Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik klimax elleni készítmény vált be? fórum

Melyik klimax elleni készítmény vált be? (beszélgetős fórum)


2023. nov. 29. 03:09
semmit nem szedek
2023. nov. 29. 01:41
a mozgas,egeszseges taplalkozassal a bajokat konnyen at lehet hidalni!
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Panka77777)
2023. nov. 28. 16:03
Mi az a "minden más igen"?
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Panka77777)
2023. nov. 28. 10:27

A " Szójavit forte"-t szedtem, mikor elegem volt, tehát nem minden nap. Nekem bevált. Nehéz másfél-két év volt.

Ha ez nem jó Neked az összetétele miatt, ne szedd ! Olvastam, hogy a japán nőknek nemigen vannak ilyen panaszaik a szójafogyasztás miatt.

Az étkezésemen is sokat változtattam, mert elkezdtem hízni. Minél kevésbé feldolgozott élelmiszerek, sok zöldség, gyümölcs, kevés hús ( nem húskészítmény), az is minél ritkábban, levesbe tészta helyett köles, kevés szénhidrát.Elhagytam az üdítőket,gyümölcsleveket, szénsavas ásványvizet.

Este 6-7 óra után nem eszem, akkor is kalóriaszegényet.

Elkezdtem naponta gyalogolni, tornázni, legalább fél-fél órát, de ha volt időm, kirándulni 2-3 órát is.

2023. nov. 28. 10:14

Sziasztok! Tudom, mindenkinek más és más, én is szedtem már kúraszerűen, de nem vált be.

A legtöbb készítmény esetén azt látom, hogy hőhullámra és izzadás kezelésére ajánlják. Szerencsére ez nekem nincsen.Viszont (majdnem )minden más igen. :-(

Szóval, kizárólag HORMONMENTES készítményt keresek, elsősorban hangulatingadozásra, fáradság ellen, éjszakai sűrű felébredések ellen . Nálam a mindenféle tea (pl. citromfű) vagy az orbáncfüvet tartalmazó kapszula nem vált be.

Jógázom, futok (ezt a kettő mozgásformát már régóta) elkezdtem az étkezési szokásaimon is változtatni, egyelőre nem érzem a hatását.

Köszönöm, ha segítetek gyakorlati tapasztalatokkal kinek mi vált be (akár tabletta, akár mozgás/étkezés). Nagyon köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook