volt, nem?)


számomra kissé homályos a sztori..

2007. júl. 11. 14:28
Egyszer engem is otthagyott egy fiú, mert nem akartam vele lefeküdni. Akkor csak 16 éves voltam. Biciklivel mentünk egy csomót. Szóval gyalogoltam és büszke vagyok magamra, hogy nem történt meg.
2007. júl. 11. 14:25

Ez valóban így történt? Miért hagytad ezt? Miért mentél bele egy olyan kapcsolatba, ahol tulajdonképpen nem volt szimpatikus a fiú?


Azt hiszem, ha már így történt, én is kiszálltam volna, otthagytam volna.

2007. júl. 11. 14:09
?? és mi van azóta?
2007. júl. 11. 13:45
Ne haragudj, de elég fura történet. Ráadásul nem értem, ha ez a fiú ennyire féltékeny volt akkor biztosan nem tett volna ki egyedül sehol nehogy még véletlenül meg.... ahogy te írtad elég vulgárisan fogalmazva. Meg azóta eltelt 2 év, és nem írod mi történt...
2007. júl. 11. 13:29
Remélem ahogy hazértetek hívtál segítséget és mentél messzire, vissza sem nézve...
2007. júl. 11. 12:49
hát én kiszálltam volna...és ott hagytam volna....még akkor is ha félek...biztos találtom volna bárkit aki haza visz...vagy felhívom anyut vagy egy barátomat...remélem ezek után nem folytattad vele...sőt eddig sem kellett volna elmenni
2007. jún. 26. 21:28
2005. szilveszterét soha nem felejtem el.
Nagyon nagy készülődésben voltam: besütöttem a hajam, kisminkeltem magam és felvettem az aznap vásárolt rucimat. Én akartam lenni a legszebb a bulin, nem akarok nagy képű lenni, de mi tagadás sikerült is.

Ugrás a teljes írásra: Menny és pokol
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook