Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menny és pokol fórum

Menny és pokol (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Menny és pokol

1 2
2021. febr. 23. 19:04

Én mindkettőben, de úgy vallom hogy csak földön van pokol.

Az aranykor a földi mennyország. A vaskor meg a földi pokol.

2009. szept. 3. 14:07
Kicsit tényleg zavaros a történet, viszont át tudom érezni, amit Bettybaby átélt, amikor ott akarta hagyni egy másik városban. Furcsa, hogy pont hasonló címmel kezdtem naplót írni, hasonló eset is van benne, viszont most bukkantam még csak rá erre a témára :-)
42. abe24d45e1 (válaszként erre: 41. - Bettybaby)
2009. ápr. 19. 18:10

En csak anyit szeretnek tolled kerdezni,hogy az arab-nokrol mitt tudsz??Lattal mar valakit sajat szemedel ,ugy szenvedni ahogyan le is irtad a cikkedben ????Eltel mar eletedben valamelyik arab orszagban?Nem a mediara vagyok kivancsi mitt lattal vagy hallottal ,hanem sajat tapasztalatbol.


En mar 4 eve elek arab orszagban ,de ne haragudj meg soha nem lattam,es nem is halottam olyanokat amiket te leirtal!!!!!!!!!!

Szep napot neked,es remelem azota mar megjott az eszed ,es elkerulod az ilyen fiukat,meg ha szep a neve akkor is.



A sztoryd amitt irtal ////hm.....nem tudom mitt mondjak.

2007. szept. 14. 00:22
Örülök, ha mosolyt csaltam az arcodra Librigabi!Ezért, már megérte!
40. Librigabi (válaszként erre: 38. - Mamma2)
2007. szept. 13. 08:37
Mamma, ez tök jó! Nagyon jót nevettem. ;-)))
2007. szept. 12. 23:11
kár volt írnod is mamma2!
38. mamma2
2007. szept. 12. 19:37
Kár volt az időmet pazarolni eme remekmüre. Jobbat nem tudsz? ELÉGTELEN. A szülőkkel kérem holnapra aláiratni
2007. szept. 9. 23:19
Őszinte leszek: Semmilyen olvasási élménnyel nem lettem gazdagabb.
2007. szept. 9. 23:05

Bocsi azoktól, akiknek zavaros a sztorim!

Biztos lenne mit rajta javítani!

Nem kitalált történetről van szó!

Nem folytattam vele a kapcsolatot!

Örülök, hogy lezártam!

pusyka

35. Bettybaby (válaszként erre: 14. - Kata969)
2007. szept. 9. 22:58
Köszönöm, Kata!Igaz történetről van szó!
34. Librigabi (válaszként erre: 31. - CILUSKA)
2007. aug. 23. 14:36

Igazad van, ezzel a cikkel valami nem stimmel. Össze-vissza vannak az időpontok. Vagy lehet, hogy Hoxa is benne van és csak tesztelnek bennünket!!??


Bettybaby nagyon eltűnt vagy nem is létezik? Esetleg azóta kibékült Zsomborral és most boldogan élnek, míg meg nem halnak. (pokol után a menny)

2007. aug. 23. 13:32
Haaaaat...Nem igazan tetszik ez az iras.Annnyi mindent hordtal itt ossze...Ha meg csak 18 eves vagy es ez volt az elso kapcsolatod,akkor miert olyannal kezdtet,aki meg csak nem is tetszett?(Tudom,aranyos volt a neve,de ez sajnos nem eleg jo indok.)Aztan utana,ha csak "talalkozgattatok",akkor hogy jott ahhoz ez a fiu,hogy beleszioljon az eletedbe? Vagy ha mar komolyabb lett a dolog,akkor miert kezdtel ki mas ferfival egy bulin?(Mert ez szerintem nagyon nem fair dolog es forditott helyzetben neked sem tetszene!)Meg elvitt egy masik varosba es kirakott a kocsibol.Miert nem hagytad fakepnel,ha tenyleg akkora bunko,es fogtal egy taxit? Vagy ha annyira elhagyatott helyen voltatok,akkor telefonalhattal volna valakinek,hogy segitsen!A megalazasrol meg annyit,hogy ezek a szavak ugyan tenyleg sertoek lehetnek,de ezt csak magadnak koszonheted,ha egy ilyen srac mellett maradtal.Amugy mondhatott volna bantobbat is,mert szerintem ennek meg csak koze sem volt a megalazashoz. Te alakitottad igy ezt a kapcsolatot,foleg te vagy a hibas benne!(Ha ugyan tenyleg valos sztori lenne...)Nem tetszett az sem,hogy sokat karomodsz az irasodban,szerintem ezt maskor ne tedd
2007. aug. 13. 10:31
Én ezt az egész sztorit nem értem....velem van a baj?:)))
2007. aug. 10. 21:26

Valami nagyon nem stimmel !!

Bettybaby ezt a cikket megírta 06.26., megjelent 07.11., módosítva 07.15.

Az adatlapján az utolsó kattintás 07.04. és ez a cikk nem szerepel a kiírt cikkeiben.

Hogyis van ez ?


Bettybaby !

Miért nem folytatod a történetet ?

Miért nem válaszolsz a hozzászólásokra ?

Elmentél szabadságra ?


Ezt már egyszer leírtam, megkérdeztem, de válasz nincs.


Szerintem fiktív néven, kitalált történet.

HOXA miért nem törli az ilyet ?

2007. júl. 30. 15:22

Fura dolog ez a ragaszkodósdi.Tény,hogy nehéz nemet mondani,kiállni magadrért,de amit muszáj,azt muszáj. Vagy azért maradtál vele,mert féltél?


Olvasási élmény?Olyan,mintha csak egy barátnődnek mesélnéd a történetet.Ha ez volt a cél,akkor sikerült.

2007. júl. 26. 21:32
kíváncsian várom én is a folytatást.....
2007. júl. 26. 21:02

Bettybaby miért nem folytatod a történetet ?

Te is elmentél szabira ?

27. Donina (válaszként erre: 25. - MHKúj)
2007. júl. 20. 12:51
Hiába kérdezed! Nincs válasz! Vajon miért?
26. MHKúj
2007. júl. 20. 12:45

Még annyit hogy:

ez egy görény pasi lehet minnél előbb pattintani kéne.:)

25. MHKúj
2007. júl. 20. 12:43

Most nem is értem,akkor szakítottál vele??

Vagy most gondolkozol azon hogy mit kéne csinálni?

Vagy még nem szálltál ki a kocsiból?:)

2007. júl. 19. 16:01
Ha "csak "rád ordított,attól még ez nem"Menny és pokol!"Vannak ettől sokkal rémísztőbb dolgok az életben,amire azt lehet mondani,hogy "Menny és pokol"!
2007. júl. 19. 15:39
Nekem már a fejétől bűzlik a hal. Ha nem tetszik valaki, nem megyek el vele. Főleg nem maradok vele egy évig. Ki érti ezt? Hol a kandi kamera?
2007. júl. 18. 15:47
Nem tom igazán nem is értem most pontosan mi is történt mikor kiszállt a kocsiból. Ha eggyáltelán kiszált. Ez tök értelmetlen volt én már rooszzabbat ia átéltem. De ez senkire nem tartozik és nem írom le. Köszzzzz
21. Donina
2007. júl. 18. 13:45
Na hiába várjuk a folytatást. Tök utálom azokat, akik nyitnak egy topikot és aztán abbahagyják, vmilyen oknál fogva.
2007. júl. 18. 10:13
Darien, ez nekem is feltűnt...
19. Darien (válaszként erre: 18. - Darien)
2007. júl. 18. 09:40
Elnézést, elgépeltem: Eszembe sem jutna olyasmit kérdezni... (Lehet nélkül...)
18. Darien
2007. júl. 18. 09:38

Mivel a cikk "szerzője" őszintének vallja magát a cikkben, hát most én is az leszek:


Ennél homályosabb fércművet még nem olvastam ezen a portálon. Egy ilyen történet megírása után hogy ép elmével eszembe sem jutna lehet olyasmit kérdezni, hogy "hogyan tetszett?" vagy hogy "milyen olvasási élménnyel lettetek gazdagabbak?".

2007. júl. 17. 13:35

Valami nagyon nem stimmel !!

Bettybaby ezt a cikket megírta 06.26., megjelent 07.11., módosítva 07.15.

Az adatlapján az utolsó kattintás 07.04. és ez a cikk nem szerepel a kiírt cikkeiben.

Hogyis van ez ?

Én néztem el valamit, vagy "megetet" bennünket ?


Bettybaby !

Miért nem folytatod a történetet ?

Miért nem válaszolsz a hozzászólásokra ?

Elmentél szabadságra ?

16. supin
2007. júl. 16. 14:01
A vége valahogy nem életszerű.
2007. júl. 16. 11:32
Bocs, de elfelejtettem megkérdezni: Menny és pokol a címe, de mi volt ebben a menny (a pokol egyértelmű). Amúgy tényleg tetszik és érdekel a folytatás is. Írd meg!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook