Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik munkahelyet válasszam? fórum

Melyik munkahelyet válasszam? (tudásbázis kérdés)

20. insecure (válaszként erre: 19. - 328e1b30ab)
2016. nov. 30. 20:02
Írhatnék listát, de az egyes érvek-ellenérvek nem esnek azonos súllyal latba, így nehéz összemérni őkwt, rásdásul vannsk racionális és irracionális elemek is.
19. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Insecure)
2016. nov. 30. 13:40

Akkor mi a kérdés?


A határozott és határozatlan jogviszony tekintetében már minimálisra csökkent a különbség, szemben a korábbi helyzettel egyébként.


Te soha nem szoktál mérlegelni észérvekre? Pro és kontra lista.


Pro: szebb épület

Kontra: nem tetsző, unalmas, feszített munkakör


A pénz ugyanannyi. Mi a kérdés?

18. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Insecure)
2016. nov. 30. 13:28
Nem valtanèk egy biztosat a bizonytalanèrt
17. insecure (válaszként erre: 16. - Ca6273a8a5)
2016. nov. 29. 12:45
Az új ajánlatom határozott idejű jogviszony lenne, annak bizonytalan reményével, hogy majd talán határozatlan lesz, vagy esetleg átmehetek más határozatlan pozícióba. Ez az, amiért nem egyszerű a döntés. Néha úgy érzem, hogy mindenképpen menni akarok, néha elbizonytalanodom.
2016. nov. 29. 11:20
ha van új ajánlatod, akkor mérlegelned kell, hogy melyik lenne a jobb. a mostani dohos, vagy az új, ami nem tudom - milyen.
2016. nov. 25. 20:46
nekünk az irodaház légkondis és keringető rendszeres. a légkondit be sem kapcsoljuk nyáron sem, de a levegő keringető rendszert nem lehet kikapcsolni. hát elég sokaknak gondot okoz (fül, torok stb.) de hát mit tudunk tenni? ezért munkahelyet váltani nem érdemes.
14. insecure (válaszként erre: 13. - Mietze Katze)
2016. nov. 25. 20:44
Nem az alagsorban. Azt az állást, nem fogadtam el egyébként. De! Új ajánlatom van. Nem tudom mit csináljak. Lehet, hogy váltanom kell, már csak a változás ténye miatt is.
13. Mietze Katze (válaszként erre: 12. - Insecure)
2016. nov. 25. 12:05

Az alagsorban dolgozol? Közvetlenül érintkezel a dohos/penészes résszel?

Oké, persze, megértem, a legtöbb embernek van olyan háklija, amire mások esetleg csak legyintenek.

De mi rá a garancia, hogy az új helyen nem fordul elő az idővel penészesedés? Vagy pl a légkondi szűrőbetétjének nem megfelelő tisztítása, beázások, stb...

Szóval ha jó a kollektíva, a bérezés és a feladatkör, szerintem nem lenne érdemes váltani. Inkább adjatok be valami felújítási pályázatot :)

12. insecure (válaszként erre: 11. - 9c57fd10dc)
2016. jún. 17. 17:55
Mindenki ismeri a problémát, ez egy 4 szintes 2 szárnyból álló nagy irodaépület, melynek dohos az alagsori része. Ezt nem lehet egy festéssel megoldani, sok milliós beruházás lenne.
2016. jún. 17. 13:21
Nem tudnád a dohos részleget jelezni a főnökségnek? Hogy tehetnének ellene valamit...
10. 4327a8e017 (válaszként erre: 6. - Insecure)
2016. jún. 17. 13:19
Maradj a mostani helyeden, és oldjátok meg a penészt, mert az senkinek sem használ: sem az ott dolgozók egészségének nem jó, sem az épületnek.
2016. jún. 17. 12:48

Azt szokták mondani, hogy három szempontot érdemes kiemelten figyelembe venni munkakeresés / munkahelyváltás előtt:

- pénz

- munkakör

- társaság


Csak az épület miatt váltani egy olyan munkakörre, ami nem tetszik, az eléggé megalapozatlan szakmailag és emberileg egyaránt, gyorsan megbánnád szerintem.

2016. jún. 17. 12:47
Amúgy nagyon úgy érzem, hogy nem szabad elfogadnom ezt az új lehetőséget.
2016. jún. 17. 12:44
egy épület miatt váltani a mai nagy munkanélküliség mellett? én maradnék!
6. insecure (válaszként erre: 3. - Massalhangzo)
2016. jún. 17. 12:44
A jelenlegi épületnek vannak dohos részei. Ez zavar. Nehezen viselem a penészt. Pszichésen. Amúgy nem vagyok allergiás vagy ilyesmi-
2016. jún. 17. 12:29
Szerintem ne válts!
2016. jún. 17. 12:28
Maradj ahol vagy!
3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Insecure)
2016. jún. 17. 12:01

az a munkad, hogy az epuletet nezd? ha mar benne vagy es dolgozol, mi zavar? nem hagynek ott egy jo munkat, amit szeretek egy unalmast, feszitett rosszert, csak mert az epulet tetszik


nezzel szabad idodben ronda epuleteket, hatha megszepul ez a szemedben

2. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Insecure)
2016. jún. 17. 11:33
Te döntesz. Tapasztalat hogy az ember belseje pontosan jelez. Én nem mennék oda amitől rossz érzésem van
2016. jún. 17. 11:28

Kedvelem a munkám, de nagyon rossz az épület, az elhelyezés, nehezen viselem.


Az új ajánlat munkaköre egyáltalán nem tetszik, fázom tőle, unalmas lenne szerintem és feszített, viszont az elhelyezés sokkal jobb.


Gyakorlatilag most úgy érzem, hogy csak az épület miatt váltanék.


Pénz ugyanannyi és mindkettő 7 perc gyalog az otthonomtól, csak ellenkező irányban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook